http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 06:53:02

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222846 razy)
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #4440 : 13 Października 2008, 00:55:08 »

Uuuu gratulacje dla Wszystkich - szczególnie Matas - dajesz rade ok Fishing Fishing
Łowiłem troszkę gumką na swoich zbiornikach ale oprócz paru drobnych okonków nic ciekawego sie nie dzieje. W sumie to nawet dobrze, bo powoli zaczyna sie sezon trociowy dla kusoli w moich stronach łapia oni już po kilkanascie ryb, wiec trzeba sie bedzie troche tym zajac...Do tego szkoła... Undecided ech...
Połamania Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #4441 : 13 Października 2008, 06:09:53 »

Tak jak Mateusz napisał zająłem 3 miejsce Laughing Laughing budząc ogólne zainteresowanie sprzętem castingowym.Wygrał kolega z koła takim oto boleniem.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #4442 : 13 Października 2008, 09:49:07 »

wiem że powiedzą ze się czepiam ale bolek jest zdechły i akurat ja niechciałbym go na forum o tak wysokim poziomie widziec
chyba że nie jest zdechły to sorry.
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4443 : 13 Października 2008, 10:25:04 »

Cytat: MATAS
Zawody były udane, ale znowu było mi naprawde bardzo przykro  Undecided, bo to juz drugi raz kiedy naprawde zlowilem wspaniałą i piekna rybe i nie zwrocilem jej zycia... Taki juz jest ten cholerny sport wędkarski w Polsce, mam nadzieje ze juz w najblizszych latach wszystkie zawody beda w pelni na zywej rybie poniewaz to jest naprawde masakra kiedy na jednych zawodach pada do 10 samic tarłowych  Cry

Szczesliwy ale jednoczesnie smutny Matas pozdrawia ...

 Matas ale poco te gorzkie żale. ? Byłeś tam i przyłożyłeś do tego rękę.  Tongue Może bojkot byłby lepszy aniżeli start w takich zawodach. ? Ale skoro wystartowałeś to nie rozpaczaj.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #4444 : 13 Października 2008, 10:44:09 »

Cytat: MATAS
Zawody były udane, ale znowu było mi naprawde bardzo przykro  Undecided, bo to juz drugi raz kiedy naprawde zlowilem wspaniałą i piekna rybe i nie zwrocilem jej zycia... Taki juz jest ten cholerny sport wędkarski w Polsce, mam nadzieje ze juz w najblizszych latach wszystkie zawody beda w pelni na zywej rybie poniewaz to jest naprawde masakra kiedy na jednych zawodach pada do 10 samic tarłowych  Cry

Szczesliwy ale jednoczesnie smutny Matas pozdrawia ...

 Matas ale poco te gorzkie żale. ? Byłeś tam i przyłożyłeś do tego rękę.  Tongue Może bojkot byłby lepszy aniżeli start w takich zawodach. ? Ale skoro wystartowałeś to nie rozpaczaj.  Tongue

Gorzka prawda Undecided
Zapisane

bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #4445 : 13 Października 2008, 11:17:26 »

Tak jest. trzeba rozgraniczyć punkciarstwo od wędkarstwa i kropka. A to forum wędkarskie
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #4446 : 13 Października 2008, 11:55:36 »

Witam,

zawody... jak dla mnie najmniej sensowne uzasadnienie pozbawienia ryby (drapieznej) zycia...  Undecided
Generalnie kwestionuje takie "sportowe" podejscie do wedkarstwa... choc "za mlodu" tez bralem w tym udzial, tyle ze na bialej rybie... Roll Eyes


Pozdrawiam --Yacaré--
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #4447 : 13 Października 2008, 18:17:00 »

Cytat: MATAS
Zawody były udane, ale znowu było mi naprawde bardzo przykro  Undecided, bo to juz drugi raz kiedy naprawde zlowilem wspaniałą i piekna rybe i nie zwrocilem jej zycia... Taki juz jest ten cholerny sport wędkarski w Polsce, mam nadzieje ze juz w najblizszych latach wszystkie zawody beda w pelni na zywej rybie poniewaz to jest naprawde masakra kiedy na jednych zawodach pada do 10 samic tarłowych  Cry

Szczesliwy ale jednoczesnie smutny Matas pozdrawia ...

 Matas ale poco te gorzkie żale. ? Byłeś tam i przyłożyłeś do tego rękę.  Tongue Może bojkot byłby lepszy aniżeli start w takich zawodach. ? Ale skoro wystartowałeś to nie rozpaczaj.  Tongue

