http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 01:50:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222750 razy)
wiesławek

Wiadomości: 581


Pisz


« Odpowiedz #4575 : 25 Października 2008, 20:25:13 »

U mnie dzisiaj słabiutko same małe okonki za to napatrzyłem się na "poganiaczy mew" Grin
Zapisane

żeby złowić rybę to trzeba być w odpowiednim czasie  w odpowiednim miejscu
zygus

Wiadomości: 411


Piła


« Odpowiedz #4576 : 26 Października 2008, 10:19:20 »

25.10  Łowiłem w Nadarzycach. Bez rewelacji ale cieszę się udało mi się dostać szczupaka. Pierwszy jerkami.
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2008, 10:24:50 wysłane przez zygus » Zapisane

Marines Casting Team
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4577 : 26 Października 2008, 11:34:51 »

a o paru ludziach piszą w Japoni popatrzcie Smiley

ŁOWCY ZNANI W JAPONI
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #4578 : 26 Października 2008, 12:00:02 »

a o paru ludziach piszą w Japoni popatrzcie Smiley

ŁOWCY ZNANI W JAPONI

No widzisz Mleczko, złowiłeś sensowną rybę i już piszą o Tobie nawet w Japonii. Łów dalej to może niebawem i w USA będą o Tobie pisać. Shocked

P.S.

Gratuluję Tobie okonia. Ile miał cm?
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4579 : 26 Października 2008, 12:10:03 »

Nie wiem ile miał Smiley myślałem, że miarki nie wziołem to zmierzyłem do rękojeścią kijka, od początki czy od gąbki do końca uchwytu multika...jakieś 32cm, niby nie super dużo ale grubiutki Smiley
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #4580 : 26 Października 2008, 12:48:34 »

 Shocked Shocked Shocked
w końcu sie doczekałem, mleczko GRATULUJE wreszcie ryby, mam nadzieje że ją złowiłeś  Fishing a nie znalazłaś Roll Eyes czy kupiłeś w rybnym  Wink  ok ok ok


wracając do linku, proponuje zobaczyć kto jest na fotce na samym dole  Cheesy Cheesy  Wink no i jak pięknie prezentuje sie  jedno czy drugie logo m.pl Cheesy

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4581 : 26 Października 2008, 15:47:13 »

No mleczko!  Laughing

Ja dzisiaj mam ponad 40km w pedałach i ani jednej złowionej ryby. Jednego pistoleta widziałem jak z trzcin wyskoczył i mi gumę podskubywał, ale riper 11cm do pyska mu się nie mieścił (i dobrze).
W sumie przed zakończeniem sezonu wstrzymuje mnie tylko myśl, że za tydzień pogoda będzie taka jak dziś. Ale pewnie nie będzie...
Wczoraj szukałem ryb na zbiorniku w centrum i byłem w szoku, bo nawet jedno mocne branie miałem.
Dochodzę też do wniosku, że muszę sobie zmajstrować kija z ogrzewaniem uchwytu, bo strasznie mi ręce marzną, jak nic nie bierze... Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4582 : 26 Października 2008, 16:33:29 »

Rękawiczki ubierz @mekamil Smiley
ja ubrałem sobie i było ok, kotwiczki sie mogły wbijać ale nie mają zadziorów więc nie ma problemu Smiley

Na rowerze w taką zimnice jechałeś 40km ?!
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4583 : 26 Października 2008, 16:52:28 »

Rękawiczki nie wchodzą w grę - zbyt proste rozwiązanie  Wink
Nie mam gdzie łowić... to jechałem.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4584 : 26 Października 2008, 17:06:09 »

Rękawiczki nie wchodzą w grę - zbyt proste rozwiązanie  Wink
Nie mam gdzie łowić... to jechałem.

zbyt proste ?! hmmm... to do rękawiczek wsadź te rozgrzewacze chemiczne Smiley te laski gorące co Ci się podobały tak Smiley
rękawiczkami fajnie się szpulke hamuje, tak delikatnie materiał muska linke Smiley wczoraj "wyregulowałem" sobie Steeza, magnetyk na 3,5-4 a docisk szpuli brak, 17-22gram latają po 35metrów bez ingerencji kciuka ( rękawiczki ) pod czas lotu...
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4585 : 26 Października 2008, 19:54:25 »

NA jerka nic, na dużą gume nic, na wobki nic, na małą gume małe szczupaczęta.  Tongue Sztuk cztery przez jakies osiem godzin łowienia.  Tongue
Żywczarze za to kosili rybę. Nie rzadko po trzy wedki na łba i to prawie na każdej łódce. Łódki oznaczone numerami olsztyńskimi jezioro Skolity. Mam nadzieję, ze przeczyta to chociaż z jeden z nich.

Do sukcesów za to należy zaliczyć to, że syn wreszcie znalazl "swoją rękę w castingu". ok Niestety nie jest to prawa łapka.  Tongue Laughing
Sculptorem w parze z kijem no name o cw około 10-40 rzucał aż miło. Kilka bród sie przytrafiło ale te sam bez problemu dał rade rozplątać.  Rybki nie złowił ale kilka brań miał  poszatkowału mu dwie gumki w drobny mak.  Laughing

Mleczko chyba nikt tak bardzo jak ja nie czekał na te info. !!! Wreszcie !! No chłopie jesteś GOŚĆ. Teori jak widać w ostatnich postach Masz sporo wykorzystaj to nad wodą. Gratulki.  Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #4586 : 26 Października 2008, 20:00:06 »

u mnie dziś prawdziwa wichura, walka na wodzie okrutna. padło kila ryb głownie na jerki, chociaż na gumę również były brania. niestety ciągnęły za ogon i mimo mocnych brań ciężko było zaciąć. w sumie udało się jeden raz. poza tym w trollu  zapięła się mama. po paru susach jednak odpłynęła siną w dal. szkoda. pozostałe ryby poniżej mojej granicy foto.
pozdrówka!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4587 : 26 Października 2008, 20:05:31 »

Krzysztof jak sie sprawowała łódeczka przy takiej pogodzie. ? Bercia jest za lekka i strasznie szybko dryfuje na wietrze. Czasami silnik elektryczny  nie nadążał  Laughing Laughing

Na jeziorku gdzie dzisiaj łowiliśmy z synkiem szczupak jeszcze siedzi w grążelach. Te powoli już opadają i zapewne za kilka dni zejdzie w głębsze partie wody chociaż te jeziorko nie jest głębokie. No i presja straszna na 60ha wody 11 łódek z rana a około godz. 15 dojeżdżali nad wodę kolejni wędkarze.
NAstępne wyjazdy tylko i wyłącznie sandaczowo okoniowe.  Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #4588 : 26 Października 2008, 20:16:17 »

wiało dziś naprawdę mocno wg meteo 5-6 Beaufort`a z zachodu. na takiej fali jeszcze nie pływałem swoją łupinką. byłem naprawdę bardzo zaskoczony - waliłem ile fabryka dała pod  niezłe fale, łódka cięła je bez problemu i szła w ślizgu.
naprawę mnie zadziwiła. pamiętam jak pływałem na silniku 4hp w dużo lepszą pogodę to było to pływanie z duszą na ramieniu. teraz szybko pewnie i przyjemnie. muszę tylko sobie gogle kupić bo jak się pruje pod wiatr i wali deszcz to oczy bolą/łzawią jak diabli :-).
pozdrówka
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #4589 : 27 Października 2008, 12:57:12 »

Wczoraj byłem kilka godzin ( od płudnia do zmierzchu ) Krótki szczupak, dwa okonie i jaź taki  ok. 40 cm.
Zapisane
Strony: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!