http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 01:54:07

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  NAJWIĘKSZE NA CASTING 2009
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: NAJWIĘKSZE NA CASTING 2009  (Przeczytany 51826 razy)
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #225 : 26 Listopada 2009, 22:48:27 »

Żeby formalności stało się zadość chciałem zgłosić do "Najwieksze na..." sandacza 67cm,kijek od Saxa do10z,nowe Curado 201 z plezionką 30lb, przynęta guma Laughing

ile uncji Huh

Do jednej uncji, brakuje spacji.
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #226 : 24 Grudnia 2009, 01:05:32 »

Witam po dłuższej przerwie!

Jako że zaniedbałem przez kilka miesiecy obserwowanie całego forum w poszukiwaniu okazów nie będe tego już nadrabiał i czytał wątki od wrzesnia prosząc się o dane do tabeli  Wink


W aktualizacji OSTATECZNEJ w której będą oficjalne wyniki (planuje ją pare dni po sylwestrze - rozumiecie  Grin)  uwzględnie wszystkie okazy które były zgłoszone w tym wątku + te które jeszcze nie były zgłoszone ale ich autorzy wyślą do mnie priva lub tutaj wpiszą swoje zaległosci.

Ryby nie zgloszone nie będą uwzgledniane!!

Przy zgloszeniu okazu prosze o komplet informacji do tabeli bo nie mam czasu na dopytywanie się o szczegóły jeżeli ktos mi ich nie poda.

Na zgłoszenia czekam do 31 grudnia godziny 23:59  Grin


PS: w najgorszym przypadku jeżeli bede chcial się za to zabrac bardzo prof (tabelki, statystyki itp) to oficjalne wyniki będą po zakończeniu mojej zimowej sesji egzaminacyjnej czyli na poczatku lutego.
Zapisane
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #227 : 24 Grudnia 2009, 01:09:39 »

Żeby formalności stało się zadość chciałem zgłosić do "Najwieksze na..." sandacza 67cm,kijek od Saxa do10z,nowe Curado 201 z plezionką 30lb, przynęta guma Laughing

ile uncji Huh

Senior nie pierdzieli się w tańcu  ok
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #228 : 09 Lutego 2010, 08:52:30 »

Ciekaw jestem kiedy będzie ta aktualizacja.
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #229 : 01 Marca 2010, 20:16:13 »

Matas co jest z Tobą.Już marzec.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2010, 20:12:45 wysłane przez Tomy » Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #230 : 19 Marca 2010, 14:37:24 »

zabieram się za to TERAZ

swoją drogą witam po dłuuugiej przerwie
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #231 : 20 Marca 2010, 00:30:58 »

Przepraszam za straszne uogólnienie. Postanowiłem pominąć dodatkowe ryby medalowe ponieważ nie ma to wpływu na wynik końcowy a z 40 jaziami Tomy'ego bym do końca moich studiów tego nie zrobił Wink tak więc tylko 6 największych z każdego rodzaju.


Oficjalne końcowe wyniki:




Serdecznie gratuluje Tomy'emu za niesamowity sezon 2009 i mnóstwo przepięknych okazów Wink okazał się zdecydowanie najlepszy. Gratuluje również wszystkim którzy znaleźli się na tej liscie ponieważ nie było to łatwe - każdy 1 pkt jest na wagę złota tak więc prawdziwy respekt!

Jako że Puchar za mistrzostwo jest przewodni prosiłbym Jawora aby mógł w jakiś sposób przekazać Tomyemu puchar! (jeżeli ktoś ma z nim kontakt to prosiłbym o poruszenie tej sprawy)

Jeżeli będę miał więcej czasu i będę miał siły aby to zrobić to opracuje szczegółowe opracowanie statystyczne całego sezonu ale nie obiecuje! Studia itp....

W sprawie nagród skontaktuje się ze sponsorami Wink


MISTRZEM SEZONU 2009 ZOSTAŁ TOMY!!!! Smiley
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #232 : 20 Marca 2010, 08:42:17 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!
« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2010, 08:44:31 wysłane przez Tomy » Zapisane
Gugcio

Wiadomości: 289


Hanau


« Odpowiedz #233 : 21 Marca 2010, 16:15:25 »

w Takim razie GRatki dla Miszcza i pozostalych  Laughing
Zapisane
pafcio

Wiadomości: 10


Lubań/Ząbki k. Warszawy


« Odpowiedz #234 : 25 Marca 2010, 10:05:17 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!

