http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
24 Kwietnia 2024, 20:47:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  "Na celowniku"
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: "Na celowniku"  (Przeczytany 9844 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 12 Września 2008, 00:04:26 »

  Przykra prawda.  Niestety ale pobłażliwość sądów jest az nienormalna.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1 : 12 Września 2008, 11:06:50 »

Dzięki Zamki bo zapomniałem obejrzeć ok Szkoda, że ciągle o jeziorach mówią, o tym każdy wie ale ile o takich znad Bugu można napisać czy raport zrobić Tongue

Pozdr.

Salmo
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #2 : 12 Września 2008, 11:29:51 »

Cytat: Salmo_Salar
Dzięki Zamki bo zapomniałem obejrzeć ok Szkoda, że ciągle o jeziorach mówią, o tym każdy wie ale ile o takich znad Bugu można napisać czy raport zrobić Tongue

Pozdr.

Salmo

Salmo niech strażnicy zaproszą redaktorów. Temat gorący to powinni być chętni na taki materiał.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #3 : 12 Września 2008, 11:39:02 »

Jacy strażnicy?? Laughing Laughing U nas takiego czegoś nie ma a WOPkom się nie chce.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #4 : 12 Września 2008, 11:42:53 »

Jacy strażnicy?? Laughing Laughing U nas takiego czegoś nie ma a WOPkom się nie chce.

Pozdr.

Salmo

 Eeee no co Ty salmo prawisz.

Biała Podlaska : 
Kom. Post. Jan Ignatiuk
Tel. (083) 343-81-52
Fax (083) 342-19-26
Tel. kom. 601 969 121
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #5 : 12 Września 2008, 11:54:08 »

A co to to Huh Grin U nas PZW nic nie robi, ino chyba ryby wrzuca do wody (czyt. zarybia) i nic więcej. WOPki nie sprawdzają kart wędkarskich nad Bugiem bo nie mają prawa ale o tyle dobrze, że pływają łódką i ściągają sznury sumowe.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #6 : 12 Września 2008, 11:59:38 »

Cytat: Salmo_Salar
A co to to Huh Grin U nas PZW nic nie robi, ino chyba ryby wrzuca do wody (czyt. zarybia) i nic więcej. WOPki nie sprawdzają kart wędkarskich nad Bugiem bo nie mają prawa ale o tyle dobrze, że pływają łódką i ściągają sznury sumowe.

Pozdr.

Salmo

 Salmo trzeba by zacząć od tego że Państwowa Straż Rybacka to NIE JEST PZW ANI POD NIE NIE PODLEGA !! 
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #7 : 12 Września 2008, 12:01:46 »

A to nie wiedziałem, że to numer do jakiegoś strażnika Laughing No to oni też u nas nic nie robią, ani razu ich nie widziałem.
Ale za to widziałem co PZW zrobiło w czynie społecznym Laughing Postawiło przy starorzeczach tablice inormujące co to za woda, jaki obwód rybacki i ile ma ha Laughing Laughing Jaka bzdura... Tongue

Pozdr.

Salmo
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #8 : 12 Września 2008, 12:58:40 »

Jak to teren parku, to niech zabronią łowić ryb ok Rezerwat zrobią, wówczas kary wynoszą średnio 5000zł Laughing Promocja jest tylko przy pierwszym złapaniu - do 500zł Grin
Zapisane

Surfcasting
woyan

Wiadomości: 332


Gliwice


« Odpowiedz #9 : 12 Września 2008, 16:14:04 »

... a ja Was mile zaskoczę. Byłem z młodym w tym roku na Baryczy (okolice Milicza), na rzece w okolicach Sułowa rzeka zarośnięta, a ryb po prostu multum. Więc przy jazie idealne miejsce do kłusowania ... Gdy tylko podczas kontroli (łowiliśmy w dozwolonej odległości) młody strażnik dowiedział się od nas o nagminnym kłusowaniu przy jazie, nie tylko podziękował, ale widziałem go kilkakrotnie jak niespodziewanie (o różnych porach) jechał na jaz i łapał kłusoli. Więc jednak można?!!!
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #10 : 12 Września 2008, 18:45:43 »

Cytat: Salmo_Salar
A to nie wiedziałem, że to numer do jakiegoś strażnika Laughing No to oni też u nas nic nie robią, ani razu ich nie widziałem.
Ale za to widziałem co PZW zrobiło w czynie społecznym Laughing Postawiło przy starorzeczach tablice inormujące co to za woda, jaki obwód rybacki i ile ma ha Laughing Laughing Jaka bzdura... Tongue

Pozdr.

Salmo

 No widzisz a niedawno na innym portalu zemszczono na PZW za to że za składki jakie bierze od wędkarzy nawet nie raczy oznakować swojej wody.
No i jak tu dogodzić wszystkim ??
 
A wracając do trażników Salmo zawsze możesz przecież zgłosić zauważony fakt kłusownictwa. Do tego przy zgłoszeniu dopytać się o nazwisko przyjmującego a nawet postraszyć że za brak reakcji opiszesz to do wiadomości wędkarskich lub innej gazety.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #11 : 12 Września 2008, 19:21:59 »

 No widzicie ,coraz lepiej  - dzisiaj miałem kontrolę  ok ,pierwszą od kilku lat ale zawsze  ok ok .No była to właśnie wcześniej wspomniana Straż Rybacka  ok .Coś jednak się ruszyło ,oby tak dalej  ok Grin
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 12 Września 2008, 19:31:23 »

No widzicie ,coraz lepiej  - dzisiaj miałem kontrolę  ok ,pierwszą od kilku lat ale zawsze  ok ok .No była to właśnie wcześniej wspomniana Straż Rybacka  ok .Coś jednak się ruszyło ,oby tak dalej  ok Grin

 Nissanem byli. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #13 : 12 Września 2008, 19:36:26 »

 Dokładnie nie wiem ,bo się za plecy nie oglądałem  Laughing Ale była to jakaś wypasiona terenówka ,nówka - może nissan (byłem skupiony na łowieniu ) .Strażnik ,który do mnie podszedł był dośc młody (w moim wieku może  Grin  ) i zagaił nawet .Chwilę pogadaliśmy o rybkach  ok
Zapisane
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #14 : 12 Września 2008, 20:40:51 »

Dokładnie - ruszyło się coś. Chociaż w ostatnich dwóch latach miałem dwie kontrole ... dwie w moim życiu Smiley a łowię już 20 lat z hakiem ...
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!