http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 06:00:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222055 razy)
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #675 : 01 Października 2006, 20:52:11 »

Dzisiaj z kolegą Pawłem męczyliśmy Żarnowiec. Woda ogromna, bo ponad 1500ha. Skupiliśmy się na płytkiej (do 4m) północnej stronie. Łodzi naliczyliśmy 20, wszystkie na powierzchni ok.20ha. Głównie miejscowi, niestety mięsiarze. Łowią na nie duże przynęty żeby w ogóle coś złowić, biorą wszystko. Na własne oczy widzieliśmy wiele razy jak pakują do siatek gluty po 30-40cm Angry
Mi udało się skusić 11szt, Paweł miał 4. Największa moja 60, Pawła 65. Moje padły na Bombera 18, Jacka 18, Fatso i Slider. Paweł połowił na Slidera 12. Z Jackiem było śmiesznie. Trafiłem w 4 rzutach 3 ryby, jeden 40tak i 50tki. Wszystko na oczach dwóch "sąsiednich" ekip. Nawet nie wiecie jaką radochę sprawiło mi ich oscentacyjne wypuszczanie! Grin Gotowali się... Grin
Oprócz tego kilkanaście brań (nawet przy łodzi), sporo wyjść (Pawłowi ładna ryba wyszła do Warriora Crank) także całkiem nieźle jak na nasze realia.
Woda byłaby boska gdyby nie tak ogromna presja i znany na Pomorzu rybak. Woda naprawdę ma wielki potencjał...co zresztą wielokrotnie pokazała w latach 90tych i wcześniej.



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #676 : 01 Października 2006, 20:54:13 »

65cm



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #677 : 01 Października 2006, 20:56:03 »

Żarnowiec



[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #678 : 01 Października 2006, 21:02:37 »

Fajnie, że ktoś łapie szczupca Smiley 2dni uganiałem się po jeziorach, widziałem tylko 3 małe sztuki, które raczyły zainteresować się wahadłem (slidery, wobki itp pierdoły nie wywierały wrażenia Angry ) Pozdrawiam Beer
Zapisane

Surfcasting
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #679 : 01 Października 2006, 21:23:58 »

.
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2008, 22:12:40 wysłane przez kj-ub » Zapisane

Pozdr. Adam.
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #680 : 04 Października 2006, 11:53:02 »

A ja jakoś ostatnio nie mogę skusić czegoś większego. Muszę jednak dodać, źe nad woda nic się nie dzieje i nawet żywczarze narzekają, że nic nie bierze. Wczoraj niestety znowu niewielki szczupaczek (54cm) ale za to największy na jeziorze. Zahaczony był za sam koniec nosa (pewnie chciał tylko powąchać).

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
G R U

Wiadomości: 132

Warszawa


« Odpowiedz #681 : 04 Października 2006, 12:47:49 »

Na onet.pl jest artykulik o wedkarzach Huh http://wiadomosci.onet.pl/1363339,2678,kioskart.html
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #682 : 04 Października 2006, 13:04:32 »

Ciekawy. Ale wynika z niego, ze angielskie NO KILL działa tak sobie. I działało zanim "nasi" zaczęli rzadzić. Zdaje się, że Angole mają dobry pretekst, żeby wytłumaczyć dlaczego jest mało rybw wodach. Trochę jak w starym dowcipie:
- Wania, wziąłeś prysznic?
- No tak, zwsze jak ktoś coś ukradnie, to na Ruskiego!

Dbajmy o nasze wody, zanim pojawią się jacyś "obcy", którzy dadzą nam dobry pretekst do mówienia, że kiedyś to było świetnie, a teraz (tu wpisz nazwę jakiejś narodowości) trzebią stada naszych dorodnych ryb! 

No chyba, że jest u nas świetnie?
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #683 : 04 Października 2006, 17:41:36 »

nic to nowego, pisałem już na ramach naszego forum o masowych mordach szczupaków dokonywanych w irlandii przez polaków. litwinów i łotyszy...
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #684 : 04 Października 2006, 19:08:16 »

Sławku, wspaniały portret szczupaka  ok Złapany na Twój prototyp?
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #685 : 04 Października 2006, 20:01:15 »

@Urso
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam Wink
A teraz poważnie.
Niestety tego dnia nic się nie działo. Spotkamy spinningista (cały dzień miał na zero) stwierdził, że miał jedno branie ale na najgłębszej wodzie. Przerzuciłem się więc na gumę i jednego z głębokiej wody udało mi się po jakimś czasie wyskubać.
Pozdrawiam
Sławek

PS Niestety jerki a szczególnie te wolniej tonące nie są lekiem na każdą wodę i porę, chociaż już kilka razy udało mi się na bezrybiu złowić coś na moje jerki, gdy na gumy nic nie brało.
Przyrody nie przechytrzymy i do końca nie poznamy - to jest chyba najpiękniejsze Smiley.
« Ostatnia zmiana: 04 Października 2006, 20:13:18 wysłane przez Sławek » Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
dawid_

Wiadomości: 36


Kraków


« Odpowiedz #686 : 05 Października 2006, 10:01:28 »

niestety mięsiarze. Łowią na nie duże przynęty żeby w ogóle coś złowić, biorą wszystko. Na własne oczy widzieliśmy wiele razy jak pakują do siatek gluty po 30-40cm Angry

ja bym dzwonił po organ ścigania.. Angry
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #687 : 07 Października 2006, 02:37:08 »

Witam wszystkich kolegów. URSO gdzie w wielkopolsce pływają takie piekne sandały. jest naprawde sliczny ok. mam kilka ładnych fotek z wielkopolskich glinianek ale coś nie mogę ich wkleić. muszę nad tym popracować. pozdrawiam
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Zander

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #688 : 07 Października 2006, 09:02:07 »

Kapitalne ryby Panowie łowicie, nie mogę się doczekać kiedy mi coś takiego uwiesi się na końcu wędki. Być może to jakieś faux pass z mojej strony, że zamieszczę w tym towarzystwie rybe z "troche" innej beczki ale też chciałem się pochwalić swoją ostatnią zdobyczą ( złowiona 4.10.06) z rzeki Widawki (jeśli ta nazwa mówi komuś cokolwiek)
Pozdrowienia dla szczęśliwych łowców. Sorry,zdjęcia nie dam rady wysłać bo zajmuje 500 kb, ale był to okoń 27 cm.
                                                    Zander
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #689 : 07 Października 2006, 09:06:35 »

Sorry,zdjęcia nie dam rady wysłać bo zajmuje 500 kb, ale był to okoń 27 cm.

Jeśli używasz Windows XP to po wskazaniu zdjęcia myszką naciskasz prawy klawisz myszy i w menu pojawia się opcja zmiany rozmiaru zdjęcia. Można to też zrobić w np. programie Paint.
Zmniejsz i zamieść, chętnie się obejrzy ładnego pasiaka.

JJ
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!