http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 02:51:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Troć 2011
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Troć 2011  (Przeczytany 29110 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #15 : 28 Grudnia 2010, 23:03:48 »

Przejrzałem trochę zdjęć z ostatnich dni, warunki wyglądają na naprawdę ciężkie. Zawisy z lodu na metr i więcej, śniegu po kolana. Jak jeszcze przymrozi i dojdzie do tego kra to pewnie łowienie zacznie i skończy się na wędkarskich pogawędkach  Undecided
Niestety na to wygląda. Embarrassed
Jednak dzisiaj zapadła decyzja-jadę na Otwarcie Sezonu na Słupię. ok
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #16 : 01 Stycznia 2011, 00:54:36 »

Foto z górnego miejsca nad rzeką Regą... Lekko zamarzło i widać duży śnieg, ale i tak warto będzie wreszcie odetchnąć świeżym powietrzem Wink
Połamania jutro, a właściwie dziś  Laughing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #17 : 01 Stycznia 2011, 15:32:34 »

Koledzy na Parsęcie warunki bardzo trudne.Zalodzone brzegi na kilka metrów uniemożliwiają bezpieczne wędkowanie.Byłem świadkiem złowienia trotki na "Koplu" z nawisu lodowego(gratulowałem łowcy ryby ale rozwagi to już nie bardzo)Z wiadomości telefonicznych wiem o złowionych 2 rybach na zawodach.Jutro powtórka Grin
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #18 : 01 Stycznia 2011, 20:59:58 »

...z rana lekko poniżej Gryfic...
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #19 : 01 Stycznia 2011, 21:01:01 »

..później lekko powyżej...
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #20 : 01 Stycznia 2011, 21:05:43 »

I jak na razie na 0. W sumie słyszałem o 6 sztukach - wszystkie w granicach 1,5kg. Warunki w Trzebiatowie ponoć tragiczne, powyżej w miarę ok.
Najgorsze jednak, że byliśmy z kumplami świadkami jak 2 dzikie psy dopadają młodą sarnę...Wszystko pod drugą stroną. Scena makabryczna!!! Przekonałem się, że trzeba nosić ze sobą jakiś gaz do obrony Lips Sealed
Jutro cd...
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #21 : 01 Stycznia 2011, 22:14:04 »

Witajcie.Dzisiaj byliśmy na Słupi w Charnowie,niestety mimo iż miejsca były dziewicze byliśmy na zero,mijani wędkarze również.Z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że w Ustce były zawody i na 50 startujących była 1/jedna/trotka.Około południa zmieniliśmy rzekę i pojechaliśmy na Łebę.Miejscowy złapał taką 58cm i to było wszystko.Mocno wiało,dojście do wody na Słupi i Łebie dobre ale trzeba bardzo uważać-śnieg jest zdradliwy.Pogadałem tel. z Jaworkiem i też kiepsko mieli na Łupawie.Wydaje mi się że ryba jest w górze i jeszcze jest na nią czas.Czas odwilży i wtedy kto macha wędą to trotki będą. ok Fishing
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #22 : 02 Stycznia 2011, 20:39:21 »

Dziś wizyta na Inie. 10km powyżej Goleniowa rzeka ledwo płynie, po przejściu 2km znalazły się 3 miejsca, gdzie dało się rzucić. Za to tuż przy mieście rzeka w miarę dostępna, jeśli ktoś nie boi się chodzić po nawisach Smiley Pod wieczór miałem branie - po długich przymiarkach ryba jednak nie poprawiła Fishing
Za to w mojej okolicy wędkarze ładnie połowili, nawet z jednego miejsca były 2 sztuki. Nie wiem - zawsze biorą tam, gdzie mnie nie ma Tongue
Pozdrawiam!
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #23 : 02 Stycznia 2011, 21:26:06 »

Cytat: Pablos
Dziś wizyta na Inie. 10km powyżej Goleniowa rzeka ledwo płynie, ......

Wybieram sie na zawody Troć Iny 15 stycznia. Ja to raczej mocno towarzysko niż "zawodniczo" bo nie bawią mnie "spartakiady"  Laughing
Ale pewnie jakąś rybke będę chciał złowić. Moze do tego czasu poprawi się sytuacja na wodzie.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #24 : 02 Stycznia 2011, 22:25:44 »

Paweł ty sie nie denerwuj.Ja dzisiaj spotkałem znajomego,naprawdę dobry trociarz(na moich oczach łowił kapitalne ryby) który w tamtym roku na 170(sto siedemdziesiąt Shocked) wyjazdów złowił 1(jedną)rybę.Był tak rozżalony ze aż go było szkoda,gość normalnie miał deprechę.A najgorsze że chyba pójdę w jego ślady Tongue
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #25 : 03 Stycznia 2011, 11:11:51 »

Przed chwilą dostałem cynk ze Słupi.Na czterech mają trzy trotki,największa 75.Ruszylo się! ok
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #26 : 03 Stycznia 2011, 20:04:16 »

Witam.Nie ukrywam silna ekipa DŻA zajefajnie otwarła sezon trociowy. Jak to w życiu ktoś musiał złowić pierwszą trotkę--  no i padło na mnie  Smiley
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #27 : 03 Stycznia 2011, 20:06:11 »

Radość moja trwała dość krótko -- do gry włączył się Radek
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #28 : 03 Stycznia 2011, 20:08:36 »

No tak ale w załodze był jeszcze najmłodszy uczestnik wyprawy trociowej  Bartek --- ten dopiero dowalił do pieca  ok ok ok ok
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #29 : 03 Stycznia 2011, 20:11:05 »

Dzisiaj było znacznie gorzej . Padła tylko jedna trotka złowiona przez Radka.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!