Gorzka prawda Undecided
@Koledzy ! Wydaje mi się, że to nie tak ! Oczywiście To co piszecie zwłaszcza, @Zamki to prawda. Lecz czy trzeba ironizować i nazywac to , że młody mężczyzna przedstawia nam swe rozterki związane ze startem, "gorzkimi żalami". Czy nikt z nas, właśnie gdy byliśmy młodzi ,nie był głodny sportowego sukcesu? Czy @Matas niema prawa do tego? Zwłaszcza mająć takiego Ojca? Czy nikt z nas nie uśmiercił w życiu ryby? Pamietam jak przed laty gdy zabiłem dużego pstrąga zakołatała mi w głowie myśl: dlaczego to piękne zwierze musiało zapłacić swoją smiercią z chwilę mojego wędkarskiego triumfu? Pamiętam też drugą dużą rybę która zabiłem(ostatnią wogóle). I doskonale pamiętam wzrok mojego , myśle mogę tak napisać, przyjaciela, tak się składa Ojca @Matasa gdy powiedział: :"I ty go zabrałaś ?" Dlatego mam wrażenie, że Matuszowi nie było specjalnie miło i łatwo przyzanać do  to tego choć mógł zbyć to milczeniem. O to po której stronie opowie się ostatecznie niemam żadnych wątpliwości. "Szczęśliwy a jednocześnie smutny" - ładnie napisane.
Pozdrawiam
Maraf
Zapisane

coincidentia oppositorum...
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4448 : 13 Października 2008, 18:25:05 »

Cytat: MATAS
Zawody były udane, ale znowu było mi naprawde bardzo przykro  Undecided, bo to juz drugi raz kiedy naprawde zlowilem wspaniałą i piekna rybe i nie zwrocilem jej zycia... Taki juz jest ten cholerny sport wędkarski w Polsce, mam nadzieje ze juz w najblizszych latach wszystkie zawody beda w pelni na zywej rybie poniewaz to jest naprawde masakra kiedy na jednych zawodach pada do 10 samic tarłowych  Cry

Szczesliwy ale jednoczesnie smutny Matas pozdrawia ...

 Matas ale poco te gorzkie żale. ? Byłeś tam i przyłożyłeś do tego rękę.  Tongue Może bojkot byłby lepszy aniżeli start w takich zawodach. ? Ale skoro wystartowałeś to nie rozpaczaj.  Tongue


Gorzka prawda Undecided
@Koledzy ! Wydaje mi się, że to nie tak ! Oczywiście To co piszecie zwłaszcza, @Zamki to prawda. Lecz czy trzeba ironizować i nazywac to , że młody mężczyzna przedstawia nam swe rozterki związane ze startem, "gorzkimi żalami". Czy nikt z nas, właśnie gdy byliśmy młodzi ,nie był głodny sportowego sukcesu? Czy @Matas niema prawa do tego? Zwłaszcza mająć takiego Ojca? Czy nikt z nas nie uśmiercił w życiu ryby? Pamietam jak przed laty gdy zabiłem dużego pstrąga zakołatała mi w głowie myśl: dlaczego to piękne zwierze musiało zapłacić swoją smiercią z chwilę mojego wędkarskiego triumfu? Pamiętam też drugą dużą rybę która zabiłem(ostatnią wogóle). I doskonale pamiętam wzrok mojego , myśle mogę tak napisać, przyjaciela, tak się składa Ojca @Matasa gdy powiedział: :"I ty go zabrałaś ?" Dlatego mam wrażenie, że Matuszowi nie było specjalnie miło i łatwo przyzanać do  to tego choć mógł zbyć to milczeniem. O to po której stronie opowie się ostatecznie niemam żadnych wątpliwości. "Szczęśliwy a jednocześnie smutny" - ładnie napisane.
Pozdrawiam
Maraf


Doskonale napisane  ok Fishing gratki Matas
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4449 : 13 Października 2008, 18:51:03 »

W sobotę razem z Jacą i Pikiem wybraliśmy się nad Wartę w okolicach Poznania.
Przemo przy okazji testował swój nowy nabytek. Pogoda sprzyjała, ładne słoneczko , lekki wiaterek. Około południa, może pierwsza była, zrobiliśmy sobie leśnego grilla z pieczonymi pysznymi kiełbaskami ( Jaca  ok ). Wszystko było ekstra fajnie ,  tylko jakoś rybki nie chciały współpracować. Przemo wyjął bolaska przeszło 60cm. Ja miałem prawdopodobnie małego szczupaczak -> spiął się w 5-tej sekundzie holu. A Jaca niestety tym razem nie zaliczył nic. Nic to, nastęnym razem będzie lepiej.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4450 : 13 Października 2008, 18:52:09 »

Jaca - szcześliwy posiadacz nowej Yamaszki  Cheesy
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4451 : 13 Października 2008, 18:53:04 »

Przemka bolas
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4452 : 13 Października 2008, 18:53:57 »

z innego widoku,,,,,,ładniejszego
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #4453 : 13 Października 2008, 18:54:55 »

i moja zadowolona mordka , że mogłem z Wami popływać i pomachać kijkiem.
Dziękować Panowie  Wink
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #4454 : 13 Października 2008, 19:52:02 »

Cytuj
Nic to, nastęnym razem będzie lepiej.
Mynia,nie martw się,ja też byłem 4 dni na suwalszczyżnie i też pipa lala jak mówi Zamki.Ale wrażeń i frajdy z wyjazdu (i Zamkowego od Sumasa  Beer dzięki Damian  ok) nikt nam nie odbierze  Tongue
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Strony: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!