http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
30 Kwietnia 2024, 17:42:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2634 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Stevegerly
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wyjazd na zalewy N.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wyjazd na zalewy N.  (Przeczytany 32634 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #75 : 21 Kwietnia 2011, 23:34:59 »

No własnie więc jeżeli był przetarg a Szymak poprostu do niego nie stanął i nie wygrał to dzierzawy nie ma i nie będzie miał.
Nie wiem jakie są plany nowego  użytkownika ale jeżeli rozpisł w operacie zarybianie karpiem i ten operat podparty opinią rzgw w przetargu zatwierdziło to
tak już będzie chyba, ze pospolite ruszenie wykaże szkodliwość jego gospodarowania na tej wodzie ale to już chyba sfera marzeń.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #76 : 22 Kwietnia 2011, 00:10:36 »

Trudno. Przyjadę, zastawię gruntówki, ale jak złapię karpia, to no killa nie będzie Grin
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #77 : 22 Kwietnia 2011, 06:55:02 »

p. Szymak miał od umowę na 20lat jak mi kiedyś mówił. Minęło 10 czy coś kolo tego
Maraf
Zapisane

coincidentia oppositorum...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #78 : 22 Kwietnia 2011, 10:09:22 »

Cytat: Maraf
p. Szymak miał od umowę na 20lat jak mi kiedyś mówił. Minęło 10 czy coś kolo tego
Maraf

No to Marcinie jeżeli  to prawda to slusznie że p.Szymak walczy i w dalszym ciągu jest szansa, że ta woda ocaleje przed karpiami.
Od kilku lat chodziły sluchy o probach przejęcia tej wody przez owe towarzystwo rządne tej wody dla paszowników.
Lobby bardzo silne bo podparte miejscowymi wędkarzami rządnymi w ich mniemaniu łatwego karpiowego mięcha.
Wyższość interesu większości widać jak zawsze zasłania zdrowy rozsądek.
Nie mamy lobby panowie spiningiści  w odróżnieniu od karpiarzy jesteśmy skłócona zgraja gówniarzy.
Może pora to zmienić. ? A moze pora wziąść medialnie  jakąś wodę pod nasze skrzydła. ? 
Forum nie jest małe w mediach zaistnieć też raczej nie problem. Co koledzy na to. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
szymonrdh

Wiadomości: 118


Piła

złów i wypuśc


« Odpowiedz #79 : 22 Kwietnia 2011, 21:15:14 »

Teraz po wygranej sprawie przez Pana Jerzego jest nadal dzierżawcą do 2019 roku!
Zapisane
zz1964

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #80 : 22 Kwietnia 2011, 22:04:04 »

Szymon, to już pewne? W końcu nowy dzierżawca dokonywał już zarybień...
Zapisane
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #81 : 22 Kwietnia 2011, 23:31:36 »

Spór będzie się toczył chyba jeszcze długo...Cytat ze strony Towarzystwa z datą 22.04 2011 :    Szanowni Wędkarze.
Przypominamy, że łodzie i pontony dopuszczone do wędkowania na Zalewach Nadarzyckich powinny być zarejestrowane, wyposażone w wiosła lub silnik elektryczny (strefa ciszy) i wodowane w obrębie Bazy Wędkarskiej znajdującej się na polu biwakowym. Jednocześnie informujemy, że TPP nie podjęło współpracy ze spółką „Zana” i nie wyraża zgody na wędkowanie ze sprzętu pływającego wynajmowanego przez byłego dzierżawcę zalewów. Przestrzegamy przed wykupowaniem zezwoleń na połów ryb wystawianych przez wspomnianą spółkę. Pozwolenia takie nie będą honorowane przez Straż Rybacką Zalewów Nadarzyckich, i narażą wędkarza na posądzenie o kłusownictwo oraz konieczność opuszczenia łowiska. Koniec cytatu, i jak tu spokojnie wędkować??? Huh
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2011, 23:34:02 wysłane przez giepol » Zapisane
szymonrdh

Wiadomości: 118


Piła

złów i wypuśc


« Odpowiedz #82 : 23 Kwietnia 2011, 09:12:52 »

Koledzy, rozmawiałem dzisiaj z Panem Jerzym na temat tego Towarzystwa Przyjaciół Piławy i to co oni wypisuja na swojej stronie jest nie prawdą!!!
Wyrok sądu w Koszalinie jest taki, że p.Jerzy Szymak jest nadal dzierżawcą Zalewów Nadarzyckich do 2019r, a jakiekolwiek przetargi które RZGW dokonało są nieważne.

Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to najlepiej niech zadzwoni osobiście do p.Szymaka.

