http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 13:02:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222957 razy)
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4695 : 10 Listopada 2008, 14:16:05 »

W sobotę postanowiliśmy ruszyć z tatą i kolegą za szczupakami na Barycz. Zaczęliśmy od mostu w Gądkowicach - niestety popsuta kładka i rów nie pozwoliły nam dojść do tamy w Gądkowicach. Na kilkukilometrowym odcinku rzeki tacie udało się złapać dwa szczupłe - 60 cm i 45, kolega Damian dopadł szczupaczka 52 cm.
Krótko mówiąc to był ich dzień  Grin Po drodze zamieniliśmy kilka słów z miejscowym, który pokazał nam swoją zdobycz - dwie 50tki w reklamówce. Angry
W czasie rozmowy powiedział, że mamy jechać jedną z kolejnych gruntówek w prawo i dojedziemy do kolejnego mostu - nie mieliśmy pojęcia, że między Gądkowicami a Nowym Zamkiem jest most. Ciekawi pojechaliśmy sprawdzić jak sprawa wygląda no i bingo Smiley Tak pięknego odcinka Baryczy nie widziałem jeszcze(właściwie to pierwszy fragment rzeki, który mi się naprawdę podoba).
A podoba mi się tym bardziej, że obdarzył mnie największym szczupakiem w tym roku - 75 cm. Wiem, że to nic wielkiego ale naprawdę cieszy Smiley Poza tym, tuż przed wyjazdem straciłem podobną sztukę, która uderzyła w Meppsa Black Furry.

No ale jutro wolne więc po nią jadę o ile pogoda dopisze Grin
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4696 : 10 Listopada 2008, 14:21:02 »

Miejsce brania - rzut biało-czarnym twisterem w kierunku "dziury" w roślinności.
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #4697 : 10 Listopada 2008, 14:23:13 »

i jeszcze trochę baryckich krajobrazów  Wink
Zapisane
Gribu

Wiadomości: 273


Zabrze

)><(((((O> ~


« Odpowiedz #4698 : 10 Listopada 2008, 16:53:05 »

U mnie dziś można było liczyć na brania tylko jednego gatunku, tylko dębowe mocne dawały się zaciąć i wyholować Fishing Beer
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4699 : 11 Listopada 2008, 07:53:55 »

U mnie wędkarski długi weekend

Piątek i sobotę opisałem wyżej. A niedziela...  ok

Wędkowaliśmy ponownie razem ze Smaczkiem i Jego Kolegą Pawłem  Fishing

Efekt całodziennego łowienia: Paweł zaliczył większego okonia i krótkiego szczupaczka. Smaczek wyciągnął 60-taka, a ja spiąłem 79-tkę tuż pod nogami na Sławkowego leszczyka. Zdążyłem nawet zauważyć, że szczupak był zapięty za środkową kotwicę  ok

Dzięki Smaczek, że znów przyjechaliście  ok

Poniedziałek... WRRRR...
Od 5 do 19 na Odrze  Wink Cheesy Grin

Na 4 łowiących padło kilka szczupaczków, z czego 2 wymiary. Zrobiło się ciemno i słyszę "JEST Smiley ". Łowimy na tej samej główce więc patrzę... no kurcze spora rybka na kiju. Za chwile sandał wchodzi pod burtę od główki i się wypina Sad  Nawet go nie widzieliśmy  Huh

Dziś po całym dniu na Odrze nie mam już siły iść na rybki  Undecided
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4700 : 11 Listopada 2008, 14:50:54 »

a ja spiąłem 79-tkę tuż pod nogami na Sławkowego leszczyka.

