http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 19:07:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Największe na Casting 2010
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Największe na Casting 2010  (Przeczytany 9365 razy)
epinefryna

Wiadomości: 109


Kraków


« Odpowiedz #30 : 21 Marca 2010, 13:43:02 »

Taki całoroczny konkurs za kasę to się chyba nie sprawdzi ale można by na zlocie którymś zrobić wewnętrzne prawdziwe zawody.... i wtedy pociągnąć sponsorów za kasę.
Zapisane

-- There is no spoon.
kris

Wiadomości: 380


WLKP/Krzycko Wielkie


« Odpowiedz #31 : 21 Marca 2010, 14:42:48 »

Taki całoroczny konkurs za kasę to się chyba nie sprawdzi ale można by na zlocie którymś zrobić wewnętrzne prawdziwe zawody.... i wtedy pociągnąć sponsorów za kasę.

Z tego co się orientuje to jest praktykowane

zlot we Wleniu i uśmiechnięta papa Rolka tuląca się do nagrody patrz fotorelacja
zlot w Pilchowicach i torba wędkarska dla Myni
oraz puchar przechodni poprzednio dla Jawora obecnie dla Tomiego
i jego przekazanie we Wleniu (tak myśle)
Zapisane

NSNP - nigdy się nie poddawaj!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #32 : 22 Marca 2010, 09:19:29 »

Cytat: epinefryna
Taki całoroczny konkurs za kasę to się chyba nie sprawdzi ale można by na zlocie którymś zrobić wewnętrzne prawdziwe zawody.... i wtedy pociągnąć sponsorów za kasę.

Z doświadczeń życiowych wiem, że każde zaznaczam każe zawody zabijają ideę koleżeństwa. Prędzej czy póxniej zabijają. Zaczynaja się niesnaski albo dążenie do celu za wszelką cenę.
Póki  co moze niech na naszym forum nie zaczynajmy jakiegoś konkurowania lub niech ono pozostanie jako takie całkiem towarzyskie realizowane na nszych forumowych spotkaniach.

A pisząc o sponsorach to jak to widzisz. ? Za co mają nas sponsorować kto to ma byc i kto z nas to ma załatwić. ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #33 : 22 Marca 2010, 09:44:34 »

A Ja osobiście zamówiłem puchar-Największy Boleń na Casting 2010-i otwieram wątek.Nagroda też będzie ale jaka to tajemnica{co by nie było niesnasek}.Otwieram wątek.
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #34 : 22 Marca 2010, 09:51:39 »

Jestem przeciwny zawodom dla nagród czy pieniędzy. Podobnie jak Kris uważam ,że mogą rozpocząć się niepotrzebne kłótnie, oskarżenia o oszustwa itp…Jeśli ktoś łowi pieką rybę i się nią pochwali na forum to automatycznie uczestniczy w klasyfikacji „największe na casting” i tak jest ok, to zdrowa, sportowa konkurencja.
Zapisane

Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #35 : 22 Marca 2010, 09:53:35 »

Jestem przeciwny zawodom dla nagród czy pieniędzy. Podobnie jak Kris uważam ,że mogą rozpocząć się niepotrzebne kłótnie, oskarżenia o oszustwa itp…Jeśli ktoś łowi pieką rybę i się nią pochwali na forum to automatycznie uczestniczy w klasyfikacji „największe na casting” i tak jest ok, to zdrowa, sportowa konkurencja.
No może faktycznie macie rację 5koła to trochę dużo choć to pojęcie względne może spowodować jakieś nieprzyjemne sytuacje.
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #36 : 27 Marca 2010, 23:02:08 »

Walczcie ludzie, od firmy www.japantackle.pl w tym roku fajne nagrody beda Smiley
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #37 : 27 Marca 2010, 23:53:38 »

Walczcie ludzie, od firmy www.japantackle.pl w tym roku fajne nagrody beda Smiley
Michumm co z tego jak wątek nie istnieje.
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #38 : 28 Marca 2010, 00:15:20 »

Jak może nie istnieć "Największe na Casting 2010"??
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #39 : 28 Marca 2010, 00:34:09 »

No ale nikt tego narazie nie prowadzi.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!