Ps. Około 3tyg temu rozmawiałem przez tel. z prezesem TPP na temat Zalewów. W trakcie rozmowy powiedział że jest starym kłusolem-o czymś to świadczy. Taki ktoś ma byc dzierżawcą Huh

Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #83 : 23 Kwietnia 2011, 09:21:59 »

Pomimo wszystko jednak przetarg się odbył i został wygrany przez towarzystwo.? Jeżeli ma wszystko wrócić do "normy" to powinien zostać uniewazniony OFICJALNIE poprzez  zlecającego czyli RZGW lub jeżeli ono się opiera to sprawa do sądu i przez sąd do tego unieważnienie powinno posiadać uzasadnienie a wszystko musi być oficjalnie ogłoszone szerszemu gremium. Nie są to proste sprawy zresztą co jest w Polsce proste ?
Jeżeli nie ma unieważnienia przetargu to  jeszcze  długa droga przed p. Szymakiem.

ps. Fajnie by było gdyby sam zainteresowany odezwał się na naszym forum.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #84 : 23 Kwietnia 2011, 12:19:12 »

Przed chwilą rozmawiałem z p .Jerzym ! Wyrok wydany przez sąd w Koszalinie jest prawomocny i nie podlega nawet kasacji wedle słów p.Jerzego. Ponadto w orzeczeniu Sądu jest stwierdzenie, że dzierżawca zachowuje ciągłość dzierzawy, czyli nigdy ani na na moment dzierżawcą być nie przestał Do RZGW zostaly wysłane zostały stosowne pisma i na nich spoczywa obowiązek "odkręcena" sprawy. Bardzo się cieszę ! Smiley Panie Jerzy GRATULACJE ! ok
Zapisane

coincidentia oppositorum...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #85 : 23 Kwietnia 2011, 19:06:43 »

Marcin czyli sprawa jasna jak słoneczko widzę, że wszystkie moje obawy były bezpodstawne.  ok
Cieszę się, że sprawa została bardzo mądrze popowadzona z zabezpieczeniem sie przed niespodziankami.
Zostało teraz odwiedzić zalewy w najbliższym czasie. Ja spróbuję pod koniec maja bryknąć.  Fishing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
szymonrdh

Wiadomości: 118


Piła

złów i wypuśc


« Odpowiedz #86 : 23 Kwietnia 2011, 20:19:42 »

Zamki jak będziesz wiedział kiedy przyjedziesz, to daj wcześniej znać ok

pozdro
Zapisane
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #87 : 23 Kwietnia 2011, 21:12:46 »

Przyłączam się do prośby Szymona ok, miło będzie się spotkać w realu. Fishing Beer
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #88 : 23 Kwietnia 2011, 21:28:04 »

...
Nie mamy lobby panowie spiningiści  w odróżnieniu od karpiarzy jesteśmy skłócona zgraja gówniarzy.
Może pora to zmienić. ? A moze pora wziąść medialnie  jakąś wodę pod nasze skrzydła. ? 
Forum nie jest małe w mediach zaistnieć też raczej nie problem. Co koledzy na to. ?

Generalnie tak. Ale czy mógłbyś to trochę rozszerzyć? 
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #89 : 24 Kwietnia 2011, 20:10:13 »

...
Nie mamy lobby panowie spiningiści  w odróżnieniu od karpiarzy jesteśmy skłócona zgraja gówniarzy.
Może pora to zmienić. ? A moze pora wziąść medialnie  jakąś wodę pod nasze skrzydła. ? 
Forum nie jest małe w mediach zaistnieć też raczej nie problem. Co koledzy na to. ?

Generalnie tak. Ale czy mógłbyś to trochę rozszerzyć? 

Od jakiegoś czasu czytam bardziej szczegółowo różne fora a szczególnie karpiowe.
Rzadko kiedy da się tam zauważyć kłótnie typu > zżarłeś rybę bydlaku  i teraz nic nie będzie we wodzie < w odróżneiniu do for traktujących o spiningu gdzie
całe te  C&R  przeradza się w nagonkę na innych wędkarzy.
I te zaborcze traktowanie wody nie zdradzanei miejscówek nie pokazywanie przynęt itp a w sumie to moze z 3% wędkujących chroni wody a reszta tłucze wszystko po łbie.
U karpiarzy ma się to z lekka inaczej. Tam panuj jakaś inna bardziej koleżeńska  atmosfera.
Co do wody ? myślałem o jakimś patronacie ? może przy okazji dyskusji mogły by to być zalewy ?
Jaka forma  ?  nie próbowałem  myśleć nad tym jeszcze  ale jeżeli już temat wyszedł to może tu na forum padną jakieś propozycje. ?
Może dodatkowe zarybienia ? Moze promocja  zalewów w internecie ?
Pewnie należało by najpierw porozmawiać  z Panem Szymakiem. A moze wogóle źle myślę. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!