http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 17:59:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jez.Jeziorak k.Iławy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jez.Jeziorak k.Iławy  (Przeczytany 2714 razy)
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« : 01 Września 2008, 16:02:47 »

Jeżeli ktoś może się wypowiedzieć jak przedstawia się sytuacja na tym jeziorze,oczywiście pod względem wędkarskim to będę bardzo wdzięczny.Czy warto jwszcze wybrać się nad to jezioro bo chodzą słuchy że jest to studnia Angry
Z góry dziękuję za wszelkie informacje Beer Beer Beer
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #1 : 01 Września 2008, 22:41:21 »

czesc Pawas2
Jeziorko jest mi mocno znane, ale ostatnio bywam tam sporadycznie. Woda mocno "kopnięta". Jeziorko typowo węgorzowo-sandaczowo-leszczowe  Grin, ale jest (było) bardzo dużo okonia. Jeżeli chodzi Ci o casting i jeżeli tam będziesz to nastawiaj się na okonia. Powinno być tam jeszcze go sporo. Sandacza swego czasu (jakieś 20lat temu  Grin) też było troche-spróbuj. Na szczupaka się nie nastawiaj bo po pprostu szczupaka są śladowe ilości. Łapali na tzw łączkach szczupaki koło chmielówki ale to było dawno. Jeziorko kilka lat temu latem dostało strasznej przyduchy. Jest tez mocno narażone na kłusoli...Ja tam (niestety) tylko widzę spławikówkę a jeżeli casting to okoń...Pozdrawiam
Zapisane
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #2 : 02 Września 2008, 14:58:30 »

Dzięki za info Tomek ok Beer
Pozdrawiam.Paweł
PS. Chyba sobie daruję Tongue
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 02 Września 2008, 15:50:47 »

Cytat: pawas2
Dzięki za info Tomek ok Beer
Pozdrawiam.Paweł
PS. Chyba sobie daruję Tongue

 Nie bądź "mientki"  Laughing W której części jeziora będziesz łowił.? Siemiany. ? Jeżeli tak to w zasięgu elektryka Masz na przeciwko kamienną górkę i okonie a jakiś kilometr bardziej w prawo w stronę Wieprza między wyspami Masz sandaczowe miejscówki. Ryb nie ma za wiele ale coś wyrzeźbić można z tym, że jako miejsce docelowe do wędkowania to raczej Jezioraka bym nie wybrał.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #4 : 02 Września 2008, 23:01:10 »

czesc Pawas2
Ja znam Jeziorak, że tak poweiem z przymusu, wczasy zakładowe za dzieciaka w chmielówce a póżniej żona z Iławy, czyli bywam tam, że tak powiem cyklicznie chcąc nie chcąc... Turystycznie jeziorak jest piękny, ryb też może tam jest trochę, ale to jest jeziorko specyficzne. Łódka, miejscówki, trzeba mieć czas, źródła informacji i tak jak napisał Zamki
Ryb nie ma za wiele ale coś wyrzeźbić można z tym, że jako miejsce docelowe do wędkowania to raczej Jezioraka bym nie wybrał.
też bym tak zrobił Smiley
Pozdrawiam
Zapisane
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #5 : 03 Września 2008, 15:23:37 »

Tak też zrobię  :Dpo prostu znajomy zaprasza mnie bo ma tam działkę ale to gliżdżiarz i nie ma rozeznania jeżeli chodzi o spinning.Lepiej pojechać w jakieś sprawdzone miejsce,koszta może troszkę większe ale moje preferencje to szczupak a na Jezioraku raczej nie ma co na niego liczyć :(W każdym razie dziękuję za informacje i pozdrawiam.
Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #6 : 23 Października 2008, 20:02:50 »

Jeziorak jest mocno przełowionym jeziorem przez rybaków. Sandacz występuje ale w średniej ilości i trzeba się mozno napracować zeby go złowić. Sytuacja z okoniem jest nie zła Smiley Okonia powyżej 30cm jest sporo. Jak narazie największy okoń tam złowiony miał 38cm. pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!