http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 04:06:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Gryfiniada.
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Gryfiniada.  (Przeczytany 7780 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 10 Czerwca 2009, 18:24:39 »

W ubiegłym roku byliśmy z Jacą na bardzo fajnej imprezie nazwanej  GRYFINIADA od miejsca w ktorym była organizowana.
Zorganizowałą ją dwóch bardzo fajnych ludzi mieszkańców nadodrzańskiej miejscowości Żabnica userów z portalu pogawędki wędkarskie.
Impreza o charakterze biwaku na polu namiotowym ze wspólnym dużym ogniskiem trwała 3 dni. Było nas w sumie kilkanaście osób.
Bawiliśmy się wspaniale było wesoło a do tego i jakieś rybki połowiliśmy.
W tym roku również koledzy Darogryf i Marafox organizują Gryfiniadę i jeżeli byli by chętni z naszego forum to mogą sie czuć zaproszeni.
Jadę ja i jedzie Jaca. W tamtym roko rozpoznawaliśmy wodę, gdzie jest masa bardzo obiecujących miejscówek. Są to Odra i jej odnoga Regalica oraz kanały międzyodrza w okolicach Gryfina   W samym Gryfinie jest "ciepły kanał" zrutowy wody z tamtejszej elektrowni w którym widac było sporo bolka. Złowiliśmy kilka sandaczy i ładnych okoni. Klimat na biwaku niesamowity z nonstop palącym sie przez cztery dni ogniskiem bo paliło sie jeszcze jeden dzień po naszym wyjeździe a i niespodzianki tez były. A to Artur z bukłaczkiem czy tez nawałnica która niefrasobliwm biwakowiczom wlała  wodę do namiotów.  Laughing
Na koszt pobytu trzeba zarezerwować jakąś niedużą można rzec symboliczną kwotę dla Marka za skorzystanie z ogrodzonego pola namiotowego i korzytanie z TOI TOI. Namiot lub inne schronienie należy mieć ze sobą. Oczywiście opłata za wędkowanie i wynajem łodzi, które mozna na miejscu wypożyczyć. Wyżywienie i napoje różnej maści należy zabezpieczyć sobie we własnym zakresie. Jest też możliwość zaopatrzyć się w zaprzyjaźnionym miejscowym sklepie.  Impreza jest bardzo koleżeńska i tak należy ją traktować bez żądań komfortu i opieki na poziomie 5 gwiazdek. Ludzie, którzy już zapowiedzieli swoją obecnośc są wspaniałymi druhami i bardzo towarzyskimi osobami dlatego będzie znów bardzo wesoło  Laughing Laughing
Termin Gryfiniady to początek 9 a koniec 12 lipca. Można i wcześniej przybyć. Ja będę juz w czwartek skoro świt i przyjeżdżam "prosto na wodę"
 

Kilka  dodatkowych szczegułów :

 Jest mozliwość umycia się - męskie grono   w zeszłym roku miało "wodę z węża" Damskie grono mogło skorzystać gościnnie z łazienki
 Jest możliwość naładować aku trzeba mieć swoją ładowarkę i najlepiej przedłużacz żeby MArkowi zdjąć z głowy ten problem.
 Dobrze jest mieć środki przeciw komarom.
 Nakrycie głowy dla pływajcych łódkami wręcz obowiązkowe !! W ubiegłym roku z braku nakrycia o mały włos nie doszlo do tragedi dzisiaj z tego się śmiejemy
 ale wtedy wyglądało to poważnie.
 Kto przywiezie swoją łódkę niech pamięta o zabraniu obowiązkowego wyposażenia jak koło czy kamizelki a łódki ze spaliną także gaśnica.

