http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
25 Kwietnia 2024, 13:06:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Troć 2010- przygotowania do sezonu
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Troć 2010- przygotowania do sezonu  (Przeczytany 7980 razy)
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« : 20 Grudnia 2009, 17:02:26 »

Witam, podobny temat założył kolega @Zet w zeszłym roku, tym razem ja już nie mogę się doczekać 1 stycznia  Wink Może ktoś był podglądać trotki w nadmorskich rzekach, jak się mają? Czy nadaj chorują?
Zapisane

gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #1 : 20 Grudnia 2009, 17:32:50 »

Witam.Ja bedę 2.01 na Parsęcie lub Słupi,zależy to od wyników pierwszego dnia sezonu.Sprzęt gotowy do walki[oby coś się działo].Pozdrawiam
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #2 : 20 Grudnia 2009, 17:39:33 »

Też będę uganiał się za trotką -- ale  jeszcze sam  nie wiem gdzie
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« Odpowiedz #3 : 20 Grudnia 2009, 18:54:56 »

Hehehe, Cezarroo, w zeszłym roku założyłem wątek a w tym... wysłałem rodzinkę na Święta (dojadę do niej później), na podłodze mam rozłożone 5 kijków (6 muchówka się nie mieści - za długi patyk jest Wink ), przynęty rozstawione na komodzie do przeglądu, ciepłe gacie wyjęte z szafy czekają na spakowanie. Jednym słowem - fetyszyzm pełną gębą Wink. Z tymi kijami mam problem, bo i na muchę bym chciał i w morzu a do tego jeszcze trochę korba kusi... Eeeech, nadmiar szczęścia. Niestety tylko dni nad wodą będzie mało - zawsze mi jest ich ZA MAŁO Cheesy.

Pozdrawiam i do zobaczenia w pogoni za łosośkami!
Zet.

Zapisane

Wodom cześć!
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #4 : 21 Grudnia 2009, 09:14:46 »

A ja wczoraj rozkręciłem moja daiwę, w celu smarowania, jeszcze nigdy nie rozbierałem multiplikatora, na początku wszystko było ładnie poukładane w kolejności, jednak wystarczyła chwila nieuwagi i... no właśnie, do czego to było Huh Nie wiem... ale spokojnie mam pudełko w nim instrukcja i schemat, ale zaraz, zaraz czy ja na pewno mam to pudełko? eee... nie mam  Shocked chwila słabości... google nie chce pomóc. W końcu pomyślałem- sam rozebrałeś to sam poskładaj... 2 godziny później delektowałem się niesłychanie płynną pracą młynka ; ) Ale przyznam że przez chwile nie było mi do śmiechu, to mój jedyny multik do którego mam pełne zaufanie i pojedzie ze mną na trocie, mam nadzieje że wszystkie podkładki są na swoim miejscu ; ) dziś po raz kolejny pewnie poukładam przynęty w pudełku obejrzę któryś z filmów typu "z pamiętnika trociarza" i odhaczę kolejny dzień, o jeden mniej do wyjazdu  ok
Zapisane

zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« Odpowiedz #5 : 21 Grudnia 2009, 14:41:59 »

Co do składania multika, to ważne, by pod gwiazdą hamulca podkładki (powinny być dwie sprężynujące - inaczej, zazwyczaj są dwie sprężynujące) były umieszczone tak: (). Gdy dasz je w inny sposób, potrafi się przycinać hamulec. Poza tym - jeśli działa, to wszystko OK Smiley.

Schematy możesz ściągnąć z wielu źródeł: http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=4304.0

Pozdrawiam,
Zet.
Zapisane

Wodom cześć!
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #6 : 21 Grudnia 2009, 16:16:19 »

W takim razie źle skręciłem : ) Dzięki za linka!
Zapisane

milupa

Wiadomości: 80



« Odpowiedz #7 : 21 Grudnia 2009, 16:58:56 »

Pudełka naszykowane , wędki też , jeszcze tylko świeże żyłki kupić i nawinąć  i  start 01.01.2010 na Drwęce licząc że coś się ostało po jesiennej rzezi.
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #8 : 22 Grudnia 2009, 22:25:46 »

Tak patrząc na pogode to raczej nie wygląda to zachwycająco:
http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
Długi kij, wielkie przeloty, duuuży wodzik i żyłka - taki sprzęt będzie chyba najlepszy na pierwsze dni stycznia. Ale jak przymrozi do 15st to może i to nie pomoże Tongue
Połamania i dużo cierpliwości nad wodą życzę Wink Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« Odpowiedz #9 : 23 Grudnia 2009, 09:52:27 »

Pablos, właśnie takiej prognozy pogody szukałem! Niestety masz rację - nie jest ciekawa. Tego zresztą się spodziewałem (mrozu), skoro teraz jest odwilż. Myślę, że mój 4601 powinien dać radę (wiem, żę da radę Cheesy), tylko przelotki w moich kijach strasznie wąskie. Przymierzam się do ich wymiany z tego powodu, tylko ciągle brak czasu na zabawę...

Do zobaczenia nad wodą!  Fishing
Zet.
Zapisane

Wodom cześć!
welski

Wiadomości: 306


Gdansk


« Odpowiedz #10 : 23 Grudnia 2009, 10:17:16 »

www.pogoda.augustyna.pl
Dla tych co się wybieraja w okolice 3=miasta
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2009, 10:18:58 wysłane przez welski » Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #11 : 24 Grudnia 2009, 22:42:07 »

Myślę, że mój 4601 powinien dać radę
Twoj multik z lekką szpulką to chyba jedyny, ktory powinien dzialac bez przeszkód na mrozie i przy nielotnych wobach poniżej 10gr ok Sam będę próbował przerobic prowadnicę w jaxonie i nosic go jako zapas z żyłką na mróz Tongue Przy -5 jaki ma byc w pierwszej połowie stycznia przelotki odmrażam średnio co 10-15 rzutów, standardowej wielkości wodzik co 2-3rzuty Sad
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #12 : 24 Grudnia 2009, 23:23:44 »

Mógłby ktoś wymyślić podgrzewane przelotki... bateria w dolniku, kabelki do przelotek i po kłopocie Grin
Zapisane

zet

Wiadomości: 196

Kraków

Lubię okrągłe... ABU :-)


« Odpowiedz #13 : 28 Grudnia 2009, 21:20:37 »

Przelotki próbowałem traktować smarem silikonowym (kupionym w sklepie elektronicznym) i jak na próby efekty były zadowalające. Nie oblepiały się tak lodem. Niestety byłem krótko nad wodą i musiałem wracać, więc prawdziwy test będzie dopiero nad Słupią Smiley.
Zapisane

Wodom cześć!
cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #14 : 28 Grudnia 2009, 21:54:34 »

A wiesz może jaka była mniej więcej temperatura i ile czasu łowiłeś? 
Zapisane

Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!