http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 04:37:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Lekcja pokory
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Lekcja pokory  (Przeczytany 10055 razy)
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #15 : 08 Czerwca 2008, 09:58:58 »

Właśnie, a pamiętasz jak pospołu z mottlem nabijaliście się ze mnie na Szałe w ub. roku jak co rzut to miałem brodę?  Laughing Wtedy miałem po prostu za sztywną linkę, a teraz jest miodzio (do perfekcji to jeszcze kupa czasu, ale trafiam przecież w wodę)  ok
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #16 : 08 Czerwca 2008, 10:08:38 »

Dzisiaj drugi wypad nad wodę. Pierwsze odstrzelenie, ale i wyraźna poprawa w rzutach. Doskonale tym kijem rzuca się Sliderami 10-siątkami. Porzucałem też Dorado Lakem i gumami na 12 gramowych główkach. Nawet nieźle to szło. Tyle, że plecionki po wczorajszej wyprawie wyraźnie ubyło, ale mam zapas. Jedno mnie zastanawia, czy ta linka ( Jaxon New Concept Line 0,20 mm) nie jest ciut za słaba? Może to tylko moje subiektywne odczucie? Huh
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #17 : 08 Czerwca 2008, 10:10:55 »

Michałowi przy PP 20lb też czasami odstrzeliwują jerki. Duża przynęta to i leci z siłą rakiety. Zresztą mówiłem Ci, że jak chcesz bezpiecznie to 30lb jest akuratnie  Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #18 : 08 Czerwca 2008, 10:22:16 »

Niby masz rację, ale do nauki taka linka! Zobaczymy, jak będzie dalej, nie zrażam się tym, wiem, że trening przynosi efekty. Po dzisiejszym dniu się przekonałem Smiley
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #19 : 08 Czerwca 2008, 10:23:09 »

Novis super, e się nie zrażasz. ok Znów sie okazało jak ważną sprawą  jest dobranie zestawu na początek castingowania. Sam osobiście spotkałem się dwu krotnie z rezygnacja z castingu własnie przez zły dobór sprzętu a to brody a to krótkie rzuty w porównaniu dospina. Fajnie, że Novis ma wkoło kolegów, którzy co nieco pomogą i doradzą. ok Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #20 : 08 Czerwca 2008, 10:26:40 »

Cytat: Novis
Niby masz rację, ale do nauki taka linka!

 Nooo do gramatur przynt jakimi miotasz to wcale nie jest za dużo. Na moim zestwanie do przynęt powyżej 50 g nawinięta jest czaerwona PP 40 lbs
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #21 : 08 Czerwca 2008, 10:27:50 »

To bardzo ważne Zamki! Bez nich chyba nie dałbym rady! Cool
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #22 : 08 Czerwca 2008, 10:30:04 »

Ależ nie ma za co  Cool
Potem zabierzemy się jeszcze za przysposobienie do casta Piotrka i Sławka  Grin
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #23 : 08 Czerwca 2008, 10:40:07 »

Cytat: mekamil
Ależ nie ma za co  Cool
Potem zabierzemy się jeszcze za przysposobienie do casta Piotrka i Sławka  Grin

 Hehehe jak tak dalej pójdzie to za kilka lata w Waszych stronach będzie się dziwnie spoglądać na stałoszpulowców będących jak ginący gatunek. ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #24 : 08 Czerwca 2008, 10:44:08 »

 Laughing Wszystko przed nami!
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #25 : 08 Czerwca 2008, 11:01:00 »

Cytat: zamki
Znów sie okazało jak ważną sprawą  jest dobranie zestawu na początek castingowania.

 Używając kiji ST.Croix należy brać pod uwagę duże ich przeszacowania w dolnym cw i jeszcze większe niedoszacowanie górnego cw. Niby 6" premier jest od 3,5 g do 14 ale spokojnie miota się  z niego i to naprawdę na duże odległości  20 g slidera. Z tego co czytam na forach tak jest z każdym kijem tej firmy. Dlatego zbyt mocno nie dziwię się, że nie trzasł kij Novisa pod 100 gramowym klockiem. Z tego tez można wnioskować, że Novis ma "dryg" rzucając takim klocem i nie łamie kija dlatego zostało teraz tylko bywać jak najczęściej nad wodą i machać machać i machać. ok ok Ale jednak tak jak i Tomek odradzam takie praktyki. Tongue Można zrobić sobie krzywdę. Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #26 : 08 Czerwca 2008, 14:42:56 »

Oczywiście Tom i Zamki macie rację, takich prób już raczej nie będzie, to był tylko mały teścik na wytrzymałość, powtarzać go nie zamierzam. Jak tylko poczta skończy strajk, popróbujemy Sieków-M kolegi, które są w drodze. Powyżej kolega pytał o akcję klocka. Odpowiadam, wykonaliśmy jakieś 3 rzuty tym U-bootem, w wodzie chodził jak srebrna strzała w próbach jerkowania. Fantastycznie to wyglądało, patrząc nieco z góry! Pięknie to wyglądało, nie gorzej niż największy slider. Dobra, krakowska robota Grin
Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #27 : 08 Czerwca 2008, 20:05:33 »

Ależ nie ma za co  Cool
Potem zabierzemy się jeszcze za przysposobienie do casta Piotrka i Sławka  Grin

Kamil w przypadku Piotra to chyba nie będzie takie trudne bo już usłyszałem że "muszę sobie kupić taką zabawkę"  Wink a to już krok w dobrą stronę.
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #28 : 08 Czerwca 2008, 20:07:39 »

Niby masz rację, ale do nauki taka linka! Zobaczymy, jak będzie dalej, nie zrażam się tym, wiem, że trening przynosi efekty. Po dzisiejszym dniu się przekonałem Smiley

Novis dzisiaj pokazałeś klasę o to chodzi musisz pozbyć się wszelkich obaw że coś się odstrzeli, zaplącze itp a będzie git  Wink
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #29 : 08 Czerwca 2008, 20:23:05 »

Cytat: mottle
Kamil w przypadku Piotra to chyba nie będzie takie trudne bo już usłyszałem że "muszę sobie kupić taką zabawkę"  Wink a to już krok w dobrą stronę.
Laughing A jak ostatnio mi pokazywał ładną miejscówkę na szczupłego to casta nawet do ręki wziąć nie chciał, hahaha  Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: 1 [2] 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!