http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 21:34:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Wędkarstwo muchowe (Moderatorzy: Urso, Pike, Sith)
| | |-+  Szczupak na muchę
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak na muchę  (Przeczytany 109561 razy)
deejaybialy

Wiadomości: 184


NL Noord Brabant


« Odpowiedz #240 : 01 Marca 2015, 13:30:57 »

Ja niedawno kupilem orvis-a streamline #8 za podobne pieniądze 9ft fajna wędeczka, polecam
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #241 : 17 Września 2015, 12:08:47 »

Dni coraz krótsze, wieczory coraz chłodniejsze, już niedługo Smiley
Zaczynam uzupełniać zapas szczupakowych błyskotek bo wiem, że siedzą pod wodą i czekają na nie  Laughing
Zapisane

Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #242 : 22 Lutego 2016, 15:34:31 »

Czy ktoś z Was spotkał w którymś z polskich sklepów muchowych te twisterowe ogonki?
Może ktoś zbadał materiał, z którego są zrobione? Nie jest to guma, jakiś rodzaj miękkiej folii?

https://www.youtube.com/watch?v=TMAVs6tLR58
Zapisane

mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #243 : 22 Lutego 2016, 20:31:33 »

Trafiłem kiedyś na filmik gdzie robili te ogonki niestety nie mam linku, to jest folia odblaskowa, myślę że coś w podobnego do wstążek przystrajających wiązanki.

P.S Przemek jakiej linki używać ? co byś polecił na początek mam patyk w klasie 8 ?
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #244 : 23 Lutego 2016, 14:37:07 »

Jak chcesz rzucać dość daleko dużymi muchami to kup linkę #9. Lepiej też się sprawdzi podczas wiatru. Wędka ósemka da sobie radę.
Najbardziej uniwersalny będzie sznur intermediate, połowisz na wodzie 1-4m. Mało wymachów, dobre odległości i dobre niesienie dużych much dają linki z krótką i zwartą głowicą. Poszukaj Airflo 40+ fast intermediate - żółty running i przezroczysta głowica (stara seria, można trafić na ebay lub wyprzedaży sklepów w UK za dobre pieniądze - nie kupuj 40+ sniper czy innych, tylko tą). Wywalenie tym sporej muchy na 30m nie jest jakimś wielkim wyzwaniem. Przezroczysta głowica pozwala stosować przypon 50-100cm co też znacznie ułatwia rzucanie.
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #245 : 23 Lutego 2016, 15:11:12 »

Sebastian, i pomyśleć że ostatni raz w zeszłym roku i już nigdy, nie będziemy wędkowali z jednej łodzi ...żegnaj Przyjacielu Embarrassed Tongue Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #246 : 23 Lutego 2016, 18:03:57 »

Daj spokój Robercik, niech się chłopak pobawi. A ze środka pływającego zrezygnuje, jak będzie miał 70 lat.Tysiące godzin spędziliśmy razem nad wodą. Znam Go lepiej niż Jego Żona. Grin
Zapisane
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #247 : 23 Lutego 2016, 19:01:26 »

Poszukaj Airflo 40+ fast intermediate - żółty running i przezroczysta głowica (stara seria, można trafić na ebay lub wyprzedaży sklepów w UK

kiedyś jej szukałem niestety strasznie trudno ją upolować Sad
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #248 : 23 Lutego 2016, 19:02:52 »

Sebastian, i pomyśleć że ostatni raz w zeszłym roku i już nigdy, nie będziemy wędkowali z jednej łodzi ...żegnaj Przyjacielu Embarrassed Tongue Grin

Spoko dostaniesz kask z przyłbicą !! o nic się nie martw  Wink
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #249 : 23 Lutego 2016, 20:03:44 »

Na początku, szczególnie podczas wietrznej pogodny, często wpinałem muchę w kaptur lub plecy  Wink
Przy odrobinie wprawy nie ma tego problemu, ale i tak zawsze łowię w okularach - ku przestrodze https://www.youtube.com/watch?v=n8nBQOmyKkU
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #250 : 23 Lutego 2016, 20:39:41 »

...ja nie dałem rady obejrzeć tego do końca Shocked Shocked Undecided
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #251 : 23 Lutego 2016, 20:50:19 »

...ja nie dałem rady obejrzeć tego do końca Shocked Shocked Undecided

JA TAKŻE !!! w takim razie dla siebie też załatwię przyłbicę a najlepiej maskę do szermierki  Grin
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Alek_Art.

Wiadomości: 29


« Odpowiedz #252 : 25 Lutego 2016, 08:59:49 »

Poszukaj Airflo 40+ fast intermediate - żółty running i przezroczysta głowica (stara seria, można trafić na ebay lub wyprzedaży sklepów w UK

kiedyś jej szukałem niestety strasznie trudno ją upolować Sad

Kup linkę Guideline Pike w klasie kija. Głowica jest lekko przeciążona a profil zrobiony tak, że pięknie nosi duże muchy na odległość całej linki. Miałem też Rio Pike pływającą, ale wymieniłem na Guideline i jestem w pełni zadowolony. W tej chwili mam 2 linki z tej stajni: F oraz S1/S3 obie w klasie #8. Nie chcę nic innego.
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #253 : 25 Lutego 2016, 15:49:13 »

Mam tą linkę w klasie 9F. Fajna, niska pamięć, fajnie lata, ale nie tak jak głowice. Nie należy też do tanich - ale jakość faktycznie bardzo dobra.
Zapisane

Strony: 1 ... 15 16 [17] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!