Jak mi sie jeszcze coś przypomni dopiszę.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2009, 17:30:14 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #1 : 10 Czerwca 2009, 19:14:13 »

okolicę znam i polecam ( to prawie moje "podwórko" )- woda ciekawa która potrafi bardzo zaskoczyć.
sam się nie wybiorę ale duszą będę z Wami
pozdrówka
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #2 : 10 Czerwca 2009, 20:19:54 »

Miło wspominam ubiegłoroczną imprezę i dla tego w tym roku tam się wybieram. Rok temu przepłynąłem spory kawał po labiryncie kanałów, oczywiście przy pomocy dokładnej mapy  Laughing. W lipcu ponownie się tam zjawię  ok ok ok. Polecam i zapraszam ( na łódce będę miał wolne miejsce Grin )
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3 : 10 Czerwca 2009, 20:25:12 »

Zbyszek jak z możliwością poruszania się na elektryku i czy można gdzieś podłączyć się do prądu (ładowanie baterii).pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Zippo

Wiadomości: 181


Sola


« Odpowiedz #4 : 10 Czerwca 2009, 20:45:05 »

... na łódce będę miał wolne miejsce Grin

Jeśli to Ci nie przeszkadza, to chciałbym się wprosić Grin Beer

Wełpa, z ładowaniem aku nie ma najmniejszego problemu Smiley.

Pozdrawiam.
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #5 : 10 Czerwca 2009, 20:48:53 »

... na łódce będę miał wolne miejsce Grin

Jeśli to Ci nie przeszkadza, to chciałbym się wprosić Grin Beer

Wełpa, z ładowaniem aku nie ma najmniejszego problemu Smiley.

Pozdrawiam.
ok za  Beer Beer Beer masz u mnie etat obsługującego kabestan  Grin
 
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #6 : 10 Czerwca 2009, 20:50:06 »

Siemanko Zippo dawno cię tu nie było, jak można ładować bateryjki to do zobaczyska też się wybiorę.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #7 : 10 Czerwca 2009, 20:53:22 »

brakuje jedynie oficjalnego zaproszenia  Grin ok
http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showpic&pid=10187&orderby=dateD
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Zippo

Wiadomości: 181


Sola


« Odpowiedz #8 : 10 Czerwca 2009, 20:54:56 »


Niestety trzeba być zalogowanym, żeby dostać się do galerii.
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #9 : 10 Czerwca 2009, 20:57:17 »

a przepraszam kolegę Zippo... co stoi na przeszkodzie by się zalogować  Roll Eyes
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Zippo

Wiadomości: 181


Sola


« Odpowiedz #10 : 10 Czerwca 2009, 21:00:44 »

a przepraszam kolegę Zippo... co stoi na przeszkodzie by się zalogować  Roll Eyes
W sumie to nic  Wink
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #11 : 10 Czerwca 2009, 21:10:33 »

a przepraszam kolegę Zippo... co stoi na przeszkodzie by się zalogować  Roll Eyes

 Jacek tak sie składa, że Boluś/Zippo jest jednym ze straszych pogawędkowiczów a do tego ta fotka to jego dzieło.  Laughing Laughing

Oj będzie się działo widzę, że będzie cała kawalkada motorowych łódek  ok Laughing
Ja osobiście mam chęć poplynąć powyżej Gryfina w troszkę dziksze rejony Odry.  ok Fishing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #12 : 10 Czerwca 2009, 22:48:03 »

Siemanko Zippo dawno cię tu nie było, jak można ładować bateryjki to do zobaczyska też się wybiorę.pozdro wełpa.

 Paweł postaraj się jednak o chociaż jakikolwiek spaliniaczek. Na elektryku nie popływasz za daleko a niestety tak sie składa, ze na ciekawsze łowiska płynie sie pod prąd.
W ubiegłym roku Kunta pływał na 5 konnym a ja z Jjjanem na 4 konnym i spokojnie dawały sobie radę a i widziałem gościa z hondą 2,3 i tez płynął pod prąd więc silnik nie musi byc wcale jakis ścigacz.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #13 : 10 Czerwca 2009, 23:29:48 »

zamki, ja popłynę w drugą stronę ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #14 : 11 Czerwca 2009, 13:24:27 »

Cytat: jaca
zamki, ja popłynę w drugą stronę ok

Do mostu na autostradzie  ? Bo później znów kłanaiają się opłaty bo tamta woda innego uzytkownika. Ja zaczynam łowić w czwartek to może z jeden dzień poświęcę na "dół"  Fishing zobaczymy.  Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!