http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 13:06:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szukam kija do 50 -60 g
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szukam kija do 50 -60 g  (Przeczytany 5581 razy)
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #15 : 01 Listopada 2006, 17:47:32 »

Dzięki Herman za opinię.

Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #16 : 02 Listopada 2006, 22:49:19 »

No i byłem dziś w fishing-mart, dokładnie w jednym z ich sklepów "tradycyjnych". Pooglądałem wszystkie kije castingowe, od Team Dragona w dół. Blank najfajniejszy był w TD, ale te przelotki... Po pierwsze szczytowe są na jednej stopce, po drugie zdecydowanie wyższe niż jednostopkowe. Poza tym kijek fajny - sztywny, ale przez to, że dość cienki, razczej szpadowaty niż pałowaty. Inne kijki już trochę mniej fajne (blanki), choć przelotki jakoś sensowniej wyglądały. Jednym słowem, zobaczyłem to, o czym wcześniej przeczytałem na forum. Jeszcze ra dzięki za wasze opinie! Po krótkim namysle kupiłem... wodery. Dwuskład na lewą i prawą nogę, co wydaje się logiczniejsze niż np. przelotki w Team Dragonie. A ponieważ spadł śnieg, a u Żbika czeka się na Avida 5 tygodni, mam czas do wiosny, żebu to wszystko jeszcze raz przemysleć. 
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Tarłoś

Wiadomości: 320


Gdańsk


« Odpowiedz #17 : 03 Listopada 2006, 10:34:10 »

Witam.
@Yotaar jak szukasz czegoś cięższego to właśnie wystawiłem takie kije w dziale sprzedam.
Jeden jednoczęściowy co prawda opisany do 28 gram ale to jest blank magnum i można go przeciążać spokojnie ponad dwukrotnie ( pięknie pracuje pod sliderem 10 S i Fatso 10 S) i jako alternatywa klasyk Rozemeijer 198 cm do 80 gram dwuczęściowy.
Pzdr.
TARŁO$
Zapisane

Pozdrawiam
 Tarłoś
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #18 : 03 Listopada 2006, 11:40:25 »

Dzięki, dzięki!
Starannie przeczytałem Twoją ofertę. U mnie spadło tyle śniegu, że zwolniłem tempo poszukiwań.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #19 : 10 Stycznia 2007, 16:30:04 »

Ponieważ czas nie nagli bardzo niespieszno mi do wyboru kija, ale czasami jakieś oferty przeglądam. W jesieni pominałem serię HM 62 z powodu ceny, ale teraz widzę w fishing-mart, że wszystkie modele potaniały o kilkadziesiat procent. Co myślicie o jerkowych haemach? Wprawdzie dwuczęściowe, ale 540 PLN wobec 800 za Avida daje mi do myślenia.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #20 : 10 Stycznia 2007, 16:50:23 »

HM`y to niestety dwuskłady. Plusem jest wykończenie, tuba itd. Avid jednak moim zdaniem to kij o lepszych "właściwościach".
Dziś ostatni dzień świątecznej promocji u Żbika, naprawdę dobre ceny z tej okazji. Negocjacji handlowych się nie zdradza, ale powiem Ci, że jak zamawiałem ostatnio Avida Muskie dla kolegi to byłem mocno zaskoczony rabatem Shocked ok Spiesz się i zamawiaj jeszcze dziś Grin ok
Zapisane

Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #21 : 12 Stycznia 2007, 00:37:33 »

A ja szukam ... klejonki tonkinowej w klasie #4/5.... niekoniecznie castingu... wybaczcie  - muchówki... Może być replika starego wędziska... PILNIE... Na prezent... ok ok ok
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #22 : 12 Stycznia 2007, 08:05:22 »

@Yotaar, jeśli wstrzymasz się do wiosny, to prawdopodobnie będziesz miał trochę większy wybór. Oferta producentów i dystrybutorów powinna się trochę rozwinąć. Do tego wczoraj dowiedziałem się, że powstaje projekt blanku jerkowego o długości 6. Produkowany będzie w USA i na wiosnę powinien być dostępny w Polsce.
Zapisane

JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #23 : 12 Stycznia 2007, 08:20:34 »

Rodmas również na luty obiecuje jerkówkę 6'.
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!