http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 21:21:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  NAJWIĘKSZE NA CASTING 2009
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: NAJWIĘKSZE NA CASTING 2009  (Przeczytany 51825 razy)
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #240 : 29 Marca 2010, 11:51:37 »

Południe Polski górą Smiley!! Fishing Shocked Gratulacje!
Zapisane
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #241 : 29 Marca 2010, 12:03:20 »

Gatuluję wszyskim sklasyfikowanym ok Fishing
Zapisane
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #242 : 12 Kwietnia 2010, 22:27:33 »

Gratulacje dla MISTRZA !!!
Oraz dla wszystkich sklasyfikowanych.
Zapisane
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #243 : 12 Kwietnia 2010, 22:56:21 »

A ja chciałbym pogratulować i podziękować @Matasowi za to że wszystko tak ładnie zorganizował i poprowadził ok Beer.Napewno kosztowało to wiele czasu i zaangażowania.Pozdrawiam Radar
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #244 : 13 Kwietnia 2010, 00:36:04 »

Oczywiście!MATAS ok ok ok
Zapisane
Andriu

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #245 : 19 Kwietnia 2010, 19:00:46 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!

Gratulacje przez dupne G, dość że w tabeli Tomy a potem długo długo nic ,  to jeszcze nagrody potrafi przekazać na zbożny cel (nie mylić z czarnymi) ok
Zapisane

andriu
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #246 : 20 Kwietnia 2010, 13:33:30 »

No multik dotarł.Czekam na przynęty i dobrze by było jak by to trochę przyspieszyło bo chcę chłopakom wysłać w jednej paczce.
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #247 : 29 Kwietnia 2010, 15:46:30 »

Tomy, najwyzej podaj mi dane na priva tych osób bo nie wiem czy szybko to uda mi się załatwić
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #248 : 29 Kwietnia 2010, 16:09:25 »

No i super.Nagrody rzeczowe przekazuję - Pawłowi Jasińskiemu{pirania74 z j.pl} i jego działalność która moim zdaniem jest  ok  {potem podam adres do ich wysyłki} o ile się zgłosi na m.pl.Nie wiem pod jakim nickiem jest na m.pl,jak ktoś wie proszę mi go podać.Doceniam Twoją pracę Matas nad tym wątkiem choć tak szczerze to ładnie szło ale potem jak to się mówi zdechło Cheesy bez urazy!!!

@Tomy, sorka że dopiero teraz się odzywam ale jakoś wyszło że przez masę spraw jestem zalatany no i rzadko tu zaglądam... Dostałem od ciebie info na priv, za co dziękuję Nie wiem jak mam ci dziękować, ale w imieniu chłopaków z kółka wędkarskiego ładnie dziękuję - przy okazji jak będziesz w Stolicy to zapraszam do Ośrodka gdzie pracuję :-) Raz jeszcze dziękuję w imieniu swoim i chłopaków Sprzęt który chcesz nam przekazać, możesz to zrobić osobiście bądź wysyłkowo na adres: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Głuchych ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa z dopiskiem: Dla koła wędkarskiego p. Pawła Jasińskiego Raz jeszcze z góry mocno dziękuję za piękny gest Shocked
Witam Paweł no wreszcie  Cheesy.Jak tylko dotrą do Mnie nagrody lub jakieś wieści o nich.Przekazuje je na Twoją działalność czy to będzie pocztą czy osobiście to ustalimy.Szykuje mi się parę biznesów w stolicy to może osobiście a jak nie to wyślę je kurierem i oczywiście pokryje koszta wysyłki.

Raz jeszcze dziękuję Smiley Wolałbym abyś to zrobił osobiście bo przy okazji wydusiłbym od ciebie tajemnicę jaziowo-boleniowych sukcesów w 2009 roku  Grin
MATAS tu masz wszystko co trzeba.Pawła przy okazji proszę o info w wątku czy na priv gdy przynęty do niego dojdą.Multik już doszedł z tego co wiem przy okazji dzięki za szybka wysyłkę dla Pablosa. 
Zapisane
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #249 : 01 Czerwca 2010, 21:56:18 »

Koledzy, chciałbym zgłosić karpia 79 cm.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!