http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 19:36:18

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Valdemarsvik 2009 - "Z notatnika przewodnika 2" (Jesień)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Valdemarsvik 2009 - "Z notatnika przewodnika 2" (Jesień)  (Przeczytany 18538 razy)
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #15 : 21 Września 2009, 08:16:33 »

OOOOOOOO widzę Mateusz że nieżle walą w assasina --- i ten znajomy kolor Laughing Wink

Tak rolku  Wink, w poszukiwaniu Sandaczy na stokach bardzo często przyłowem są piękne okonie.

podniesienie -> opad = bach  Grin   (I like itttttttttttt  Laughing)
Zapisane
albercik

Wiadomości: 55


Poznań - Luboń


« Odpowiedz #16 : 22 Września 2009, 09:54:09 »

Właśnie wróciłem (w niedziele) z tegoż cudownego miejsca ok
Było bardzo fajnie mimo że pogoda nie szczupacza - jak zresztą Mateusz nadmienił. Złowiliśmy pare naprawde niezłych rybek - sandacz 82 cm na skinnera 15 między innymi Fishing
Dzięki jeszcze raz dla matasa i yukona
I jeszcze tam wrócę  ok
Zapisane

Albercik
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #17 : 22 Września 2009, 10:25:54 »

Albercik, to ja dziekuje za bardzo sympatyczną i miła atmosfere  ok, super się z wami łowiło - zaraz po tym jak wyjechaliście brania sie zepsuły wiec nie ma czego żałować  Wink

No i nowe fotki, jest pare "perełek"  Laughing Fishing Fishing Fishing






Yukon i jego metróweczka Smiley










Metrówka w wodzie


Wieczorny pasiak z opadu


90cm w locie






Furia Cheesy




Cudowny wyskok dziewiedziesiątki.
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #18 : 22 Września 2009, 23:14:59 »

Miałem nic nie pisać ale napisze Angry Brzydkie zdjęcia!!!!!!! A fe Tongue

Tak na poważnie to foty zasługuja na jakąś nagrodę w konkursach fotograficznych....
Matas - mam nadzieje, że mimo wklejania tych tu tylu fotek napiszesz jeszcze relację w jakimś dłuuuuuugim artykule? Wink
Pozdro i gratulacje!

PS. "90cm w locie" wymiata ok
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #19 : 22 Września 2009, 23:24:05 »

 ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #20 : 23 Września 2009, 16:03:36 »

Zdjęcia piękne, gratuluję szczególnie tych z rybami ponad lustrem wody.
Zapisane

sbaig

Wiadomości: 357


Górny Śląsk


« Odpowiedz #21 : 23 Września 2009, 19:11:51 »

Klasa  ok ok ok
Zapisane

Pozdrawiam, Sławek
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #22 : 23 Września 2009, 19:34:27 »

Witam.

Przyglądam się tym zdjęciom i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wielkie gratulacje panowie. @MATAS pozdrów ojca.

@pepol
Zapisane
zygus

Wiadomości: 411


Piła


« Odpowiedz #23 : 24 Września 2009, 20:01:47 »

Zobaczyłem zdjęcia piękne.
Zresztą tak samo jak ryby  Laughing
Dzięki za wrażenia.
Zapisane

Marines Casting Team
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #24 : 28 Września 2009, 09:19:59 »

Witajcie Koledzy!Wczoraj wrocilem z Valdemara.Nie poprawiłem "życiówki"ale moi koledzy mieli 3 przygody z "krokodylami".Przy jednej akcji byłem świadkiem walki,połamany grip i na koniec wyprostowana agrafka-dobrej klasy.
Miał ponad 120 i chłopakom tak się łapki trzęsły że musiałem podawac doustnie Beer.Zębate brały bardzo kapryśnie bo pogoda była lipcowa.Ale było miodzio,zresztą u Yukona jest zawsze super za co bardzo dziękuję!Mam nadzieję że "frytki"gawlowe były dobre i do następnego razu.Pozdrawiam  ok ok ok
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #25 : 29 Września 2009, 22:32:44 »

Witajcie Koledzy!Wczoraj wrocilem z Valdemara.Nie poprawiłem "życiówki"ale moi koledzy mieli 3 przygody z "krokodylami".Przy jednej akcji byłem świadkiem walki,połamany grip i na koniec wyprostowana agrafka-dobrej klasy.
Miał ponad 120 i chłopakom tak się łapki trzęsły że musiałem podawac doustnie Beer.Zębate brały bardzo kapryśnie bo pogoda była lipcowa.Ale było miodzio,zresztą u Yukona jest zawsze super za co bardzo dziękuję!Mam nadzieję że "frytki"gawlowe były dobre i do następnego razu.Pozdrawiam  ok ok ok

Gaweł frytki były superowe  ok. Co do tego szczupaka 120cm+ to 2 dni temu byłem z tatą w zatoce "Samotnej Żaglówki" i wpierw złowiliśmy po szczupaczkui w granicach metra a potem do Yukonowego Fatso10 do samej łodzi przypłyneła taka LOCHA że omg  Shocked, Yukon usiadł i przez 5 min nie mógł dojśc do siebie. Trudno mi oceniać takie ryby ale 120cm chyba tam jednak było, to był zapewne jeden z tych które wam się zerwały  Laughing.

