http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
20 Kwietnia 2024, 11:33:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wakacje......
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wakacje......  (Przeczytany 2836 razy)
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« : 29 Maja 2008, 01:29:04 »

Witam....byłem..zwiedziłem...jestem ...spokojny....spędziłem 7 dni nad polskim morzem...połowiłem....a co..na muchę....w miejscowości Piaski...belony..podchodziły z Rosjii...2 sztuki. największa.. 67cm..na zalewie Wiślanym ...okonie..płocie..i  małe szczupaczki...na gumkę..pozdrawiam wszystkich... ok ok ok Fishing Fishing Beer
Zapisane

małopolska team...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1 : 29 Maja 2008, 08:29:32 »

Fajną zabawę miałeś ok
Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2 : 29 Maja 2008, 08:32:39 »

Boguś po co tyle kropek  Huh
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #3 : 29 Maja 2008, 09:15:49 »

 Bo "kropków" nie nałowił  Laughing Laughing Laughing Wink
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #4 : 29 Maja 2008, 09:44:34 »

Każda kropka to  Beer  Wink ma chłopak zdrowie bo ja już bym dawno padł  Grin Grin Grin
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #5 : 29 Maja 2008, 10:24:52 »

Były to wakacje dla mnie od bardzo dawna cały tydzień.Pierwszy raz łowiłem  muchówką w morzu i pierwsze wrażenia z takiego łowienia.Jedno Wam powiem- "warszawka" to dziwni ludzie-jakieś takie zdziczałe.Jak by mogli to by parkowali swoje samochody bezpośrednio w morzy na plaży Sad
Zapisane

małopolska team...
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #6 : 29 Maja 2008, 11:14:43 »

Mówisz. To było chyba dwa lata temu. Leżę sobie na plaży, smażę schaby, a tu jakiś inteligentny inaczej wjechał na plażę. A że miał raczej taką bulwarówkę niż terenówkę to się zakopał i w pięciu musieli go potem wypychać. Roll Eyes
Ale chyba nie był z Warszawy  Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #7 : 29 Maja 2008, 11:19:27 »

Boguś wawie wiochę to robią ci z pod wawy co sie niestety jeszcze do tego miasta zaliczają. Inaczej mówiąc ta niby to mafia, bo do prawdziwej to im setki mil brakuje. Sam byłem świadkiem jak na jednym ośrodku pojawili sie w cztery samochody panowie "z miasta" narobili siary, rozwalili co mogli i po kilku dniach pojechali, a niesmak po "Warszawie" został  Undecided
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #8 : 29 Maja 2008, 12:21:08 »

Tak macie rację! Wszyscy " inni " parkowali swoje samochody na parkingach w miejscach do tego wyznaczonych tylko warszawka uznała że lepiej mieć swoje BMW i inne na oku i parkowali prawie że na plaży  !!! A swoje czworonogi wyprowadzali  do wody żeby piesek załatwił  swoje potrzeby !!!! Shocked Shocked Shocked Huh
Zapisane

małopolska team...
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #9 : 29 Maja 2008, 12:50:17 »

Seeker gratuluję udanego wypoczynku nad Polskim morzem.  ok

Co do "Warszawki" to mam podopne spostrzeżenia, niestety w głównej mierze są to ludzie, którzy napłynęli do stolicy z różnych wsi w poszukiwaniu pracy i tam się osiedlili. Chociaż jak wiadomo zdarzają się wyjątki i wśród nich są też normalni ludzie.  Smiley
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #10 : 29 Maja 2008, 12:56:38 »

Oj, warszawka daje takie popisy że nieraz wstyd mi że też jestem z Warszawy. Na szczęście jest też w W-wie dużo normalnych i kulturalnych ludzi. Zresztą nie tylko warszawka daje się we znaki spokojnym ludziom,na ogół to małolactwo których "tatusie" mają dużo kaski i chcą pokazać że im wszystko wolno.....
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!