http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 12:12:37

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Największe na Casting 2010
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Największe na Casting 2010  (Przeczytany 9434 razy)
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« : 01 Marca 2010, 20:21:55 »

Nie biorę udziału.Fotki będę wklejał tylko wyjątkowo dużych ryb. ok oraz filmy,z rybkami złowionymi na moje przynęty.To wszystko i dziękuję za uwagę.
Zapisane
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #1 : 02 Marca 2010, 13:06:08 »

Czyżbyś dał szansę innym ?!?! Wink
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
radomado

Wiadomości: 283


Czestochowa

live to fish fish to live


« Odpowiedz #2 : 02 Marca 2010, 19:42:48 »

Ale o co chodzi ? Roll Eyes
Zapisane

..człowiek bez pasji jest ubozszy..

pozdrawiam
Radomado
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #3 : 03 Marca 2010, 09:39:24 »

Chodzi o to że nie tylko wędkarze C&R i tsali użytkownicy czytają forum i potem parę  miejscówek zostało przedeptanych przez mięsiarzy.Dlatego fotki jak będą to tylko takie z których się nie da zidentyfikować miejsca połowu.
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #4 : 03 Marca 2010, 14:30:38 »

Tomy, lustrzanka cyfrowa, dobry jasny obiektyw, przysłona 2.8 lub 3.5 (przy tańszych obiektywach), zdjęcie z bliska - masz piękny ostry portret i tło rozmyte, nieczytelne 2m za fotografowanym obiektem  ok
Zapisane

Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #5 : 03 Marca 2010, 15:19:04 »

Tomy, lustrzanka cyfrowa, dobry jasny obiektyw, przysłona 2.8 lub 3.5 (przy tańszych obiektywach), zdjęcie z bliska - masz piękny ostry portret i tło rozmyte, nieczytelne 2m za fotografowanym obiektem  ok
No i tak trzeba będzie,bo szkoda ryb.Jak zobaczyłem w 2009 jak kolo niósł ukatrupione dwa bolenie pod 80cm coś we mnie pękło.
Zapisane
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #6 : 03 Marca 2010, 15:27:13 »

No i tak trzeba będzie,bo szkoda ryb.Jak zobaczyłem w 2009 jak kolo niósł ukatrupione dwa bolenie pod 80cm coś we mnie pękło.

A kolesiowi nic nie pękło ?!?! Wink

Niestety, bydła u nas nie brakuje ... nie mniej trzeba byłoby zmienić prawo, bo nikt nie może zabronić takiemu kolesiowi zabrać tych ryb ze sobą.
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #7 : 03 Marca 2010, 19:47:01 »

Zgroza!!!!! A ile innym te bolki mogły dać radośći i przyspieszyć bicie serca w czasie uderzenia i holu. A tak trupy!!!! Niech to sz... trafi. Brak słów.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 03 Marca 2010, 20:42:40 »

Hola hola Panowie. Czy złamał ten gość jakies regulaminy czy prawo.? Jeżeli nie to prosze nie wyżywać się  na nim  jedynie co można to żałować ryb nic poza tym. Ewentualnie dać przykład swoim postepowaniem lub próbować namawiac do wypuszczania ryb.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #9 : 03 Marca 2010, 20:52:46 »

Ja na gościu się nie wyżywam. Nic na jego temat nawet nie wspomniałem. Ja tylko wyrażam swój żal z powodu śmierci tych pięknych i walecznych ryb. Cry
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #10 : 03 Marca 2010, 21:08:44 »

No prawa czy regulaminu gostek nie złamał,ale wiecie co Panowie parę razy słyszałem rozmowy tych "smakoszy" typu chopie palce lizać musisz jeno wymoczyć takiego bolka w mleku przez tydzień potem w lodówce potrzymać w wegecie przez dwa tygodnie i da się zjeść.Ja nie biorę ryb ale jak widzę że ktoś tam weżmie od czasu do czasu rybę z czystej wody i uznaną za kulinarny rarytas to nie zwymyśłam gościa-ma prawo,natomiast branie boleni,kleni,brzan,jazi ze śmierdzącej Wisły i kombinowanie na wszytkie sposoby co by zrobić co by pawia nie puścić przy konsumpcji to już jest głupota i pazerność,tym bardziej że koleś na biednego nie wyglądał.
Zapisane
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #11 : 03 Marca 2010, 21:50:28 »

Osobiście nie trawie rybiego mięsa, czasem zjem jakiegoś dorsza lub mintaja jak mama na obiad zrobi ale z słodkowodnych nic nie tknę (nawet Karpia na wigilię).
3 razy zdarzyło mi się jeść słodkowodną rybę raz okonia (ok 25cm) i dwa razy szczupaka (jeden 45 cm jeszcze przy starym wymiarze ochronnym, drugi zaś to
98 cm ryba złowiona w sieci na mazurach kilka ładnych lat temu) Z tego co sobie przypominam i z tego co mówi mi już nie jedna osoba takie duże ryby są nie dobre w smaku.
Sam nie raz zabiorę rybę z łowiska (głównie szczupaki, jak zdarzy mi się połów przy okoniach i połknie głęboko przynętę mając kotwice w skrzelach, wtedy i tak miała by marne szanse
na przeżycie) ale te ryby je mój ojciec...
Osobiście sądzę ze powinno zabierać się ryby średnich rozmiarów (np. Szczupaka od 50 do tych 70 cm można wziąć) ale większego to już szkoda bo to "ładny tarlak"...
Niestety większość wędkarzy uważa że jak opłacają kartę wędkarską i wydadzą stówy na przynęty to mogą brać wszystko co popadnie...
Zapisane
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #12 : 03 Marca 2010, 21:59:47 »

Moim zdaniem panowie w czasie wędkowania są dwa fajne momenty. Pierwszy jak uda mi się wycholować fają rybę i drugi kiedy machnie mi ogonem na pozegnanie. Wtedy myślę "płyń i do następnego spotkania".
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #13 : 03 Marca 2010, 23:15:23 »

Szkoda znowu to rozpatrywać, to nie jest wątek od tego, było wiele razy, zostawmy to...
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #14 : 04 Marca 2010, 00:14:07 »

Hola hola Panowie. Czy złamał ten gość jakies regulaminy czy prawo.? Jeżeli nie to prosze nie wyżywać się  na nim  jedynie co można to żałować ryb nic poza tym. Ewentualnie dać przykład swoim postepowaniem lub próbować namawiac do wypuszczania ryb.

Prawa nie złamał, zabrał ryby zgodnie z regulaminem. Jadnak my mamy prawo do komentowania jego zachowania. To, że w świetle szeroko pojętego prawa, można dokonywać określonych działań, nie świadczy o tym, że są to działania słuszne z innych względów np. moralnych etc. Być może nasze komentarze przyczynią się do kształtowania światopoglądu innych wędkarzy co doprowadzi do zmiany stanowionego prawa...

A wracając do tematu, to przeglądanie różnego rodzaju stron www tylko po to, żeby napchać lodówkę mięsem jest przejawem najniższego z gatunków chamstwa! Obrazującego jak "prostym" -  nie mylić z niewykształconym, człowiekiem jest dany mięsiarz - nie mylić z wędkarzem. Takie zachowania należy piętnować. Nie można odpuszczać i "nastawiać drugiego policzka" bo to tylko sprawi, że dostaniemy większego kopa w tyłek.
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!