http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 07:45:10

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Wędkarstwo muchowe (Moderatorzy: Urso, Pike, Sith)
| | |-+  Winston Boron IIx
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Winston Boron IIx  (Przeczytany 4588 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« : 13 Stycznia 2011, 13:11:36 »

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym kijkiem? Chodzi mi o #5 długości 9`. Słyszałem dość sporo pozytywnych opinii na jego temat, jednak w testach dość znacząco przegrywa z Sage Z-Axis. Będę wdzięczny za Wasze opinie gdyż mam do kupienia taki kijek i zastanawiam się czy odczuję znacząca różnicę porównując go z moim starym Loop`em Black.
Zapisane

Michal Wujek

Wiadomości: 14


« Odpowiedz #1 : 14 Stycznia 2011, 11:21:21 »

Witam,

Testy, testami choćby robione przez najlepszych, przyzwyczajenia i własne odczucia użytkowników coś innego. Wedka to taki uniwersał, nada się do suchej, mokrej, streamera tez obsłuży. Lekka, świetnie wykonana jak to fabryczne Winstony. Akcja niby nazywana szybka przez producenta ale jak dla mnie to moderate-fast bardziej. Ja nie potrafiłem rzucać tym bardzo daleko. Do 18-20 metrów ok, później jakby gasła ale po pierwsze bardzo rzadko dalsze dystanse są potrzebne, po drugie to tylko ja przyzwyczajony do najszybszych Sage. Polecane i sprawdzone sznury to Rio Gold czy LT, SA GPX i pewnie parę innych. Generalnie WF ale znowu zależy gdzie i jak będziesz łowił. Loopa nie mailem w reku wiec nie mogę się odnieść do tego punktu.

Generalnie polecam. Jak chcesz jakiś dokładniejszych informacji daj mi znać.

MW
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #2 : 14 Stycznia 2011, 11:58:56 »

Dziękuję za te informacje. Potwierdzają się z testami. Wynikało z nich, że kij ten radzi sobie świetnie na krótkich i średnich dystansach a gorzej na dłuższych.
Co byś wybrał mając od wyboru na przykład Z-Axis za niewiele większa kwotę?
Zapisane

Michal Wujek

Wiadomości: 14


« Odpowiedz #3 : 20 Stycznia 2011, 12:12:25 »

Witam,

Widze, ze gdzies wcielo mojago posta sprzed paru dni, chyba sie nie zaladowal Sad

Odnosnie porownania z Z-Axis. Wszystko zalezy od miejsc gdzie zamierzasz lowic. Mniejsze i srednie rzeki, Boron bedzie lepszy, San czy Dunajec ale tylko pod warunkiem dalekich rzutow, Sage pokaze swoje zalety.

Jesli mial bym miec jedna wedke w tej dlugosci i klasie wybral bym Sage ZXL. Blanki sa dosc tanie, przynajmniej gdzie kupuje, wedka wygrala pare testow w UK, lowienie nia sama przyjemnosc i nie tylko dla zawansowanych muszkarzy.
 

MW

Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!