http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 12:45:58

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Ogólne (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Co robimy, jak nie wędkujemy?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Co robimy, jak nie wędkujemy?  (Przeczytany 32331 razy)
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« : 05 Lipca 2008, 18:45:09 »

Wiem, że wędkarstwo to fajna rzecz. Ale na pewno każdy z nas ma też inne zainteresowania. Co lubicie, czym się zajmujecie, jak na rybki nie jeździcie? No cóż, zacznę od siebie. Od niepamiętnych czasów słucham muzyki, ostatnio muzyki filmowej i trochę klasyki, nie zapominam też o korzeniach czyli : stary dobry Rock! Tak ogólnie gust muzyczny z czasem się zmienia, ale bez muzyki nie dałbym rady. Musi u mnie być!To Lady! Zawsze będzie pierwsza. Muzyki słucham na starym zestawie Marantza, kolumny B&W, tylko tak da się wydobyć naturalny dźwięk, reszta sprzętu to wyraz mody i sukces sprzedawców!  Grin
« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2008, 18:47:19 wysłane przez Novis » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1 : 05 Lipca 2008, 19:16:31 »

Dawniej kiedy nie było jeszcze żony i dzieci było modelarstwo i elektronika. Modelarstwo w mocno okrojonej i  nieco przystosowanej formie do dzisiejszych moich obowiązków (tworzenie przynęt) pozostało. A czasem nawet uda się skleic i jakiś kartonowy model.  Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #2 : 05 Lipca 2008, 19:23:41 »

Zamki, pamiętam te czasy, też parę modeli skleiłem, ale zawsze rajcowała mnie kolejka, miałem sąsiada, który w latach 70,80 kupował wszystko co wyszło do kolejki. To była TT! Cheesy
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #3 : 05 Lipca 2008, 19:25:50 »

Póki co, to jestem w tej komfortowej (albo i nie Tongue) sytuacji, że nie mam żony i mam troche więcej czasu Laughing Laughing Jak nie jadę na rybki, to pykam z kumplami w kosza. Jak nie mam siły na kosza, to słucham muzyki. I tak w kółko.  ok Fishing Pozdr
Zapisane

Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #4 : 05 Lipca 2008, 19:41:12 »

Wędkarstwo piękne hobby ale kiedy nie wędkuję kręcę muchy to mnie uspokaja i wycisza a przy tym muzyka najlepiej coś unplugged Smiley Smiley jeszcze są zwierzęta wszystkie żeby nie żona to bym miał zoo w domu   
« Ostatnia zmiana: 05 Lipca 2008, 20:04:24 wysłane przez pol50 » Zapisane

Catch & Release
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #5 : 05 Lipca 2008, 19:58:57 »

Serfuję w necie,porządkuję przynęty bo jestem okropnym bałaganiarzem i po każdym wędkowaniu mam lekki sajgon,łażę na spacery z psem a poza tym dwójka moich pociech syn i córka absorbuję resztę wolnego czasu.Właśnie mała ząbkuje i jest fajnie  Laughing ,na szczęście synek zasnął.Czasami inne przyjemności typu koszenie trawnika.pozdro wełpa.
P.S.A poza tym praca ruskie osiem godzin od 7.00 do 19.00.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
kleniarz

Wiadomości: 425


Biłgoraj,Rzeszów

No Risk No Fun


« Odpowiedz #6 : 05 Lipca 2008, 20:26:40 »

Casting -wiadomo  ok  Fishing Oprócz tego Poker mój nałóg z którego leczyć się nie będę. Moje ulubione odmiany pokera- Holdem NL, Omaha Hi/Low i Omaha Pot limit ale generalnie gram we wszystkie odmiany. W internecie gram na PokerStars a na żywo w Podkarpackiej Lidza pokera troszkę. Oprócz tego kolejna miłość muzyka - od 10 lat się w to bawię i jest miło. Co jeszcze- wiadomo rekreacyjnie piłeczka nożna, siatkóweczka, koszykówka i wie;e innych. Generalnie sport od zawsze, w zimie deski( 2 nie 1 SmileyWink No i siłownia 5 razy w tyg  dla kondycji odpowiedniej. Za młodzika grałem mnóstwo w szachy i jeździłem na zawody ale teraz odpuściłem trochę. Jak sobie jeszcze coś przypomnę to dam znać  Wink  ok No się jeszcze relaksuję z moją kobietką  Wink  ok  Laughing
Zapisane

