http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 07:16:54

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Mongolia - czy ktoś był z tą firmą?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Mongolia - czy ktoś był z tą firmą?  (Przeczytany 4663 razy)
Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #15 : 25 Marca 2010, 08:39:17 »

Way not! musimy się spotkać w real-u i porozmawiać. A tak przy okazji outsider, mam wrażenie, że w zeszłym roku spotkaliśmy się u Inger Wink.
Zapisane
Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #16 : 25 Marca 2010, 08:43:54 »

Artur, (to chyba nie będzie OT) jeśli zapytam o sprzęt (wędki, multiki, przynęty itd.) jakie zamierzasz ze sobą zabrać do Wenezueli.

A może osobny wątek - dalekie wędkarskie podróże - zrobić? Panowie Admini i Moderatorzy? Smiley
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #17 : 25 Marca 2010, 09:46:01 »

Ja zabieram wg rad chłopaków. A więc jeden kij spin do 100g wyrzutu. Drugi mocny morski kij do 220g. Kręcioły wielkość taka żeby min 150m 40lbs PP się zmieściło. A więc ze snujów Okuma Eclipz 65 na której nawinięte jest 300yds 80LBS-owej PP oraz jako rezerwa "na wszelakij pożarnyj słuczaj" Shimano SuperX 4000. Multiki biorę następujące: Okuma Zonar 30XL na której mam PP 80lbs 300yds to do trola, oraz abu 6500 na którym mam 300yds 40lbs PP i Tica Caiman 201CM z taką samą ilością takiej samej linki co na abusku. Do tego jako rezerwa plecionki zabieram; 300yds 50lbs PP, taką samą ilość 40-to i 80-cio funtowej PP. Tan morski kij, to do trolingu gdy będziemy przy wodospadach wędkować, prąd wody podobno potwornie silny że wszystko co słabsze to pod samym uciągiem potrafi się złamać no i oczywiście do nocnych połowów na Bagre, on będzie sparowany z Okumą Zonarem.

P.S. Artykuł co zabrać na wyprawę w komentarzach uzupełnił Stefan, co do Norwegii zabrać.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2010, 09:49:03 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!