http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 13:13:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  BRZANA 2009
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: BRZANA 2009  (Przeczytany 2874 razy)
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« : 20 Czerwca 2009, 10:25:00 »

Otwieram wcześniej ten wątek i myślę że to dobry pomysł.Jakie macie doświadczenia w połowie tej rybki na casta-wędki,multiki,przynęty,techniki.Ja głównie łowiłem na wobki.
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1 : 20 Czerwca 2009, 12:08:57 »

Ja mam bardzo duże doświadczenie z tymi rybami Smiley zwijając boleniowego wobka uderzyła ta poniżeh Smiley i tyle moich sukcesów z tą rybą... przyłów  Laughing
Zaatakowała na spokojniejszej wodzie przed przelewem...miała 57cm Smiley wiadomo rozmawia się też z wędkarzami obok i mówią, że próbują skusic Brzane na woblerki typu Hornet powoli go ściągając, obijając sterem o kamienie. Miejscówki ciężko się obławia bo w nurcie szybko wobler ucieka z prądu głównego albo kije mają za słabe i gną się w połowe Smiley tak tylko historie rzecznych wędkarzy... gruntowcy znów mówią- serki i glisty  Laughing


Regulamin forum jasno reguluje kwestie umieszczania zdjęć ryb złowionych w ich okresach ochronnych. Mleczko kto jak kto ale Ty nie rozumiesz tego. ?
 
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2009, 21:28:20 wysłane przez zamki » Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #2 : 20 Czerwca 2009, 12:17:33 »

Czasem biorą na woblery trzymane w nurcie i tylko lekko powoli podciągane i puszczane ruchami samego wędziska. Branie czujemy jakby coś zaczepiło się o wobler. Tak łowiłem na styku nurtów dwóch rzek, ale również przy starej zasypanej opasce w nurcie na wodzie ok. 1m. 
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #3 : 20 Czerwca 2009, 12:19:29 »

Ja mam bardzo duże doświadczenie z tymi rybami Smiley zwijając boleniowego wobka uderzyła ta poniżeh Smiley i tyle moich sukcesów z tą rybą... przyłów  Laughing
Zaatakowała na spokojniejszej wodzie przed przelewem...miała 57cm Smiley wiadomo rozmawia się też z wędkarzami obok i mówią, że próbują skusic Brzane na woblerki typu Hornet powoli go ściągając, obijając sterem o kamienie. Miejscówki ciężko się obławia bo w nurcie szybko wobler ucieka z prądu głównego albo kije mają za słabe i gną się w połowe Smiley tak tylko historie rzecznych wędkarzy... gruntowcy znów mówią- serki i glisty  Laughing


"Pamiętaj jednak, że żadna społeczność nie lubi intruzów. Nie wolno Ci więc:
9.   Publikować zdjęć ryb martwych oraz złowionych w ich okresach ochronnych (obowiązującym w miejscu złowienia)"

 Smiley
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2009, 14:15:45 wysłane przez wobler129 » Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #4 : 20 Czerwca 2009, 12:54:15 »

Nie Wobler, ta ryba jest żywa i została wypuszczona. Zdjęcie jest robione komorką więc może wygląda na bladą ale po chwili sama odpłynęła z ręki mojej...
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #5 : 20 Czerwca 2009, 19:06:17 »

Brzana lubi kamienie i mleczko pewnie o tym wie,więc co za różnica czy brzana między nimi pływa czy na nich leży  Huh prawda Mareczku ?
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #6 : 20 Czerwca 2009, 19:43:22 »

Hmmm... ciężko zrozumiec mi co masz na myśle ale ryba wróciła do wody choc chwile leżała na kamieniach... była kępka trawy... ale za mała Smiley
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #7 : 20 Czerwca 2009, 20:16:40 »

Panowie czy Ja się czegoś dowiem konstruktywnego,czy będziemy pisać o tym że brzana leżała na kamieniach,na plecach,czy na brzuchu,czy się może opalała w wolnej chwili.Poszła do wody i jest ok.Może ktoś łowił na gumy?To Mnie interesuje i myślę że nie tylko Mnie.Podobno to skuteczna metoda.
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #8 : 20 Czerwca 2009, 21:06:49 »

Brzana lubi kamienie i mleczko pewnie o tym wie,więc co za różnica czy brzana między nimi pływa czy na nich leży  Huh prawda Mareczku ?
Pozdrawiam.Paweł

Mnie nie o to chodziło

Mleczko mamy regulamin, brzana została złowiona w okresie ochronnym.
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #9 : 20 Czerwca 2009, 21:20:35 »

@Tomy

Nie wiele wiem na temat lowienia brzan , ale znajomy do glowek jigowych dorabia stery , ktore pozwalaja dojsc gumie do dna - oraz nadaja jej skuteczna prace.
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #10 : 20 Czerwca 2009, 21:48:04 »

No to już konkretna w miarę odpowiedż. ok
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!