Pozdro
kleniarz
Pavko

Wiadomości: 302


Zabrze

BORN TO FISH, FORCED TO WORK


« Odpowiedz #7 : 05 Lipca 2008, 21:26:43 »

Ostatni rok to miałem na głowie remont naszego gniazdka  Smiley a w wolnych chwilach dłubie w przynętach, strugam wobki, kręce jakieś koguty i inne takie, a poza tym czasem ganiam z aparatem po lesie za zwierzakami a to można połączyć z wędkowaniem ok
Zapisane
slider

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #8 : 05 Lipca 2008, 22:11:14 »

Zamki, pamiętam te czasy, też parę modeli skleiłem, ale zawsze rajcowała mnie kolejka, miałem sąsiada, który w latach 70,80 kupował wszystko co wyszło do kolejki. To była TT! Cheesy

Ja bawiłem się kolejką H0 fajna sprawa, nawet czasem pójdę do piwnicy i oglądam moje dawne zabaweczki.


Pozdrawiam
Slider
Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #9 : 06 Lipca 2008, 13:02:14 »

Staram sie uzupelniac swoja galerie fotograficzna  Cool
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #10 : 06 Lipca 2008, 13:30:44 »

Bieganie na przemian z rowerem ok Trochę czasu zajmuje tygodniowo Laughing
Zapisane

Surfcasting
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #11 : 06 Lipca 2008, 13:35:56 »

Cytat: wujek
Bieganie na przemian z rowerem ok Trochę czasu zajmuje tygodniowo Laughing

 Raz biegnie rower 
Cytat: wujek
na przemian
a raz Wujek.  Laughing Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
daniel_a.

Wiadomości: 101


Michałowice k/W-wy


« Odpowiedz #12 : 20 Lipca 2008, 09:57:01 »

ja niestety (za)dużo pracuję, poza tym mam rocznego synka, a jak wiadomo dziecko jest wyjątkowo zajmujące
jak już mam wolne to przebywam z nim

ale jest taki słodziuch, że to rekompensuje mi długie przerwy w wędkowaniu  Smiley kto ma pociechę - ten wie o czym mowa  Grin
Zapisane

pozdrawiam
Daniel
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #13 : 20 Lipca 2008, 17:12:04 »

ja niestety (za)dużo pracuję, poza tym mam rocznego synka, a jak wiadomo dziecko jest wyjątkowo zajmujące
jak już mam wolne to przebywam z nim

ale jest taki słodziuch, że to rekompensuje mi długie przerwy w wędkowaniu  Smiley kto ma pociechę - ten wie o czym mowa  Grin

Noooo  Grin Grin Grin.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
janusz225

Wiadomości: 5

Wrocław


« Odpowiedz #14 : 12 Lipca 2016, 14:44:21 »

Ja lubię przeprowadzać remonty, żona jest zadowolona, a i ja jestem zadowolony, gdy mogę trochę pomajsterkować. Ostatnio sam zrobiłem nową balustradę przy schodach i nieskromnie powiem, że wyszła rewelacyjnie. Jakiś czas temu remontowałem  poddasze wszystko zabudowywałem, jedyne z czego korzystałem to drzwi przesuwne wrocław, bo jednak pewnymi rzeczami czasem muszą zająć się specjaliści. Teraz czeka na mnie taras, duże wyzwanie.
Zapisane

szukasz firmy elektryczne wrocław <-- sprawdź
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!