http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 16:51:16

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Zestaw Rapala Shift+Skitter
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zestaw Rapala Shift+Skitter  (Przeczytany 3016 razy)
sierż. rez. Bil Klinton

Wiadomości: 12

Okolice Giżycka


« : 01 Kwietnia 2018, 11:10:14 »


















Zapisane
sierż. rez. Bil Klinton

Wiadomości: 12

Okolice Giżycka


« Odpowiedz #1 : 20 Września 2018, 20:08:55 »

Panowie Sierżanci, zestaw ma się dobrze. Nie mam porównanie z półką typu ABU czy DAIWA, ale na moje zastosowania póki co wystarcza. Sezon bardzo niedługo, sprawdziłem jakimi przynętami można rzucać, fajnie rzuca się kopytkami 12.5 cm z 7.5 gramową główką, ale lepiej 10 cm z główką 8 i 10 gr. Rzucałem też wahadłówkami 0-3 i też gitnie lecą. Zdarzyły mi się 3 odstrzały, ale z tego co zdążyłem wyczytać przez moje błędy w rzucaniu  za bardzo spiningowo, troche za siłowo zamiast ładowaniem. Dzisiaj byłem poćwiczyć rzuty i ani jednego gniazda, ani odstrzału, więc jest ok.
W najbliższym możliwym czasie postaram się w końcu coś złowić, to sprawdzę jak ten sprzęt pracuje pod napięciem.
« Ostatnia zmiana: 20 Września 2018, 20:10:46 wysłane przez sierż. rez. Bil Klinton » Zapisane
Pool

Wiadomości: 972


Piotrków Trybunalski


« Odpowiedz #2 : 21 Września 2018, 11:00:51 »

Trenuj zestaw wygląda ciekawie z czasem będzie coraz mniej odstrzałów. ok
Zapisane

Catch & Release
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #3 : 21 Września 2018, 15:14:18 »

Ciekawy zestawik.  Fishing Miłej zabawy Smiley Na efekty nie będziesz długo czekał.
Zapisane
sierż. rez. Bil Klinton

Wiadomości: 12

Okolice Giżycka


« Odpowiedz #4 : 12 Października 2018, 21:31:05 »

Panowie sierżanci sprzęt przetestowany. Póki co szczupaczki takie 40-55 cm i kilka okoni. Jak ryba siedzi, to coś pięknego. Akcja szczytowa przy okonkach, przechodząca w średnią paraboliczną przy szczupakach. Pracuje to mega fajnie. Troche brakuje tyrkania kołowrotka na hamulcu, ale obleci.
Co do miotania przynęt, zauważyłem, że po prostu nie ładowałem wędki i ciskałem przynętami typowo siłowo, jak przy spiningu. Odkąd ładuję, to nie ma problemu z odstrzałami.
Wagowo najmniej co rzucałem to jakieś 7 gramowe kopytka i obrotówkę na oko 5 gramową. Szło to na jakieś 20-30 m, ale zaznaczam, że hamulec odśrodkowy mam gdzieś na 3/4 wyluzowany. Tak dla własnego bezpieczeństwa.

Konkluzja:

Za tą cenę, mogę śmiało polecić.
Zapisane
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #5 : 15 Października 2018, 14:04:49 »

To super sierżancie ok. Walcz dalej Grin Fishing
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!