http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 14:38:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Prośba o rozwagę!
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Prośba o rozwagę!  (Przeczytany 9268 razy)
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #15 : 28 Maja 2009, 20:59:40 »

Dla niewtajemniczonych dodam od siebie, że co roku przed Igrami na tej pięknej górski rzece organizowany jest spływ kajakowy. W OP1  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« Odpowiedz #16 : 28 Maja 2009, 22:05:41 »

Heh, widzę, że nie tylko ja doceniam uroki tej rzeki!

Znam ją, gdyż przez niemal 10 lat mieszkałem o kilka rzutów kamieniem od niej a teraz pracuję o rzut kamieniem. Więc chcąc nie chcąc widzę to i owo. Zresztą, co przechodzę to zastanawiam się, jak ludzie mogli do tego dopuścić, by wyglądała jak wygląda. A jeszcze przed II wojną światową w miejscu obecnego parku przy polibudzie był zalew na niej i ludziska się opalali, pływali itp...

Aaaa, zapomniałem - wystarczy na nią składka na wody nizinne - nie jest ujęta jako górska! Więc te klocki (sic!) można wyławiać na co się chce!

;-).

Pozdrawiam,
Zet.
Zapisane

Wodom cześć!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #17 : 28 Maja 2009, 22:14:45 »

W czasie dzisiejszej wyprawy kiedy zobaczyłem faceta taszczącego ponadkomplet z mojego kochanego jeziorka na pytanie skąd wiedział o tym jeziorku odparł - z portalu internetowego!!! Poczułem się lekko zszokowany i zniesmaczony tym wszystkim...może to temat na dłuższą pogawędkę a może i nie...tym akcentem zakończę swoją wypowiedź! Z wędkarskimi pozdrowieniami - Krzysiek (-PYTOON-)

Ja bym mu chociaż zwrócił uwagę. A tak zostało zniesmaczenie i pusta woda.
Mnie dziwi inna sytuacja mianowicie znam jeziorko gdzie tylko jedna osoba regularnie łowi spore ilości szczupaka. Inni
jak by wogóle nie umieli łowić. Ci wszyscy którzy nie łowia narzekają że woda pusta i  ryba wybita do dna a ten jeden lowi i to sporo.
Wychodzi na to , ze w niektórych wodach to jeszcze trzeba umieć łowić żeby je oceniać jako bezrybne. Tongue

Owszem mozna otaczać jakimiś tajemnicami łowiska. Ale co to da. ? Jak nie przyjezdni z internetu to miejscowi wyrżna wodę.
Dopóty ryby nie będzie dopóki jest przyzwolenie na rzeź. Nie w tajniactwie leżą rozwiązania a w zmianie przepisów i ich egzekwowaniu.



« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2009, 22:18:09 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #18 : 28 Maja 2009, 22:25:08 »

Zamki ok
Można nie mówić o rybie, ale i tak to nic nie da. Później zawsze zwalą się ludzie. Skoro ktoś gdzieś zawsze jeździ to nie po to, by nic nie łowić Grin
Zapisane

Surfcasting
Tarłoś

Wiadomości: 320


Gdańsk


« Odpowiedz #19 : 28 Maja 2009, 22:46:59 »

Trochę się z Tobą nie zgadzam Tarłoś. Dalatego ze moje zaufane osoby nie zabijają dla mięcha i i w podobnym gronie małym co prawda- się obracają. A odnośnie pstrągów"moja " Bystrzyca w 2/3 długosci jest 'no kill"  wiec pozostaje do zdradzenia ewentualnie namierzony kropas. ale faktycznie jesli ktoś ma zaufanych znajomych łowiących na patelnie to podziękować i nie podawać rybnych miejsc


A gdzie ja napisałem, że zabijam, lub moi zaufani znajomi zabiją Huh Huh - poprostu nie lubię tłoku nad wodą, jak łowiłeś  HuhRoll Eyes kiedyś pstrągi to powinieneś wiedzieć, że pstrąg nie lubi tłoku i każde przejście wędkarza czy to zaufanego czy też nie kończy się tym że pstrąg nie chce współpracować.
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2009, 22:48:45 wysłane przez Tarłoś » Zapisane

Pozdrawiam
 Tarłoś
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #20 : 28 Maja 2009, 23:17:54 »

Nie spoko Tarłoś wiem o co Ci chodzi chciałem tylko doprecyzować pojęcie "zaufanej osoby"
Poprostu mam takich ze 4 sztuki więc zagrozenie zminimalizowane Wink
A odnośnie pstrągów to uprzedzamy się czy jedziemy czy razem czy osobno i unikamy tłoku bez robienia sztucznych tajemnic, chyba o to własnie chodzi w wędkarskiej przyjaźni
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2009, 23:20:29 wysłane przez bassy » Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!