http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 16:54:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jezioro Choczewo-cień Żarnowca
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jezioro Choczewo-cień Żarnowca  (Przeczytany 3402 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« : 26 Września 2011, 12:48:05 »

Koledzy co to za woda to "tubylcy"wiedzą ok.Dzisiaj dostałem info że niejaki pan K/rybak z Nadola-powszechnie znany/odłowił to wspaniałe jezioro.
Naoczny świadek widział około 15!!!sztuk powyżej 1m/zębate/i kilkadziesiąt przyzwoitych sztuk,wspomnę o okoniach /wielkie>40!/
Czy Ktoś wie cokolwiek o tym po prostu Barbarzyństwie!Dodam że woda należy do Nadleśnictwa Choczewo. Cry
Zapisane
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #1 : 26 Września 2011, 21:49:51 »

Jeżeli Twoje info to prawda to jestem w ciężkim szoku że ktoś je już obławia sieciami tym bardziej że najemca jeziora "Nadleśnictwo" kojarzy się z zupełnie innymi działaniami niż odłowy, sam nie łowię od maja na tym jeziorze ale popytam znajomków  którzy tam często bywają  czy coś na ten temat wiedzą.
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #2 : 27 Września 2011, 13:48:24 »

Jeżeli Twoje info to prawda to jestem w ciężkim szoku że ktoś je już obławia sieciami tym bardziej że najemca jeziora "Nadleśnictwo" kojarzy się z zupełnie innymi działaniami niż odłowy, sam nie łowię od maja na tym jeziorze ale popytam znajomków  którzy tam często bywają  czy coś na ten temat wiedzą.
Info z pierwszej reki.Z nad wody.Podobno specjalnie Nadleśnictwo wynajęło "rybaka"-znanego zresztą z wielkiej skuteczności.Po "nim"nawet zielsko ginie Sad
Zapisane
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #3 : 27 Września 2011, 23:33:33 »

Szkoda wielka jeżeli tak jest Sad Jezioro dopiero się odradza i jak dotąd wszystko wskazywało na to że rybaków tam nie będzie. Jeżeli zatrudnili  do odłowów mistera "K" to można być pewnym że nadleśnictwo chcę skutecznie przełowić jezioro. Czekam na info od znajomych
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #4 : 05 Października 2011, 22:04:04 »

w niedziele na Żarnowcu rozmawiałem z kolega co byl na Choczewie w sobotę - przez cały dzień złowił jednego niewymiarowego zębatego,
a o odłowach sieciami nic nie wspominał 

PS
możne dobra wiadomość jest taka ze w dni wolne od pracy sieci tam nie stawiają  ok Laughing
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #5 : 06 Października 2011, 22:52:07 »

w niedziele na Żarnowcu rozmawiałem z kolega co byl na Choczewie w sobotę - przez cały dzień złowił jednego niewymiarowego zębatego,
a o odłowach sieciami nic nie wspominał 

PS
możne dobra wiadomość jest taka ze w dni wolne od pracy sieci tam nie stawiają  ok Laughing
A przez dwadziescia/ponad/lat było to moje Ukochane łowisko. Sad
Odłów w 100%.Potwierdzony przez świadka.Nie pisze Kto bo mu chatę gotowi spalic.
Najgorsze że Okazy poza zębolami ponad meter, okonie po 50!!!!!cm.ŻAL DU.Ę ŚCISKA. Cry
Zapisane
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #6 : 06 Października 2011, 23:09:37 »

No ja w sumie rozmawiałem z dwoma znajomymi którzy tam łowią regularnie i nic takiego nie widzieli. Powiedz @gawel czy twoje info dotyczy pojedynczego obłowienia pod przykrywką "odłów kontrolny" czy systematycznego wyławiania mięsa z jeziora?
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #7 : 06 Października 2011, 23:19:06 »

No ja w sumie rozmawiałem z dwoma znajomymi którzy tam łowią regularnie i nic takiego nie widzieli. Powiedz @gawel czy twoje info dotyczy pojedynczego obłowienia pod przykrywką "odłów kontrolny" czy systematycznego wyławiania mięsa z jeziora?
Jednorazowa akcja-skuteczna.Gościu ma domek niedaleko wody-w biały dzień.Jak będzie trzeba dowiem sie konkretnie w jaki dzień i o której zaczeli.
Zapisane
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #8 : 07 Października 2011, 00:13:49 »

Jak mr kafka to na pewno bardzo skuteczna akcja... Nie wiem jaki plan gospodarowania ma nadleśnictwo Choczewo, ich regulamin opiera się na regulaminie pzw. Pzw raz na dwa lata robi tak zwany odłów kontrolny w swoich jeziorach żeby zapoznać się ze stanem rybostanu w jeziorze. Tak bynajmniej jest w jednym z jezior pzw niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #9 : 09 Października 2011, 02:25:15 »

Jak mr kafka to na pewno bardzo skuteczna akcja... Nie wiem jaki plan gospodarowania ma nadleśnictwo Choczewo, ich regulamin opiera się na regulaminie pzw. Pzw raz na dwa lata robi tak zwany odłów kontrolny w swoich jeziorach żeby zapoznać się ze stanem rybostanu w jeziorze. Tak bynajmniej jest w jednym z jezior pzw niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
Dokładnie tak jak piszesz Kolego.Poza tym kasa ok
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!