http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 02:05:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222759 razy)
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4425 : 12 Października 2008, 00:25:41 »

cdn - 92 cm
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4426 : 12 Października 2008, 00:27:01 »

Zdjęcia niestety złej jakości - zgubiłem ładowarkę od cyfrówki i musiałem zabrać starą kliszę, niestety skanowanie marne.
Zapisane
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #4427 : 12 Października 2008, 09:36:16 »

Wojciiech tobie też takich życzę.

Pablos - za tylną kotwicę w pysku (nie wiem czy to klasyczne branie karpia na wobler Grin )
Zapisane

Pozdr. Adam.
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #4428 : 12 Października 2008, 10:40:38 »

kj-ub  ---- na święta jak znlazł Smiley
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4429 : 12 Października 2008, 14:06:47 »

aja dzisiaj wytopiłem 100jigów Smiley kołnierzyki trza zdjąć i piórka w ruch.... jutro mam sprawdzian z maty a nie kumam nic Smiley


Wyjaśnij mi proszę co ten post wnosi do tematu "Doniesienia znad wody" ? Nad wodą odlewałeś te jigi ? Sprawdzian będzie nad wodą.? Czy może piórka tam rosną ?   Pytam się całkiem poważnie. !

Każdy następny  taki bezsensowny post będzie wywalany.
« Ostatnia zmiana: 12 Października 2008, 14:11:39 wysłane przez zamki » Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4430 : 12 Października 2008, 14:58:21 »

A Ty przypadkiem relacji nie miałeś pisać w weekend? Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4431 : 12 Października 2008, 15:03:43 »

A Ty przypadkiem relacji nie miałeś pisać w weekend? Tongue

Miałem i już troche jest Smiley wybrałem coś 34zdjęcia... nie moge wszystkiego naraz robić, chciałem iść też nad wodę ale brak czasu... główki koguciki, relacje, szkoła a powiem ze te główki to ciężka robota, z każdego usunąć trzeba kołnierzyk, wyszlifować na cacy Smiley
Dobrze, że wtorek mam wolny... od rana przy imadle Smiley
Mekamil- a Ty robisz jakiegoś koguta ?!
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #4432 : 12 Października 2008, 15:09:18 »

A Ty przypadkiem relacji nie miałeś pisać w weekend? Tongue

Miałem i już troche jest Smiley wybrałem coś 34zdjęcia... nie moge wszystkiego naraz robić, chciałem iść też nad wodę ale brak czasu... główki koguciki, relacje, szkoła a powiem ze te główki to ciężka robota, z każdego usunąć trzeba kołnierzyk, wyszlifować na cacy Smiley
Dobrze, że wtorek mam wolny... od rana przy imadle Smiley
Mekamil- a Ty robisz jakiegoś koguta ?!

Zrobisz te 1500 kogutów i co dalej?? Jak zawsze będziesz siedział w domu... Tongue

Pozdr.

Salmo
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4433 : 12 Października 2008, 15:17:03 »

A ja pojechałem nad pobliski zalew i na Ulara - "biedornkę" zameldował się szczupak 50 cm. Fantastycznie wybarwiony, mam nadzieję, że to  nie ostatnia ryba w tym sezonie.
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #4434 : 12 Października 2008, 16:15:10 »

Za to u mnie na Odrze dzisiaj tylko jedno wyjście okonia. Ogólnie to trafiłem na niżówkę i ciężko było cokolwiek wyskrobać z koryta. Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam ok Fishing
Zapisane

mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4435 : 12 Października 2008, 16:18:38 »

A Ty przypadkiem relacji nie miałeś pisać w weekend? Tongue

Miałem i już troche jest Smiley wybrałem coś 34zdjęcia... nie moge wszystkiego naraz robić, chciałem iść też nad wodę ale brak czasu... główki koguciki, relacje, szkoła a powiem ze te główki to ciężka robota, z każdego usunąć trzeba kołnierzyk, wyszlifować na cacy Smiley
Dobrze, że wtorek mam wolny... od rana przy imadle Smiley
Mekamil- a Ty robisz jakiegoś koguta ?!

Zrobisz te 1500 kogutów i co dalej?? Jak zawsze będziesz siedział w domu... Tongue

Pozdr.

Salmo
szkoda gadać, nie wszyscy dziennie mogą sie meldować nad wodą
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #4436 : 12 Października 2008, 16:23:36 »

Nie mówię codziennie ale i tak rzadko jesteś nad wodą to jeszcze sobie niepotrzebnie zawalasz czas jakąś robotą. Wędkarstwo to wypady nad wodę a nie obładowywanie się sprzętem! Roll Eyes

Pozdr.

Salmo
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4437 : 12 Października 2008, 17:23:58 »

Dziś 3 sandalki z czego największy 54cm na casta  ok 2 pozostałe tradycyjnie na spinn. Dodatkowo jeden spadł ( również cast ). Miałem już go pod mostem i chciałem go ujrzeć, pociągam do góry i... spadł  Cry Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4438 : 12 Października 2008, 17:42:32 »

Cytat: mleczko
Mekamil- a Ty robisz jakiegoś koguta ?!
Białe kupiłem na zlocie. Czarnucha dorobiłem jednego i wystarczy. W tym sezonie na sandacze raczej już nie pojadę, a w przyszłym może inne kolory będą 'modne'.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #4439 : 12 Października 2008, 23:41:55 »

Panowie, wczoraj bylem z rolkiem na kolejnych zawodach na Warcie w Wartosławiu i co tu duzo mowic  Grin dobra passa trwa dalej!  Nastawilem sie konkretnie na 12cm rippera relaxa i efekty tez byly konkretne  ok wpierw zlowilem szczubla 49cm ( 1cm zabraklo do wymiaru !!! ) a chwile pozniej 76cm samice 3,100kg.  W efekcie dalo mi to wreszcie podium ( 3 miejsce ) aczkolwiek gdyby nie ten 1cm to z kompletem moglbym byc wyzej  Wink  ( znowu najwiekszy szczupak zawodów  Fishing )


Uscisk prezesa i oryginalna torba Ron Thomsona, a w tle Rolek z czapką m.pl  Wink


Rolek startowal w kategorii "niezawodniczej" i uplasował sie rowniez na 3 miejscu ze szczupłym 57cm  Fishing, tak wiec ekipa m.pl pozamiatała  Grin Grin Grin


Zawody były udane, ale znowu było mi naprawde bardzo przykro  Undecided, bo to juz drugi raz kiedy naprawde zlowilem wspaniałą i piekna rybe i nie zwrocilem jej zycia... Taki juz jest ten cholerny sport wędkarski w Polsce, mam nadzieje ze juz w najblizszych latach wszystkie zawody beda w pelni na zywej rybie poniewaz to jest naprawde masakra kiedy na jednych zawodach pada do 10 samic tarłowych  Cry

Szczesliwy ale jednoczesnie smutny Matas pozdrawia ...
« Ostatnia zmiana: 12 Października 2008, 23:43:42 wysłane przez MATAS » Zapisane
Strony: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!