http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
01 Maja 2024, 10:55:03

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Moja pierwsza "sztuka" na casting!
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Moja pierwsza "sztuka" na casting!  (Przeczytany 2442 razy)
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« : 28 Sierpnia 2010, 11:42:32 »

Szczupaczyna typu "kamikadze". Złowiony w Mietkowie (woj.dolnośląskie) na pływającego Slidera Salmo 10cm, 36g. Szczupaczek oddany do spreparowania. We wtorek zawiśnie na ścianie ( Grin Grin Grin żart oczywiście!). Miałem jeszcze dwa uderzenia, ale spaliłem Cry. Obiecuję poprawę.
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Pyzdra

Wiadomości: 272


Legionowo

Ryby są oslizłe i śmierdzą!


« Odpowiedz #1 : 28 Sierpnia 2010, 20:49:55 »

Gratki!  Pierwszy daje dużo przyjemności Fishing
Mój pierwszy na casta też był podobnej wielkości ale doskonale utkwił mi w pamięci "nr.1" Grin
Zapisane

mebone

Wiadomości: 343


Łódź Bałuty

Uć Casting Team


« Odpowiedz #2 : 28 Sierpnia 2010, 21:28:29 »

Ja tez  pamietam swojego pierwszego szczupaka ma casta Smiley zlowiony byl rowne 4 lata temu na wahadlowke ( uczylem sie rzucac z abu 6500 dlatego lowilem najbardziej lotnymi przynetami ) Wink mial cos kolo 45cm , niestety zdjecia nie posiadam.
Zapisane
JASIEK522

Wiadomości: 28

Gorzów Wlkp


« Odpowiedz #3 : 31 Sierpnia 2010, 11:06:10 »

Po kilku próbach /łąka,kładka/wsiadłem pierwszy raz z jerkówką na łódkę.Kilka rzutów na slydera 10, pierwszy szczupak 80cm.
Zapisane
arek_755

Wiadomości: 384


Głębokie (poligon drawski)

Pozdrawiam Wszystkich Arek


WWW
« Odpowiedz #4 : 31 Sierpnia 2010, 20:09:28 »

Po kilku próbach /łąka,kładka/wsiadłem pierwszy raz z jerkówką na łódkę.Kilka rzutów na slydera 10, pierwszy szczupak 80cm.
No no to co będzie za kilka lat?Gratulacje kolego.Jestem pewien że nie zapomnisz tego tak szybko Cheesy
Zapisane

vBartek

Wiadomości: 96


Irlandia


« Odpowiedz #5 : 20 Września 2010, 22:39:28 »

Witam Smiley

I ja również kilka dni temu "rozprawiczyłem" moją pierwszą castingową wędeczkę. Na slidera 12 padł szczupak 65, niby niewielki ale walczył jak krokodyl obracając się wokół osi. Przy okazji pozbierał z dna zwoje pozrywanych linek... 

Cieszy przeogromnie Smiley
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!