Ostatni tydzień pogoda płatała straszne figle, wiatr osiągał w porywach do 10m/s i bardzo cieżko w takich warunkach było pływać po szkierach. Zjawiska jakie się tutaj działy były naprawde niesamowite, począwszy od burzy z piorunami i gradem przy 12 stopniach celsjusza! A skończywszy na trabie powietrznej  Shocked która wczoraj około godziny 20 przeszła przez nasz "Valdemarsvik Campf", niesamowite przeżycie - przyznam sie szczerze że studiuje meteorologie ale takiego czegos jeszcze nie przeżyłem. Duże zachmurzenie i wiatr utrudniał nam pstrykanie zdjęc no i oczywiście łowienie zebatych.

Sandałków jak nie było tak nie ma, ciągle trafiają się przypadkowe przyłowy przy trzcinach do 90cm, nie mozna jednak ich zlokalizować i łowić regularnie. Dzisiaj jeden z klientów miał znacznie większego na kiju, po 10 minutach holu na zestaw okoniowy wyleciała mu z pyska przynęta i ... odpłynął. Szczupaki biorą, jest ich mniej ale łowi się większe sztuki koło metra. Cały czas trafiają nam się okonki  Wink




Okonki cały czas chętnie współpracują  Wink








Dość spory sandałek klienta, niestety to cały czas przyłowy przy trzcinach  Cry


I kolejny...


Pojdeyńcze Cumulonimbusy to była norma przez ostatnie dni, wiatr + deszcz


Cumulonimbus Capillatus - te chmury były już bardzo groźne, pioruny grad itp. Wydają się tutaj niepozorne ale mają 15km i sięgają aż po górną troposfere, dla porównania skali ten budynek który znajduje się w dolej czesci jest 4-kondygnacyjny! W dole widać opad deszczu i tęcze   Wink


Tutaj już fotka u "podnóża" Cumulonimbusa, chwile przed nadejściem gradu.


Stratocumulus stratiformis opacus mamma cumulonimbogenitus - widok tych chmur jest tak samo przerażający jak ich nazwa  :lol:, własnie po takich chmurkach odwiedziła nas trąba potwietrzna. 




I kolejny czterdziestaczek  Fishing




Szczerze powiedziawszy dopóki nie zrobiłem tej foty nie wiedziałem że szczupak jest w stanie tak wysoko wyskoczyć z 60g Jerkiem   Laughing...


 Grin




Aglia nr 5 w kolorze tygryska jest w czasie naszego pobytu bardzo bardzo skuteczna.


Kolejna metrówka Yukona, szczupak był bardzo specyficzny ponieważ miał CZERWONE płetwy!   Laughing






Ten szczupak był wyjątkowym wariatem


Jeden z najpiękniej ubarwionych pasiaków!


Too Fast Too Furious 2    Laughing


Tym razem wschód!


"Prawie metr" i jego pysk w całej okazałości   Grin


Nasz pobyt powoli dobiega końca, zostało nam jeszcze 10 dni, jak tylko pogoda i ryby pozwolą to pod koniec jeszcze coś wrzuce   ok

Pozdróofka!

 Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing Fishing
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #26 : 29 Września 2009, 22:40:22 »

@Matas, jak zwykle świetne zdjęcia i wspaniałe ryby ok Powoli zaczynam tęsknić za Valdermarsvik Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
epinefryna

Wiadomości: 109


Kraków


« Odpowiedz #27 : 29 Września 2009, 22:50:49 »

ło żesz... 
taką fotę z tym szczupakiem metr nad wodą zwiniętym w U to bym widział na forumowym kalendarzu A.D. 2010.
Może być jedna i ta sama co miesiąc  Grin

Fantastyczne ujęcie, się musiałeś napstrykać!

Gratuluję.
Bart

P.S. w sumie nie wiem czy chmury czy ryby ładniejsze na tych fotach.
Zapisane

-- There is no spoon.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #28 : 29 Września 2009, 23:31:02 »

MATAS a byliście w chatce szwedzkiego"kłusola"przy żaglówce?Polecam chociażby zobaczyć ten oścień na ryby!Pozdrawiam Serdecznie i do następnych "frytek" ok
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #29 : 30 Września 2009, 21:52:37 »

MATAS tak sobie siedzę i wspominam chwile z Valdemara i myślę że może za rok albo dwa zmieni się Przewodnik?Czy będziesz to Ty?Pozdrawiam Gawel Smiley
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!