http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 10:47:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Największe na Casting 2010
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Największe na Casting 2010  (Przeczytany 9432 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #15 : 04 Marca 2010, 07:54:20 »

Cytat: IMMORTAL

Prawa nie złamał, zabrał ryby zgodnie z regulaminem. Jadnak my mamy prawo do komentowania jego zachowania. To, że w świetle szeroko pojętego prawa, można dokonywać określonych działań, nie świadczy o tym, że są to działania słuszne z innych względów np. moralnych etc. Być może nasze komentarze przyczynią się do kształtowania światopoglądu innych wędkarzy co doprowadzi do zmiany stanowionego prawa...

A wracając do tematu, to przeglądanie różnego rodzaju stron www tylko po to, żeby napchać lodówkę mięsem jest przejawem najniższego z gatunków chamstwa! Obrazującego jak "prostym" -  nie mylić z niewykształconym, człowiekiem jest dany mięsiarz - nie mylić z wędkarzem. Takie zachowania należy piętnować. Nie można odpuszczać i "nastawiać drugiego policzka" bo to tylko sprawi, że dostaniemy większego kopa w tyłek.


Jednak na miano bydła chyba nie zasłużył. ?
A druga sprawa jak Ty byś się czuł gdyby wegetarianin niewybrednie skomentował  Twoją siatkę z kilogramem schabu na obiad. ? Tylko blagam niech nikt nie pisze, że to co innego bo nie jest to coś innego.!!! Ty niesiesz schab do jedzenie i gość niósł bolki do jedzenia.
Nie przemawia do mnie tez teoria, ze po ryby do marketu bo w markecie też się skądś biorą przeważnie z odłowów rybackich których tak nienawidzimy. !! Niewymiarowe szczupaki sandacze w okresie ochronnym no nie ??

Czyli - uświadamiać nie piętnować ortodoksja da zupełnie odwrotne zachowania niż byśmy chcieli. Przerabialiśmy to już kilka razy na forum zgadza się. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
slodziaksos

Wiadomości: 288


okolice OSLO


« Odpowiedz #16 : 04 Marca 2010, 08:18:43 »

Drzazge w oku drugiego człowieka dostrzegasz a belki we własnym nie widzisz.

Jakoś tak to było.
Zapisane
Klayman

Wiadomości: 674


Warszawa


« Odpowiedz #17 : 04 Marca 2010, 08:53:15 »

1. proponowałbym jednak zmienić tytuł tego tematu na jakiś znacznie bardziej odpowiadający jego treści.

2. jakoś na moje "bydło" , które odnośiło się ogólnie do ludzi, którzy nie szanują przyrody, i raczej nikogo personalnie nie obrażało, zwróciłeś uwagę a na to, gdy już nie powiem kto nazwał kolesia, który wziął zgodnie z prawem suma kilkudziesięciokologramowego cyt "pierdolony mięsiaż", jakoś wtedy nie zabardzo interweniowałeś ...
Zapisane

Pozdrawiam
Klay
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #18 : 04 Marca 2010, 10:03:21 »

Temat był juz tyle razy wałkowany  Roll Eyes








KOLEDZY, KOLEDZY,,,,,,,,proszę Was ,,odpuśćcie.






Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #19 : 06 Marca 2010, 08:33:03 »

Tomy, lustrzanka cyfrowa, dobry jasny obiektyw, przysłona 2.8 lub 3.5 (przy tańszych obiektywach), zdjęcie z bliska - masz piękny ostry portret i tło rozmyte, nieczytelne 2m za fotografowanym obiektem  ok
W tym roku to raczej będzie kamerka z dobrą stop klatką.Chcę pokręcić filmiki z moimi przynętami.
Zapisane
seniormarek

Wiadomości: 266

Śląsk Mysłowice


« Odpowiedz #20 : 06 Marca 2010, 09:42:24 »

I to będzie piękne! ok
Zapisane
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #21 : 06 Marca 2010, 16:09:40 »

A po nakręceniu wrzucisz te filmiki ma się rozumieć na forum  Cheesy
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #22 : 06 Marca 2010, 16:15:35 »

A po nakręceniu wrzucisz te filmiki ma się rozumieć na forum  Cheesy
Tak jest wrzucę na forum jak będę umiał a jak nie to pomożecie.
Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #23 : 20 Marca 2010, 08:55:44 »

Panowie największe na casting 2010 o ile będę łowił coś konkretnego w tym roku to moje fotki ryb będą na macie karpiowej która zapewnia 100% ochronę dla okazu,włączając w to że nie widać kompletnie łowiska na którym rybka została złowiona.Po za tym Panowie mamy ponad 1000 użytkowników forum niech połowa{500} z tego jest aktywna.Każdy daje po 10zł co daje sumę 5000zł.która może być przyznana za 1,2,3miejsce i tu zaczyna się prawdziwa zabawa.Jako że suma byłaby dość znaczna to fotki ryb tylko i wyłącznie z miarką.Co o tym myślicie?
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #24 : 20 Marca 2010, 13:08:46 »

Tomy, to nie totolotek, ja jestem przeciwny nagrodom finansowym....
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




kris

Wiadomości: 380


WLKP/Krzycko Wielkie


« Odpowiedz #25 : 20 Marca 2010, 14:04:51 »

Co myślicie Huh
ja jestem zdecydowanie przeciw
i oczami wyobrażni widze te kłótnie na forum o każdy milimetr
Zapisane

NSNP - nigdy się nie poddawaj!
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #26 : 20 Marca 2010, 15:27:13 »

zdecydowanie kiepski pomysł...
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #27 : 20 Marca 2010, 15:32:43 »

W sumie tego się spodziewałem ale trzeba trochę rozruszać atmosferę  Cheesy .Oczywiście lider nie dostałby 5koła do łapy tylko było by to na zakup sprzętu i rozdzielone na 1,2 i 3 miejsce.Tu nie chodzi o mnie bo tak jak zaznaczyłem w tym roku nie biorę udziału w największych na casting 2010.Fotki o ile będzie coś sensownego będę wstawiał.
« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2010, 15:39:26 wysłane przez Tomy » Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #28 : 20 Marca 2010, 16:00:54 »

Nikt nie mowi o Tobie, lowimy znacznie wiecej, tylko nie okazujemy tego na forum Smiley wszelakiego rodzaju dazenia do wysokich nagrod sprawia ze to juz nie jest to samo....
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #29 : 20 Marca 2010, 16:06:11 »

Aha no to teraz wiem. Cheesy Gdzieniegdzie wysokie nagrody rzeczowe się jednak sprawdzają.Podam Ci przykład-zawody wędkarskie spławikowe te w kołach i okręgowe za czopke gruszek umarły przez zawody organizowane przez mawera czy colmica itd.{wysokie nagrody np.tyczki ok.3000zł itd.}.Pewnie jak by to miało spowodować jakieś oszustwa i niesnaski na forum-choć ja w to wątpię żeby tak się stało-to nie ma sensu.
« Ostatnia zmiana: 20 Marca 2010, 16:19:38 wysłane przez Tomy » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!