http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
26 Kwietnia 2024, 22:44:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1222099 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #915 : 01 Grudnia 2006, 13:44:45 »

Michumm, to chociaż napisz tutaj trochę więcej szczegółów związanych z Twoim połowem.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #916 : 01 Grudnia 2006, 16:23:32 »

No tak, wyralismy sie z kolegą na tą miejscówke, bo mielismy juz dośc łowienia w miejscach "koło domu" a ze zaszczepiłem w nim nute wedkarstwa cas to cheja, przyjechalismy na miejsco ok 15:30, Najpierw sprawdzilismy jeszcze ostatni raz miejsca w miare płytkie, pod mostem co jest widoczny za mną, ku mojemu ździwieniu cały czas grasowały tam jeszcze bolki atakując drobnice, niestety jednak  nie chciały współpracowac, Poszlismy poźniej na nieopodal oddalone główki ale bez efektów. Cały czas szły na pierwszy ogień gumy na 15gr główkach, Niestety również bez rezultatów, aaz się w........ zdenerwowałem i zacząłem przechodzić na woblery, branie tastąpiło po godz 17 na 9cm tonącego stinga, pozwalałem mu opasc w ton (ale nie do ddna, bo tam z 6m było) i podryw do góry i talk dalej) atak bbyłł kiedy z tego agresywnego prowadzenia przeszedłem na spokojne zwijanie, Hol trwał bardzo krótko, bo na moj uluniony styl holu "japoński" Cheesy. Oty cała historyja, jakieś pytania? Śmiało pytać.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2006, 00:38:45 wysłane przez Michumm » Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #917 : 03 Grudnia 2006, 17:39:41 »

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO TWORZENIA ODDZIELNYCH WĄTKÓW W TYM DZIALE  Smiley
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #918 : 03 Grudnia 2006, 18:01:38 »

Donoszę znad wody  Fishing  całą niedzielę spędziłem na zaporówce w Przeczycach  wiatr,fala jak na bałtyku, łodzią narywało okrutnie  Beer całodniowy raport to szczupaczek 40cm. klęska . Angry
Zapisane

Siemka
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #919 : 03 Grudnia 2006, 18:20:13 »

Na pocieszenie, Kamil powiem, że u mnie podobnie Embarrassed. Dziś Bukówka, to ostanie miejsce gdzie chciałbym się ponownie znaleźć, wiał mroźny przenikliwy wiatr i fale były tak wysokie, że momentami wlewały się do mojej łódeczki, podziwiałem dwóch wędkarzy łowiących z małego pontonu Shocked. Ryby oczywiście nie brały, nie mieliśmy żadnego brania, przemarzłem do szpiku kości. Laughing
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #920 : 03 Grudnia 2006, 19:22:14 »

w sobotę kilka godzin nad jeziorkiem i jedno branie
dziś nad innym jeziorem bez brania
ryby sie pochowały, chyba trzeba poczekac do wiosny  Undecided
Zapisane

nic na siłę
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #921 : 06 Grudnia 2006, 18:51:12 »

Dziś cały dzień spędziłem na Wisile w okolicach Goczałkowc i nic Fishing dwa leszcze zapięte za kufajke Beer
Zapisane

Siemka
Face/Off

Wiadomości: 7



« Odpowiedz #922 : 06 Grudnia 2006, 20:39:59 »

Ja też się dzisiaj pobawiłem trochę, gdyż pogoda dopisała niesamowicie, jeśli chodzi o ryby to nie ma czym się chwalić 3 x ESOX (51, 53 i mały śledzik), ale przynajmniej coś się działo i zabawa była niezła, zdjęć nie ma bo jak biorę aparat nad wodę to nic nie bierze Wink. Oczywiście ryby wróciły do siebie. Miąłem już zakończyć sezon, ale tak to będę jeszcze musiał jutro iść, może się coś skusi większego. Rybki skusiły się na mojego ulubieńca Salmo Perch.
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2006, 20:42:06 wysłane przez Face/Off » Zapisane
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #923 : 06 Grudnia 2006, 21:19:05 »

Ja się nie poddaje w piątek jadę znów  Fishing
Zapisane

Siemka
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #924 : 06 Grudnia 2006, 21:22:31 »

Byliśmy dzisiaj razem z @JJ na odrzanskich sandaczach, niestety, jedynie podskubywaly gumy.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #925 : 06 Grudnia 2006, 21:46:31 »

@Face/Off
Jeżeli łapiesz dwa całkiem ładne szczupaczki i mówisz, że nie ma się czym pochwalić..to aż strach pomyśleć co będzie się działo jak w końcu trafisz na dzień, że będziesz się miał czym pochwalić Laughing ..Gratuluję szczupaczków
@Kamil
Szkoda, że dzisiaj nic nie capnąłeś Angry , czytałem ostatnio, że się uparłeś na sandacza pomimo dość zniechęcających opinii w tej kwestii jeżeli chodzi o grudzień. Trzymałem kciuki, bo tylko dla takich uparciuchów w grudniu sa sandacze  ok ...szkoda..szkoda, że dzisiaj nic. W piątek nie będę trzymał kciuków, bo może to jakies fatum ...
Ja po prawie dwóch tygodniach w końcu jutro tez ruszam, ale chyba jednak zostanę przy szczupaczku.... Laughing..Pozdrawiam
Zapisane
Face/Off

Wiadomości: 7



« Odpowiedz #926 : 06 Grudnia 2006, 21:54:10 »

@Face/Off
Jeżeli łapiesz dwa całkiem ładne szczupaczki i mówisz, że nie ma się czym pochwalić..to aż strach pomyśleć co będzie się działo jak w końcu trafisz na dzień, że będziesz się miał czym pochwalić Laughing ..Gratuluję szczupaczków

Jeśli chodzi o mnie to ja traktuje szczupaka do 60cm jako dobry materiał na większego Esoxa. Wszystko po niżej tej miary to po prostu szczupaczek i nic innego. Ladny szczupak to taki powiedzmy (mowa tu o polskich realiach oczywiście) od 65cm.
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #927 : 06 Grudnia 2006, 22:55:02 »

Byliśmy dzisiaj razem z @JJ na odrzanskich sandaczach, niestety, jedynie podskubywaly gumy.

Dzięki za wyprawę i pokazanie odrzańskich miejscówek.
Zapisane

Pozdrawiam
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #928 : 06 Grudnia 2006, 23:26:29 »

Kamil,

wierzę, że Twoja wytrwałość i zapał jeszcze Ci popłacą w tym roku  ok
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #929 : 07 Grudnia 2006, 07:38:54 »

Dziękuje  Laughing dam z siebie wszystko  Fishing
Zapisane

Siemka
Strony: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!