@Tomy, sorka że dopiero teraz się odzywam ale jakoś wyszło że przez masę spraw jestem zalatany no i rzadko tu zaglądam... Dostałem od ciebie info na priv, za co dziękuję Nie wiem jak mam ci dziękować, ale w imieniu chłopaków z kółka wędkarskiego ładnie dziękuję - przy okazji jak będziesz w Stolicy to zapraszam do Ośrodka gdzie pracuję :-) Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i chłopaków Sprzęt który chcesz nam przekazać, możesz to zrobić osobiście bądź wysyłkowo na adres: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Głuchych ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa z dopiskiem: Dla koła wędkarskiego p. Pawła Jasińskiego Raz jeszcze z góry mocno dziękuję za piękny gest Shocked
Zapisane

Niesiony nurtem Wisły...
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #235 : 25 Marca 2010, 10:12:34 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!

@Tomy, sorka że dopiero teraz się odzywam ale jakoś wyszło że przez masę spraw jestem zalatany no i rzadko tu zaglądam... Dostałem od ciebie info na priv, za co dziękuję Nie wiem jak mam ci dziękować, ale w imieniu chłopaków z kółka wędkarskiego ładnie dziękuję - przy okazji jak będziesz w Stolicy to zapraszam do Ośrodka gdzie pracuję :-) Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i chłopaków Sprzęt który chcesz nam przekazać, możesz to zrobić osobiście bądź wysyłkowo na adres: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Głuchych ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa z dopiskiem: Dla koła wędkarskiego p. Pawła Jasińskiego Raz jeszcze z góry mocno dziękuję za piękny gest Shocked
Witam Paweł no wreszcie  Cheesy.Jak tylko dotrą do Mnie nagrody lub jakieś wieści o nich.Przekazuje je na Twoją działalność czy to będzie pocztą czy osobiście to ustalimy.Szykuje mi się parę biznesów w stolicy to może osobiście a jak nie to wyślę je kurierem i oczywiście pokryje koszta wysyłki.
Zapisane
pafcio

Wiadomości: 10


Lubań/Ząbki k. Warszawy


« Odpowiedz #236 : 25 Marca 2010, 10:18:15 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!

@Tomy, sorka że dopiero teraz się odzywam ale jakoś wyszło że przez masę spraw jestem zalatany no i rzadko tu zaglądam... Dostałem od ciebie info na priv, za co dziękuję Nie wiem jak mam ci dziękować, ale w imieniu chłopaków z kółka wędkarskiego ładnie dziękuję - przy okazji jak będziesz w Stolicy to zapraszam do Ośrodka gdzie pracuję :-) Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i chłopaków Sprzęt który chcesz nam przekazać, możesz to zrobić osobiście bądź wysyłkowo na adres: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Głuchych ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa z dopiskiem: Dla koła wędkarskiego p. Pawła Jasińskiego Raz jeszcze z góry mocno dziękuję za piękny gest Shocked
Witam Paweł no wreszcie  Cheesy.Jak tylko dotrą do Mnie nagrody lub jakieś wieści o nich.Przekazuje je na Twoją działalność czy to będzie pocztą czy osobiście to ustalimy.Szykuje mi się parę biznesów w stolicy to może osobiście a jak nie to wyślę je kurierem i oczywiście pokryje koszta wysyłki.

Raz jeszcze dziękuję Smiley Wolałbym abyś to zrobił osobiście bo przy okazji wydusiłbym od ciebie tajemnicę jaziowo-boleniowych sukcesów w 2009 roku  Grin
Zapisane

Niesiony nurtem Wisły...
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #237 : 26 Marca 2010, 22:20:19 »

 Cheesy To i o sukcesach Jaziowych 2010 będziemy mogli już pogadać. ok
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #238 : 27 Marca 2010, 21:36:21 »

No prosze szefu na 6 miejscu sie znalazł Cheesy Cheesy Cheesy gitara Smiley
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #239 : 27 Marca 2010, 22:22:23 »

Gratulacje dla wszystkich sklasyfikowanych!Dla pierwszych trzech medalistów z wyróżnieniem! ok ok ok
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!