http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 11:07:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jak wklejać linki i zdjęcia w treści wiadomości?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jak wklejać linki i zdjęcia w treści wiadomości?  (Przeczytany 26663 razy)
slodziaksos

Wiadomości: 288


okolice OSLO


`
« Odpowiedz #15 : 05 Kwietnia 2010, 13:23:18 »

.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2010, 14:02:37 wysłane przez slodziaksos » Zapisane
maniak454545

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #16 : 05 Września 2010, 03:25:14 »

Ten film o którym mówiłem jesttutajalbo tutajdobra tu jest!!!to narazie Grin Beer Laughing
Zapisane
maniak454545

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #17 : 05 Września 2010, 03:38:26 »

to jest ten filmFILMnie tam tylko tutajFILM Laughing Beercześć
Zapisane
maniak454545

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #18 : 05 Września 2010, 03:54:37 »

Ten film o którym ci mówiłem jesttutaj żartowałem jest tufilm[/url]
« Ostatnia zmiana: 05 Września 2010, 04:00:49 wysłane przez maniak454545 » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #19 : 05 Września 2010, 16:09:51 »

Ale łosochosi ?? Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
avallone78

Wiadomości: 8



WWW
« Odpowiedz #20 : 16 Lutego 2011, 22:30:11 »

Cały proces publikacji zdjęcia na stronie jest prosty ale żeby uprościć go jeszcze bardziej pokaże to metodą znaną od zarania dziejów czyli obrazkową Wink



Zanim zaczniemy ładować zdjęcia proponuje przekopiować je na pulpit bądź do jakiegoś folderu na pulpicie gdyż ułatwi nam to cały proces.



1 Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/ i klikamy na Browse



2 Wyskoczy nam okienko które jest tak naprawdę obrazem naszego komputera. Lewym klawiszem myszy rozwijamy zaznaczony pasek i szukamy PULPIT , klikamy na niego lewym klawiszem myszy.



3 Pokażą się nam foldery które mamy na pulpicie a także i pliki graficzne czyli zdjęcia itp. Widocznym na zdjęciu suwakiem zjeżdżamy do interesującego nas zdjęcia lub folderu w którym mamy zdjęcia czyli klikamy na suwak lewym klawiszem myszy i ciągle go trzymając przesuwamy w dół aż do znalezienia naszego zdjęcia. Jeśli jest w folderze otwieramy folder lewym kliknięciem myszy na niego.



4 Po znalezieniu zdjęcia które chcemy wysłać klikamy na nie lewym klawiszem myszy a następnie klikamy lewym klawiszem myszy na otwórz



5 Małe okienko zniknie a na stronie Imageshack zauważymy że jest plik jest gotowy do wysłania. Klikamy więc lewym klawiszem myszy na Opcje Przesyłania / Zmiana rozmiaru obrazu >>



6 Pokażą się nam opcje zmiany rozmiaru domyślnie ustawione na nie zmieniaj rozmiaru więc klikamy lewym klawiszem myszy na strzałeczkę oznaczoną jako 1 a następnie tak samo lewym klawiszem myszy na 800x600(monitor 15 calowy)



7 Efekt będzie taki



8 Klikamy lewym klawiszem myszy na Prześlij teraz



9 Zdjęcie zacznie się wgrywać na serwer



10 Kilkanaście sekund później pokaże się zielony ptaszek mówiący że zdjęcie się wgrało i strona zacznie się przeładowywać do widoku z kodami.



11 Po przeładowaniu strony zobaczymy kody. Musimy poczekać aż strona się całkowicie załaduje a następnie kliknąć wpierw lewym klawiszem myszy na link który jest po prawej stronie napisu KOD FORUM tak żeby się nam podświetlił na niebiesko a następnie prawym klawiszem myszy na ten link i z opcji wybieramy KOPIUJ



12 Wchodzimy na stronę gdzie chcemy wkleić dane zdjęcie do postu i prawym klawiszem myszy klikamy w okienko gdzie piszemy post a następnie klikamy wklej i efekt będzie taki. Możemy jedynie usunąć ten napis: Uploaded with ImageShack.us



13 Możemy w ten sposób wklejać wiele zdjęć. Zawsze oddzielajmy wolną linią zdjęcia od teksty żeby się nie zlepiało. Istnieje też opcja jednoczesnego przesłania wielu zdjęć co skraca czas ale o niej później Wink



Wstawienie poprawne zdjęcia na forum dzięki temu poradnikowi to kilkadziesiąt sekund.
Po kilku zdjęciach robimy to z zamkniętymi oczami.
Mam nadzieję że ta instrukcja przyda się wszystkim którzy mają z tym problemy bo mimo że wygląda to strasznie to w wykonaniu jest to niezwykle proste i szybkie.

Pozdrawiam wszystkich Artur
Zapisane
spoon 57

Wiadomości: 125


warszawa


« Odpowiedz #21 : 17 Lutego 2011, 14:54:02 »

Oj Człecze Zacny.
Za ten instruktaż dla Starozakonnych kompiuterowców
Wielkość mojego podziękowania nie ma granic.
Pozdrawiam
Alek
Zapisane
Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #22 : 20 Sierpnia 2012, 21:59:29 »

A czy ktoś ma pomysł jak wklejać fotki z ipada lub iPhone? Taka funkcjonalość jest możliwa na forum?
Zapisane
einstein25

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #23 : 02 Lutego 2015, 00:18:38 »

Witam.
Na sąsiednim forum w dziale " Fotografia wędkarska"  są inne sposoby wklejania zdjęć , niektóre prostsze.A na "zmniejszacz pl"można pokombinować z wielkością.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!