http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 22:20:58

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szczupak 2011
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak 2011  (Przeczytany 50676 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #240 : 22 Grudnia 2011, 12:32:58 »

Panowie  co z tym szczupakiem jest  ?  Martwy  ?
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #241 : 22 Grudnia 2011, 15:03:38 »

Panowie  co z tym szczupakiem jest  ?  Martwy  ?

ten zębaty został złowiony na sam koniec dnia kiedy juz spływaliśmy do bazy w Lubkowie, testowałem przynętę na ile schodzi no i przywalił na skarpie Grin
na początku myślałem, że zaczep  Grin
(ryba na focie jest żywa została wypuszczona – regulamin forum zamieszczania fotek znam)

OT
co sie dzieje na Żarnowcu i jaki jest tam regulamin to chyba nie trzeba mnie pouczać znam go dobrze,
moderator forum powinien kasować sanie plotek przez ludzi którzy nie maja o pewnych sprawach zielonego pojęcia a swoje teorie opierają na domysłach i niepotwierdzonych informacjach  
(info dla słabszych - Żarnowiec ma swojego ichtiologa zarybianie odbywa się pod kontrola, jest sporo rzeczy, które  mogły by funkcjonował lepiej, a stawiane sieci niczemu nie zagrażają)
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2011, 22:09:12 wysłane przez Wojti » Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
dadex

Wiadomości: 137


GOLUB - DOBRZYŃ


« Odpowiedz #242 : 22 Grudnia 2011, 15:25:09 »

Panowie  co z tym szczupakiem jest  ?  Martwy  ?

ten zębaty został złowiony na sam koniec dnia kiedy juz spływaliśmy do bazy w Lubkowie, testowałem przynętę na ile schodzi no i przywalił na skarpie Grin
na początku myślałem, że zaczep  Grin
(ryba na focie jest żywa została wypuszczona – regulamin forum zamieszczania fotek znam)

OT
co sie dzieje na Żarnowcu i jaki jest tam regulamin to chyba nie trzeba mnie pouczać znam go dobrze,
moderator forum powinien kasować sienie plotek przez ludzi którzy nie maja o pewnych sprawach zielonego pojęcia a swoje teorie opierają na domysłach i niepotwierdzonych informacjach  
(info dla słabszych - Żarnowiec ma swojego ichtiologa zarybianie odbywa się pod kontrola, jest sporo rzeczy, które  mogły by funkcjonował lepiej, a stawiane sieci niczemu nie zagrażają)

Ichtiolog ichtiologiem , a jak wyglada sprawa operatu wodno prawnego tego jeziora?
Zapisane

Elite 5x
Jack znany i lubiany Cheesy
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #243 : 22 Grudnia 2011, 16:47:29 »

Panowie  co z tym szczupakiem jest  ?  Martwy  ?

ten zębaty został złowiony na sam koniec dnia kiedy juz spływaliśmy do bazy w Lubkowie, testowałem przynętę na ile schodzi no i przywalił na skarpie Grin
na początku myślałem, że zaczep  Grin
(ryba na focie jest żywa została wypuszczona – regulamin forum zamieszczania fotek znam)

OT
co sie dzieje na Żarnowcu i jaki jest tam regulamin to chyba nie trzeba mnie pouczać znam go dobrze,
moderator forum powinien kasować sienie plotek przez ludzi którzy nie maja o pewnych sprawach zielonego pojęcia a swoje teorie opierają na domysłach i niepotwierdzonych informacjach  
(info dla słabszych - Żarnowiec ma swojego ichtiologa zarybianie odbywa się pod kontrola, jest sporo rzeczy, które  mogły by funkcjonował lepiej, a stawiane sieci niczemu nie zagrażają)

Bez komentarza.
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #244 : 22 Grudnia 2011, 17:15:02 »

Cytuj
Ichtiolog ichtiologiem , a jak wyglada sprawa operatu wodno prawnego tego jeziora?
Bez komentarza.

bez obrazy Panowie ale albo założymy osobny watek o Żarnowcu i się przygotujecie do rozmowy albo kończymy temat
- osobiście zapraszam tylko rozmawiajmy o konkretach a nie o plotkach  ok
« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2011, 17:18:28 wysłane przez Wojti » Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
arek_755

Wiadomości: 384


Głębokie (poligon drawski)

Pozdrawiam Wszystkich Arek


WWW
« Odpowiedz #245 : 22 Grudnia 2011, 20:27:46 »

Arku zapraszam Ciebie z nowa echosonda  Laughing
Wojtku jeszcze nie kupiłem i raczej w tym roku już nie kupię. Mam nieco inne plany  Smiley
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #246 : 22 Grudnia 2011, 22:46:33 »

Panowie  co z tym szczupakiem jest  ?  Martwy  ?

ten zębaty został złowiony na sam koniec dnia kiedy juz spływaliśmy do bazy w Lubkowie, testowałem przynętę na ile schodzi no i przywalił na skarpie Grin
na początku myślałem, że zaczep  Grin
(ryba na focie jest żywa została wypuszczona – regulamin forum zamieszczania fotek znam)

OT
co sie dzieje na Żarnowcu i jaki jest tam regulamin to chyba nie trzeba mnie pouczać znam go dobrze,
moderator forum powinien kasować sienie plotek przez ludzi którzy nie maja o pewnych sprawach zielonego pojęcia a swoje teorie opierają na domysłach i niepotwierdzonych informacjach  
(info dla słabszych - Żarnowiec ma swojego ichtiologa zarybianie odbywa się pod kontrola, jest sporo rzeczy, które  mogły by funkcjonował lepiej, a stawiane sieci niczemu nie zagrażają)


 Co do ryby  ja tam Tobie wierzę..  ,
a co do pouczania to ja również wiem co robię tak jak i Ty i nie trzeba moderatorów tu pouczać a o co mi chodzi wykolorowałem dla jasności  czerwonym kolorem.

