http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 01:23:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222737 razy)
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #5625 : 15 Listopada 2009, 17:04:59 »

Największy z weekendu  Roll Eyes

« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2009, 17:32:34 wysłane przez wobler129 » Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #5626 : 15 Listopada 2009, 19:10:27 »

Brawo  woblerku --  ok ok należysz do nielicznych którzy łowią takie ładne rybki i pokazują je.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
drzemik

Wiadomości: 1

Polska


« Odpowiedz #5627 : 16 Listopada 2009, 17:36:39 »

wobler, zainwestuj wkoncu w jakis multik, z korba zdjc nie lubie

Gdybym to ja miał kaskę...

Nie, no nie wytrzymałem. Choć z drugiej strony 700 zł w sumie to nie kaska....  Tongue
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11236&start=0&
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2009, 07:16:08 wysłane przez drzemik » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5628 : 16 Listopada 2009, 17:51:57 »

wobler, zainwestuj wkoncu w jakis multik, z korba zdjc nie lubie

Gdybym to ja miał kaskę...

Nie, no nie wytrzymałem. Choć z drugiej strony 700 zł w sumie to nie kaska...   Tongue
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11236&start=0&

 No życie jest pełne niespodzianek 14-go nie masz kasy a 16-go już masz  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #5629 : 16 Listopada 2009, 17:56:28 »

wobler, zainwestuj wkoncu w jakis multik, z korba zdjc nie lubie

Gdybym to ja miał kaskę...

Nie, no nie wytrzymałem. Choć z drugiej strony 700 zł w sumie to nie kaska...   Tongue
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11236&start=0&

 No życie jest pełne niespodzianek 14-go nie masz kasy a 16-go już masz  Laughing Laughing Laughing

Ja pierdziele ludzie opamiętajcie się! To kij dla Pana Wiesia - starszy człowiek, który nie śmiga po internecie za często i nie chciał się rejestrować na j.pl - wcześniej rezerwowałem także dla Niego Batsona. Niestety ani jedno ani drugie nie spełniło jego oczekiwań i będzie kupował Avida. K**** jak tu żyć, nagonki niesamowite!
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #5630 : 16 Listopada 2009, 18:06:46 »

Może tak dajmy chłopakowi łowić, chyba nikogo nie boli, że wrzuci tu co jakiś czas fotkę z fajną rybą? Roll Eyes Roll Eyes

No chyba, że kogoś podniecają i podobają mu się tylko ryby złowione na cast, no to wtedy może mieć pretensje.

A tu ciągle, a to że nie ma multika, a to że coś rezerwuje. W końcu to chyba jednak jego sprawa, prawda?
Zapisane
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #5631 : 16 Listopada 2009, 18:12:04 »

wobler, zainwestuj wkoncu w jakis multik, z korba zdjc nie lubie

Gdybym to ja miał kaskę...

Nie, no nie wytrzymałem. Choć z drugiej strony 700 zł w sumie to nie kaska...   Tongue
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=11236&start=0&

 No życie jest pełne niespodzianek 14-go nie masz kasy a 16-go już masz  Laughing Laughing Laughing

Ja pierdziele ludzie opamiętajcie się! To kij dla Pana Wiesia - starszy człowiek, który nie śmiga po internecie za często i nie chciał się rejestrować na j.pl - wcześniej rezerwowałem także dla Niego Batsona. Niestety ani jedno ani drugie nie spełniło jego oczekiwań i będzie kupował Avida. K**** jak tu żyć, nagonki niesamowite!

Wobler, nie denerwuj się. Widocznie "drzemik" odczuł potrzebę rejestracji na tym forum pod nowym nickiem i chciał Tobie dopiec. Być może "drzemik" jest ze skarbówki i postanowił śledzić co, gdzie, za ile i od kogo kupujesz. Pamiętaj, że nie masz obowiązku tłumaczenia się z tego co kupujesz i dla kogo kupujesz przed kimkolwiek, no chyba, że przed rodzicami, ale to inna sprawa Wink . Pozdrawiam!
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #5632 : 16 Listopada 2009, 18:13:33 »

 Sad
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #5633 : 16 Listopada 2009, 21:17:19 »

Siła w czynach, nie słowach ok tak trzymać Woblerku, bo łowisz regularnie piękne ryby! Fishing
Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #5634 : 16 Listopada 2009, 21:38:42 »

@wobler129
Moglbys mi napisac jakim sprzetem lapiesz szczupaki ?
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
zz1964

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #5635 : 17 Listopada 2009, 08:48:22 »

wobler, łów dalej piekne ryby i nie przejmuj soę że na korbę. ja też łowię na korbę,a mój syn na multka i na korbę. Według mnie nie ma to znaczenia.
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #5636 : 17 Listopada 2009, 09:09:02 »

Mi to nie przeszkadza w żadnym stopniu że łowi ktoś na korbę czy na muchę itd.ale "władze" forum powinny określić to raz na zawsze czy można na forum -multiplikator.pl-wstawiać fotki z rybami złowionymi jak by nie było innymi metodami.
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #5637 : 17 Listopada 2009, 09:26:09 »

w sumie jest to forum multiplikatorom poświęcone a stałoszpulowce mają parę innych swoich portali więc nie ma co zaśmiecać naszego forum innymi "niesłusznymi" kołowrotkami i na nie łowionymi rybkami

ps co nie znaczy że nie lubię łowić na stałoszpulowce i je dyskryminuje

niech administratorzy raz a dobrze to okreslą albo niech powstanie innym oddzielny wątek
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #5638 : 17 Listopada 2009, 17:48:50 »

Drodox - zdjęcia ryb, w szczególności naprawdę ładnych(a Maciek małych ryb zazwyczaj nam nie pokazuje) nazywasz zaśmiecaniem forum? Roll Eyes nie mówię - gdyby nas ktoś tu płotkami raczył, bądź rekordowymi sumikami karłowatymi na robaka, zgodziłbym się. Ale wobler129 pokazuje ładne drapieżniki, jedyna mała różnica, złowione za pomocą stałoszpulowca.

Jeśli już faktycznie część użytkowników drażni to, niech administracja przyklei w offtopie dwa tematy - "nasze ryby na spinn" i "nasze ryby na muchę". Zresztą, istnieje już wątek "dla sympatyków metody muchwej" i jakoś nikt na lipki i pstrągi stamtąd się nie obruszał...

Także moja propozycja - niec administracji przyklei takie dwa wątki, może też więcej ldzi będzie chwaliło się rybkami złowionymi na korbę, wszak część z nas na pewno używa korby, choćby do połowy boleni, kleni, jazi...

i spokojnie to wszystko przedyskutujmy, bez głupich spinek Smiley

pozdrawiam

Wojtek
Zapisane
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #5639 : 18 Listopada 2009, 09:58:12 »

Mnie nigdy nie mierziły zdjęcia ryb, zwłaszcza ładnych ale należy coś usystematyzować. Od Góry jest "Forum Multiplikator.pl"->"Wędkarstwo castingowe". Dla mnie sprawa jest oczywista. Więc albo administratorzy zmienią nazwę zakładki, albo trzeba się zastosować do jej nazwy. Moja wypowiedź nie ma bynajmniej wymiaru personalnego, a chodzi tylko i wyłącznie o zwykły porządek.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
Strony: 1 ... 374 375 [376] 377 378 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!