http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
19 Kwietnia 2024, 23:17:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Multiplikator UL - zestawienie.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 17 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Multiplikator UL - zestawienie.  (Przeczytany 102554 razy)
Duży

Wiadomości: 396


Przeźmierowo


« Odpowiedz #15 : 04 Sierpnia 2011, 17:49:57 »

Umnie oodobnie jak u Paika, nr 1 Aldebaran z Awailem i rozkręcanym  magnetykiem, nr 2 Abu Morrum sx1601 C AE74  ZPI, i nr 3 CC 101 zAwailem i magnetykiem.
Zapisane

Duży
leszek11

Wiadomości: 88

Zabłocie


« Odpowiedz #16 : 04 Sierpnia 2011, 20:40:02 »

Witam Wszystkich!

U mnie jest Liberto PIXY 68 z szpulką od I"ZET Factory waga szpulki 8,8 gr. dopiero co otrzymałem,
Dostępna u Mefisto,   http://www.mefistofishing.pl/daiwa-px68-finesse-special-spool-szpula-p-695.html

Co do osiągów napiszę póżniej jak pokomletuję zestaw.

Nareszcie alternatywa dla Shimano.

                                                         Pozdrowienia
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #17 : 04 Sierpnia 2011, 21:38:11 »

Kusi mnie ta szpulka Availa do starego scorpiona1001 , tylko czy aby napewno jest taka różnica w porównaniu do standardowej  Undecided
Jeśli zamierasz rzucać przynętami po niżej 4g to tak. Bo standardową szpulka scorpiona spokojnie 4-5g leci i to na znaczne odległości.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #18 : 05 Sierpnia 2011, 09:37:09 »

Kusi mnie ta szpulka Availa do starego scorpiona1001 , tylko czy aby napewno jest taka różnica w porównaniu do standardowej  Undecided
Jeśli zamierasz rzucać przynętami po niżej 4g to tak. Bo standardową szpulka scorpiona spokojnie 4-5g leci i to na znaczne odległości.

Można też zakupić dla samego zwiększenia komfortu przy rzucaniu 4g wtedy żadne krzaki i nieloty nie są straszne.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #19 : 14 Września 2011, 23:36:12 »

No więc zestawienie Lamiglas XP 781+CU51E+plecionka Dragon HMX8/0,06/-test nowego zestawu na Zlocie-przynęta na główce 3g+kopytko 3cm =około 150 okoni/16-29cm w tym jeden 35/,ani jednego spadu. ok
Jestem Zachwycony kijem z pracowni Art Rod ok..Szpula najpłytsza na rynku Aldo 916,weszło ok.70m plecionki. ok
« Ostatnia zmiana: 14 Września 2011, 23:38:54 wysłane przez gawel » Zapisane
klonek02

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #20 : 29 Października 2011, 19:21:04 »

Witam
Używa ktoś Abu revo premiera lub revo mgx do ul castingu jeśli tak to jak się sprawują.
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #21 : 03 Listopada 2011, 18:16:16 »

Witam
Używa ktoś Abu revo premiera lub revo mgx do ul castingu jeśli tak to jak się sprawują.

Bez szpulki Availa zapomnij. Można nimi lekko łowić ale na pewno nie UL.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #22 : 10 Grudnia 2011, 10:23:56 »

Rozglądam się za multikiem do UL. Czy w przedziale 400-500zł można nabyć coś rozsądnego?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #23 : 10 Grudnia 2011, 10:49:15 »

UL to znaczy do ilu w dół chcesz zejść?
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #24 : 10 Grudnia 2011, 10:55:21 »

UL to znaczy do ilu w dół chcesz zejść?

3-4g
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #25 : 10 Grudnia 2011, 12:15:51 »

Curado 51E powinieneś kupić za tyle. Ja lekko używany sprzedałem za 450. Potem możesz rozważyć tunning bo części są bezproblemowo dostępne. Ja z zestawem avail zszedłem do 1,7 grama i łowiłem smużaczkiem klenie.
Dodatkowo można rozważyć droższego Morruma SX - od 5 gram masz komfort. Poniżej trzeba poćwiczyć. Niestety w tej cenie trudno dostać.
Quantum Smoke 101 jeżeli potwierdzi się że lata od 1/8 oz. (wychodzi że od 3,5 grama).
Jeżeli umiesz kręcić prawą to jeszcze możesz pomyśleć o jakimś vintage'u ale tu bym proponował skontaktować się z kimś bardziej w temacie - jest kilka osób na forum.
Koledzy pewnie jeszcze coś podpowiedzą ale w tych kwotach wybór nie będzie duży. Większość pewnie poleci Ci pierwszą opcję czyli CU51E i wydaje mi się ze to póki co najlepsza opcja.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #26 : 10 Grudnia 2011, 12:36:05 »

Curado z Availem? Raczej się nie zmieszczę w tym przedziale cenowym. Quantum Smoke 101 z przesyłką to ok. 200$. Też odpada.Od ilu gram komfortowo rzucę Curado 51E bez tuningu?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #27 : 10 Grudnia 2011, 12:44:23 »

Witam. Jak dasz się przekonać do kręcenia prawą, skontaktuj się z @Boczkiem - ma bantama 100 po całkowitej renowacji, podobno do zbycia. Cena atrakcyjna  Grin Sam bym wziął, ale to byłby już mój trzeci Bantamik - a szkoda, żeby leżakował. Na oryginalnej szpuli dasz spokojnie radę od 4g. Generalnie młynek nie do zajechania, zresztą baaaardzo przyjemny ok Laughing
Zapisane

Tomek
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #28 : 10 Grudnia 2011, 12:48:46 »

Witam. Jak dasz się przekonać do kręcenia prawą, skontaktuj się z @Boczkiem - ma bantama 100 po całkowitej renowacji, podobno do zbycia. Cena atrakcyjna  Grin Sam bym wziął, ale to byłby już mój trzeci Bantamik - a szkoda, żeby leżakował. Na oryginalnej szpuli dasz spokojnie radę od 4g. Generalnie młynek nie do zajechania, zresztą baaaardzo przyjemny ok Laughing

Vintage jeszcze jakoś bym przełknął, ale ta prawa ręka nie do przeskoczenia Wink
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #29 : 10 Grudnia 2011, 13:21:49 »


Dodatkowo można rozważyć droższego Morruma SX - od 5 gram masz komfort. Poniżej trzeba poćwiczyć. Niestety w tej cenie trudno dostać.

O tym morrumie mowa?
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Strony: 1 [2] 3 4 ... 17 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!