Temat tej ryby i pouczania uważam za zamknięty dalsza dyskusja będzie usuwana.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2011, 08:12:58 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #247 : 23 Grudnia 2011, 22:07:20 »

skoro mamy wrócić do tematu

szczupak - Zatoka Pucka - jaki jest roczny przyrost takiej ryby?
(na początek powiem tylko ze było zarybienie i ryby były oznakowane)

@Zamki Ty podobno znasz dobrze to łowisko?
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #248 : 24 Grudnia 2011, 00:01:20 »

Wracając do tematu Fishing
Mijający wędkarski rok zafundował mi wiele.
Rok temu założyłem sobie, że w nadchodzącym nowym nie uśmiercę żadnego szczupaka. I prawie się udało, zabrałem z łowiska 1 sztukę.
Pomogłem mojemu 3-letniemu synowi wyholować 3 sztuki  Wink  (czwartego spaprał ojciec... Grin)
Pomalowałem 40 jerków. Leżą w kartonie, zaraz obok lakieru Grin
Rozkręciłem 2 mikrofalówki w celu pozyskania silniczka do suszenia jerków (bezcelowo). Mówię Wam, co ludzie jedzą Shocked!...
Odstrzeliłem 7 przynęt. W chwili lotu wyglądają na droższe Fishing
Presja "NO KILL" skutecznie uzdrowiła "moich kolegów" do tego stopnia, że łowię przeważnie sam ok (oni nigdy nie mają miejsca w aucie Huh)
I kiedy myślę, że wszystko idzie ku dobremu z kuchni da się usłyszeć znajomy śpiew: "A ty znowu jedziesz na te pieprzone ryby!"



Uploaded with ImageShack.us



Zapisane
OlekD

Wiadomości: 186


Gniezno


« Odpowiedz #249 : 24 Grudnia 2011, 10:34:43 »

Przyszedł czas na moje podsumowanie. Przede wszystkim mijający sezon był moim pierwszym sezonem z castem ;->Początki nie były takie straszne jak to mówią "specjaliści" i wiem, że korby do ręki już nie chwycę Fishing Pod względem wyholowanych ryb i ich wielkości było delikatnie mówiąc średnio. Jak to zazwyczaj bywa największe sztuki się zrywały, szkoda tylko, że największej z nich nawet nie zobaczyłem i nie wiem co to w ogóle było Embarrassed Na pewno jestem bogatszy o kolejne doświadczenia i już teraz snuję po nocach plany na przyszły sezon, który mam nadzieję będzie owocny zarówno pod względem ilości wyholowanych ryb, jak i wielkości czego sobie i wam koledzy życzę ok Fishing
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #250 : 24 Grudnia 2011, 10:47:43 »

Wydaje mi się że powinien zostać utworzony nowy wątek np. Podsumowanie 2011 roku. Bo w wątku o szczupaku to trochę nie pasuje.Jeszcze raz Zdrowych Wesołych
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #251 : 24 Grudnia 2011, 21:56:08 »

Wydaje mi się że powinien zostać utworzony nowy wątek np. Podsumowanie 2011 roku. Bo w wątku o szczupaku to trochę nie pasuje.Jeszcze raz Zdrowych Wesołych
ok Fishing
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #252 : 27 Grudnia 2011, 18:41:51 »

Szczupak - Zatoka Pucka

"W zeszłym roku w ramach projektu restytucji kluczowych elementów ekosystemu Zatoki Puckiej w kwietniu odbyły się zarybienia zatoki szczupakiem. Wpuszczano tzw palczaki, czyli ryby o długości 8-10cm. Ryby były znakowane, żeby w trakcie odłowów kontrolnych stwierdzić, które z nich pochodziły z zarybień. Odłowy odbyły się w październiku, złowiono sporo szczupaków pochodzących z zarybień. Rekordzista miał 45cm długości, pozostałe w okolicach 40cm. Szczupaki w Zatoce Puckiej w ciągu pół roku urosły o 30cm, gdzie w przeciętnym jeziorze ryba 45cm ma przeważnie 3 lub 4 lata i po raz pierwszy przystępuje do tarła."

PS
skoro nikt o tym nie słyszał postanowieniem sam poruszyć ten temat, to możne chociaż ktoś wie dlaczego w słonej wodzie ryba ma tak imponujący przyrost?
« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2011, 18:43:48 wysłane przez Wojti » Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
dadex

Wiadomości: 137


GOLUB - DOBRZYŃ


« Odpowiedz #253 : 27 Grudnia 2011, 19:02:40 »

Nie woda ma tu znaczenie tylko , gatunek ryby na której pajki zerują.Tak mi sie wydaje
Zapisane

Elite 5x
Jack znany i lubiany Cheesy
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #254 : 27 Grudnia 2011, 19:09:38 »

Słyszałem o tym od kolegi. To środowisko w którym przebywają, ekosystem o wysokiej produktywności. Zatoka Pucka to ni jakaś straszna głębia, dobrze się nagrzewa i stwarza środowisko dla wielu organizmów.

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!