http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 16:55:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wydzielone z 'Boleń 2009'
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wydzielone z 'Boleń 2009'  (Przeczytany 9628 razy)
DAWID@

Wiadomości: 179



« : 17 Maja 2009, 21:19:22 »

 Fishing
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2009, 14:23:10 wysłane przez DAWID@ » Zapisane

@Davidoff:)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #1 : 17 Maja 2009, 21:27:33 »

Witam TOMY czy ty łowisz w odległości 200 m od zapory  Angry Angry Shocked Napewno nie poznaje to miejsce to Gromiec Dwory wiec niema sie czym chwalić !!!!! Administratora prosze o usuniecie zdjeć !!!!!!!!!!!KOLEGA KUSUJE Cry Undecided Lips Sealed Embarrassed Tongue

Bardzo poważne oskarżenie proszę o kilka słów więcej w celu wyjaśnienia sprawy.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #2 : 17 Maja 2009, 21:34:24 »

DAWID-To jest ok.300metrów od zapory.Poniżej tablicy ostrzegawczej.A jeden bolek był złowiony dużo poniżej ok.700metrów od zapory.Natomiast widziałem kolegów łowiących na zakazie,ale to nie do Mnie chłopie i waż słowa-DAWIDZIE.
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2009, 08:20:40 wysłane przez Tomy » Zapisane
DAWID@

Wiadomości: 179



« Odpowiedz #3 : 17 Maja 2009, 21:40:32 »

 Fishing
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2009, 14:23:32 wysłane przez DAWID@ » Zapisane

@Davidoff:)
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #4 : 17 Maja 2009, 21:45:55 »

Dawid Ty do błędu się przyznasz w sądzie.To wszystko w tym temacie.Dobrze wiesz że piszesz bzdury i będzie Cię to kosztować parę złotych.Mnie stać na taką pokazówkę i będzie to ostrezżenie dla innych zawistnych kolegów.Nawet już nie proszę żebyś przepraszał publicznie bo i tak to nic nie da.Pozdrawiam. 
Zapisane
DAWID@

Wiadomości: 179



« Odpowiedz #5 : 17 Maja 2009, 21:51:58 »

 Fishing
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2009, 14:23:50 wysłane przez DAWID@ » Zapisane

@Davidoff:)
milupa

Wiadomości: 80



« Odpowiedz #6 : 17 Maja 2009, 21:55:14 »

Dawid nie tylko prosiłeś o usunięcie zdjęć jasno napisałeś " KOLEGA KUSUJE  " tam nie było znaku zapytania
Zapisane
milupa

Wiadomości: 80



« Odpowiedz #7 : 17 Maja 2009, 21:56:14 »

Proponuje wrócić do tematu czyli Boleni
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #8 : 17 Maja 2009, 21:59:01 »

To już nie ma znaczenia DAWID dostaniesz po nosie w świetle prawa i tyle.Pochodzę z rodziny prawniczej i dla Mnie takie coś to pikuś.Nie pozwolę się obrażać,tym bardziej jak ktoś nie ma racji.Już pisałem nie ma sensu Twoje tłumaczenie.Sprawa z powództwa cywilnego da Ci do myślenia i na drugi raz mocno przeanalizujesz swoje wypowiedzi.Jedż tam jeszcze raz zobacz dokładnie gdzie tablica,a gdzie fotka była pstrykana,dojdziesz do wniosków że nie miałeś racji,niestety za póżno.
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #9 : 17 Maja 2009, 22:06:48 »

Oskarzenie o to ze prosze o usuniecie zdjeć Shocked wypowiedz nie jest w tonie obrażliwym tym bardziej ze prosiłem o potwierdzenie kolegów w tym temacie poprostu chce by było nokill oraz bez kłusowania i tyle  ok
Nie!!!Nie o to DAWID o zniesławienie będziesz miał sprawę na dodatek przegraną,bo Ja łowiłem w świetle prawa w dozwolonym miejscu.Wizja lokalna itd.to Twoje koszty{znaczne}bo jesteś na pozycji przegranej.
instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku na podstawie art. 212 § 1. Kodeksu karnego. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do lat 2 jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212. § 2. K.k.).

W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212. § 3. K.k.).
Zapisane
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #10 : 17 Maja 2009, 22:11:10 »

Panowie. Mi przestaje się to podobać. Zachowujcie się jak forumowicze a nie szlachciurki na sejmiku.
Spotkajcie się nie w sądzie a nad wodą. Któryś zawinił, kogoś poniosło a może jak w dowcipie - "pan zdał a pani się zdawało..."
Nie tędy droga. Tracę szacunek do was obydwóch. Załatwcie ten spór po dżentelmeńsku.
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #11 : 17 Maja 2009, 22:14:59 »

Miałem się nie oddzywać w tym temacie bo nie lubie robić sobie wrogow ale  @Tomy Ja tez tam łowie nawet bardzo często  i dokładnie wiem gdzie jest tablica tak więc przestan straszyć kolegów sądem mo nie masz racji koniec tematu jak chcesz to mnie trz pozwij pozdrawiam
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #12 : 17 Maja 2009, 22:24:40 »

Widać Jawor że nie wiesz gdzie jest ta tablica,tak dokładnie.Jedż i sprawdż od strony Oświęcimia wyspa jest po za tablicą.Tam była rybka złowiona na 64cm.Poniżej ok.700m od strony Gromca na 62cm i Jaż wstawiony dzis na forum który wg.Ciebie jest Boleniem Smiley.Jutro załączę fotki gdzie tablica i gdzie wyspa.Sprawa będzie wyjaśniona.Rozumiem że bronisz ziomala to szlachetne.Mogę się wstawić na miejsce jutro np.i dowiodę że obaj nie macie racji.
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2009, 00:50:54 wysłane przez Tomy » Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #13 : 17 Maja 2009, 22:44:45 »

Zdzwonimy się ok
Zapisane
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #14 : 17 Maja 2009, 22:49:20 »

Dla mnie to jeden ciul i tak łowicie w takim miejscu gdzie bolenie koncentrują się na mniejszej powierzchni. Na zdjęciach Jawora widać zaporę lub bardzo szybki nurt, podobnie jak na zdjęciach Tomy'iego. Każdy wie, że takie miejsca sprzyjają wędkarzowi i może bez większych podchodów wyłowić kilka pięknych sztuk.

Ryby wyjęte z dzikich rzek, małych czy dużych, z naturalnych, podobno wyrybionych jezior - to jest wyczyn wg mnie!!

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!