Oczywiście chodziło o 70-tkę. Błąd w pisaniu sorki  Fishing


Dziś rano nie wytrzymałem i także byłem nad wodą  ok Złowiłem tylko jednego okonka  Undecided
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2008, 14:57:13 wysłane przez wobler129 » Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
sbaig

Wiadomości: 357


Górny Śląsk


« Odpowiedz #4701 : 11 Listopada 2008, 18:02:38 »

Dzisiaj rano wybrałem się na pobliski staw, strasznie wiało i było zimno. Miałem 3 brania fotka przedstawia pierwsze 71cm. Druga rybka podobnej wielkosci spieła się pod nogami , trzeciej nie widziałem. Wszystkie wzieły na koguta.
Zapisane

Pozdrawiam, Sławek
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4702 : 11 Listopada 2008, 18:42:25 »

Super rybka  ok  Łowiłeś kogutem pod sandałka, czy specjalnie chciałeś łowić szczupaki? Wink I jak prowadziłeś koguta - z opadu?  Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
sbaig

Wiadomości: 357


Górny Śląsk


« Odpowiedz #4703 : 11 Listopada 2008, 19:06:58 »

sandacza niestety tam nie ma  Angry główka 25g agresywnie prowadzony na inne przynęty nic.
Zapisane

Pozdrawiam, Sławek
hubercik

Wiadomości: 144


Warszawa/Ostrowiec Świętokrzyki


« Odpowiedz #4704 : 11 Listopada 2008, 19:10:06 »

A ja dzisiaj wybrałem się na Wisłę i całkiem nieźle połowiłem jak na te warunki, jakie spotkały mnie nad wodą. Najlepsze miejscówki zajęte przez spławikowców, grunciarzy, do tego wszędzie pełno bojek na szczupaka; przenikliwy, zimny wiatr - nie napawało to zbyt wielkim optymizmem  Undecided Jednak "moje" stare miejscówki na starorzeczach i różnych "łaszkach" pokazały pełnie swoich możliwości, najwięcej frajdy było z okoniami, które reagowały tylko na plusk przynęty o wodę, kiedy ta do niej wpadała, zaś brania następowały tuż po klupnięciu o wodę, fotka średniaka:
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami

Hubert
hubercik

Wiadomości: 144


Warszawa/Ostrowiec Świętokrzyki


« Odpowiedz #4705 : 11 Listopada 2008, 19:11:20 »

Ale wśród okonków trafiały się też szczupaczki, jeden naprawdę ładny odgryzł gumkę(brak przyponu  Embarrassed) ; fotka jednego z dzisiejszych szczupłych:
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami

Hubert
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4706 : 11 Listopada 2008, 19:12:48 »

najwięcej frajdy było z okoniami, które reagowały tylko na plusk przynęty o wodę, kiedy ta do niej wpadała, zaś brania następowały tuż po klupnięciu o wodę, fotka średniaka:

Trzeba było spróbować połowić popperami  ok Laughing Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
hubercik

Wiadomości: 144


Warszawa/Ostrowiec Świętokrzyki


« Odpowiedz #4707 : 11 Listopada 2008, 19:13:42 »

Trzeba było jeszcze mieć je ze sobą  Laughing
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami

Hubert
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #4708 : 11 Listopada 2008, 19:15:10 »

A ja dzisiaj wybrałem się na Wisłę i całkiem nieźle połowiłem jak na te warunki, jakie spotkały mnie nad wodą. Najlepsze miejscówki zajęte przez spławikowców, grunciarzy, do tego wszędzie pełno bojek na szczupaka; przenikliwy, zimny wiatr - nie napawało to zbyt wielkim optymizmem  Undecided Jednak "moje" stare miejscówki na starorzeczach i różnych "łaszkach" pokazały pełnie swoich możliwości, najwięcej frajdy było z okoniami, które reagowały tylko na plusk przynęty o wodę, kiedy ta do niej wpadała, zaś brania następowały tuż po klupnięciu o wodę, fotka średniaka:
Ładnie razem z Jaworem powinniście mieć limitowane wyjścia nad wodę    Wink  Laughing Laughing Laughing.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #4709 : 11 Listopada 2008, 19:19:00 »

Trzeba było jeszcze mieć je ze sobą  Laughing

Chyba, że tak Wink  Gratki fajnie połowiłeś  Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Strony: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!