http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 10:56:58

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Gdzie na pstrąga w woj.łódzkim ??
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Gdzie na pstrąga w woj.łódzkim ??  (Przeczytany 3353 razy)
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« : 20 Stycznia 2012, 11:24:04 »

Witam !
Chciałbym się spytać gdzie można złowić pstrąga w moim województwie? Wiem, że kiedyś dało się łowić na Grabi i Mrodze. Czy są jakieś inne rzeki ??
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #1 : 20 Stycznia 2012, 12:53:56 »

W Makro widziałem, że pływają całkiem ładne tęczaki  Laughing
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
arek_755

Wiadomości: 384


Głębokie (poligon drawski)

Pozdrawiam Wszystkich Arek


WWW
« Odpowiedz #2 : 20 Stycznia 2012, 13:42:22 »

W Makro widziałem, że pływają całkiem ładne tęczaki  Laughing
hahaha dobre  Laughing Laughing ok
Zapisane

mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3 : 20 Stycznia 2012, 14:43:24 »

W Makro widziałem, że pływają całkiem ładne tęczaki  Laughing

Dziękuję Kamil;) Wiedziałem ze znasz odpowiedź na moje pytanie Tongue:P
Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #4 : 20 Stycznia 2012, 17:30:45 »

Kiedyś byłem na Widawce mówili że są tam pstrągi ja osobiście nie złapałem ale mój kumpel miał 40cm
Zapisane

Catch & Release
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #5 : 20 Stycznia 2012, 20:14:50 »

też o tym słyszałem ... podobno padały tam spore sztuki. Jestem ciekawy czy nadal są ;/
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #6 : 20 Stycznia 2012, 20:20:31 »

Michał, 2 lata temu łowiąc na Widawce z kumplem, minął nas gościu z zestawem spiningowym na którego końcu wisiała guma. Zagadaliśmy, tydzień wcześniej jego szwagier walnął na taką samą gumę potokowca. 50-siątaka.
Zapisane
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #7 : 20 Stycznia 2012, 20:44:36 »

 Laughing no tak opowieści miejscowych... Wink, ale jeśli powtarzają się wiadomości o pstrągach to znaczy, że coś tam jest.
Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #8 : 21 Stycznia 2012, 23:13:33 »

Z tego co się dowidziałem to można całkiem nie złą sztukę złapać, na pewno pstrągi tam są bez wątpienia, tylko mało
Kiedyś jeden z kolegów opowiadał mi że widział jak koleś złapał 65 cm wtedy ten koleś jakiś miejscowy powiedział że to wcale nie rzadkość w tych wodach jak jest na prawdę nie wiem byłem tam kilka razy ale pstrąga nie widziałem, kilka okoni złapałem i to wszystko 
Zapisane

Catch & Release
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #9 : 22 Stycznia 2012, 21:40:47 »

Są tam pstrągi bo zarybiła tą rzeczkę prywatnie grupa ludzi z Łodzi, zrobiła to bardzo fachowo z badaniami rzeki włącznie. Łowili jakiś czas w spokoju i namierzyli ich miejscowi ale było ok, potem jakiś cwaniak ze Śląska - nawet jakieś medale dostał. To tak pokrótce.
Zapisane

pozdrawiam kazik
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #10 : 22 Stycznia 2012, 21:46:23 »

Są tam pstrągi bo zarybiła tą rzeczkę prywatnie grupa ludzi z Łodzi, zrobiła to bardzo fachowo z badaniami rzeki włącznie. Łowili jakiś czas w spokoju i namierzyli ich miejscowi ale było ok, potem jakiś cwaniak ze Śląska - nawet jakieś medale dostał. To tak pokrótce.


Hej,

Skąd takie informacje? Z tego co mi wiadomo to ta rzeka została zarybiona przez kopalnię Bełchatów i od początku była ogólnie dostępna dla wędkarzy,

 
Zapisane

Catch & Release
mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #11 : 22 Stycznia 2012, 22:11:55 »

 Grin dziękuję za zainteresowanie tematem ! Te wiadomości skłonią mnie do wyprawy nad tą rzekę Smiley
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #12 : 22 Stycznia 2012, 22:39:11 »

Są tam pstrągi bo zarybiła tą rzeczkę prywatnie grupa ludzi z Łodzi, zrobiła to bardzo fachowo z badaniami rzeki włącznie. Łowili jakiś czas w spokoju i namierzyli ich miejscowi ale było ok, potem jakiś cwaniak ze Śląska - nawet jakieś medale dostał. To tak pokrótce.


Hej,

Skąd takie informacje? Z tego co mi wiadomo to ta rzeka została zarybiona przez kopalnię Bełchatów i od początku była ogólnie dostępna dla wędkarzy,

może też, ja o tej sytuacji wiem gdzieś od 5 lat.

 
Zapisane

pozdrawiam kazik
Sławek Oppeln

Wiadomości: 19


« Odpowiedz #13 : 27 Stycznia 2012, 08:37:00 »

Ja tak w migiem i w przelocie , tylko na słówko .. Otóż podziwiam z oddali jaki to piękny peleton uformował się z łódzkich kolarzy . Tak , to prawda że niegdyś byliśmy inicjatorami zarybień pstrągiem i lipieniem Widawki . Stare to dzieje .. Później dołączył do nas ZO Piotrków i siłą rzeczy kopalniane koło Z Bełchatowa jako dysponent i użytkownik wody przemysłowej . Trochę w złą stronę to poszło , bo kopalnia zaczęła dokładać prawo do łowienia za darmo , a później chyba dychę . Dogorywa ten projekt w chwili obecnej , z braku siły przewodniej . Ale nauczyliśmy się  w gronie sympatyków , pomysłodawców i fundatorów , co jest bardzo cenne, że tylko zmiana systemowa , z dostępem do stałego finansowania , połączona z możliwością dysponowania i administrowania wodą daje szanse powodzenia . Oraz nabyliśmy stuprocentowego przekonania że jeśli można na kogoś liczyć to tylko na siebie , bo w żadnym razie nie na tzw środowisko . Tu machając obu rękoma w stronę rozlicznych beneficjentów , a głównie tych dobrze poinformowanych , aczkolwiek  niezwykle oszczędnych tuzów łódzkiej i wojewódzkiej elity spinningowej i muchowej , spotykanych latami nad ta rzeka z wędką i plecakiem , załączając  krzywe uśmiechy i serdeczny  przede wszystkim ; ch.j wam wielki w dupę , cwaniaki . Przez osiem albo dziewięć lat naszej aktywności dwie osoby zasiliły nas kwotą osiemdziesięciu złotych , zaszczycając nas  za to  tłumnie nad wodą .
Co nie dotyczy oczywiście uczestników wątku ..
Zapisane

Sławek Oppeln Bronikowski
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!