http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 23:35:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Koniec marzeń o powrocie ryb wędrownych do Wisły?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Koniec marzeń o powrocie ryb wędrownych do Wisły?  (Przeczytany 1418 razy)
zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« : 16 Kwietnia 2009, 20:23:46 »

Witajcie!

Dzisiaj słuchałem radia (program 3) i podana została informacja, że ma zapaść decyzja w sprawie budowy kolejnej zapory na Wiśle, "podtrzymującej" Włocławską. Niestety nie miałem możliwości dosłuchania audycji do końca i nie wiem, czy rzeczywiście jest już "po ptokach"? Klamka zapadła i nie wrócą do Dunajca, Sanu łososie, trocie i stada cert?  Ktoś z Was ma szersze informacje na ten temat?

Pozdrawiam,
Zet.
Zapisane

Wodom cześć!
welski

Wiadomości: 306


Gdansk


« Odpowiedz #1 : 17 Kwietnia 2009, 08:28:51 »

Minister od Środowiska zapodał że zapora poniżej WŁocławka może być ale pod jednym warunkiem-za prywatną kasę.Firma Energa.
Ani złotówki nie mówiąc o euro,
Burmistrz Nieszawy i jakiś  szef od ......../Zielinski jezeli dobrze pamiętam/nażekali że niestety to jest nierealne bo za dużo bedzie kosztować i że raczej zostanie na papirku.Na pytanie czy zapora się zawali to i owszem .Ze jak się powiedzialo A to i Z/kaskady do Tczewa/ a o rozebraniu ustrojstwa nawet sie żaden nie zajaknął -fachowcy. Huh
To tak na wczoraj.
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!