http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 02:16:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Multiplikator UL - zestawienie.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Multiplikator UL - zestawienie.  (Przeczytany 102609 razy)
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #30 : 10 Grudnia 2011, 14:10:17 »

Curado z Availem? Raczej się nie zmieszczę w tym przedziale cenowym. Quantum Smoke 101 z przesyłką to ok. 200$. Też odpada.Od ilu gram komfortowo rzucę Curado 51E bez tuningu?
Jakimi przynętami chcesz rzucać i na jakim łowisku? Niebagatelną rzeczą jest również kij.
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #31 : 10 Grudnia 2011, 14:20:29 »

Curado z Availem? Raczej się nie zmieszczę w tym przedziale cenowym. Quantum Smoke 101 z przesyłką to ok. 200$. Też odpada.Od ilu gram komfortowo rzucę Curado 51E bez tuningu?
Jakimi przynętami chcesz rzucać i na jakim łowisku? Niebagatelną rzeczą jest również kij.

Małe kopytka i twistery. Główki 3-4g. Wody stojące. Kombinuję zestaw na okonia. Kija poszukam jak już znajdę kołowrotek Wink
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #32 : 10 Grudnia 2011, 14:23:55 »

@Michumm: Dokładnie o tym morrumku. Posiadam taki właśnie.

Curado z Availem? Raczej się nie zmieszczę w tym przedziale cenowym. Quantum Smoke 101 z przesyłką to ok. 200$. Też odpada.Od ilu gram komfortowo rzucę Curado 51E bez tuningu?

Pisałem o standardowym (4g). Przy informacji o komplecie Avail jest takie magiczne słowo "Potem".   Laughing Laughing Laughing Grin Grin Grin
Co do gumek to każdy patrzy na ciężar główki a tymczasem 3g. główki + twisterek 3-4 cm. to już jakieś 4,5 gram.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o Curado 101D bo trafiają się używane w okolicach 400 pln oraz o starym scorpionie, którego jak będziesz miał farta to kupisz za 600 pln a myślę że warto dołożyć tą stówkę. Oba poradzą sobie z przynętami w okolicahc 4 gram.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2011, 14:33:43 wysłane przez Logan » Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #33 : 11 Grudnia 2011, 10:04:36 »

Skoro tak to bez problemu standardowe E51 wystarczy.
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #34 : 05 Stycznia 2012, 13:28:24 »

Curado już do mnie płynie z juesej. Pora na kijek. Doradźcie coś. Najlepiej z seryjnie produkowanych. Długość do 240cm.
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #35 : 05 Stycznia 2012, 19:20:44 »

Ja do najlżejszych przynęt używam Team Dragona 3-14 1,98m. Fajnie się rzuca tym patykiem chociaż mógłby być troszkę szybszy i mieć więcej mocy w dolniku. Do standardowych okoni jest w sam raz ale jak byś chciał iść na pstrągi i większe klenie to już może być za mało. Powoli zastanawiam się czy go nie wymienić na coś troszkę mocniejszego. Od 5 gram w górę używam z kolei Cormorana TR5.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
bartekzabrze

Wiadomości: 195


Zabrze


« Odpowiedz #36 : 05 Stycznia 2012, 19:54:18 »

Mogę polecić tego Team Dragona o którym pisał Logan z tym że ja mam o długości 2,40. Bardzo przyzwoity patyk  ok Mam go ożenionego z scorpionkiem i będę wiosną gonić jazie z tym zestawem. Laughing
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #37 : 06 Stycznia 2012, 11:42:10 »

Mój to prawdopodobnie jakaś wersja testowa albo z bardzo starej produkcji. Kupiłem go u znajomego w sklepie gdzie przeleżał kilka lat nieużywany. Oglądał go Mekamil na zlocie i stwierdził że przydały by się lżejsze przelotki. Chciałem go porównać z obecną produkcją (2,40) ale ciężko o nie w sklepach a w okolicy nie mam nikogo kto by łowił multikiem.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
kris

Wiadomości: 380


WLKP/Krzycko Wielkie


« Odpowiedz #38 : 06 Stycznia 2012, 12:25:19 »

w okolicy nie mam nikogo kto by łowił multikiem.

Oj chyba się mylisz  Wink
Zapisane

NSNP - nigdy się nie poddawaj!
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #39 : 06 Stycznia 2012, 21:51:47 »

Zależy co rozumiesz przez okolicę. Na odcinku miejskim Brdy nikogo nie widziałem. Na Wiśle w Fordonie też nie bardzo. Na Żurze gdzie jeżdżę na szczupaki patrzą na mnie jak na debila bo mam kołowrotki nie z tej strony i największy podbierak w województwie. Jak ktoś łowi w tej okolicy to proszę o kontakt na priv. Chętnie powędkuję  kimś kto rozumie wirusa castingu.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #40 : 06 Stycznia 2012, 23:02:54 »

Oglądał go Mekamil na zlocie i stwierdził że przydały by się lżejsze przelotki.
Pierwsza chyba 16 i kilometrowe omotki... ale taka przypadłość wielu Dragonów.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #41 : 06 Stycznia 2012, 23:48:49 »

w okolicy nie mam nikogo kto by łowił multikiem.

Oj chyba się mylisz  Wink

Mynia  ?   Roll Eyes Mynia chyba jeszcze nie zlazł z motorcyklika.  Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #42 : 29 Stycznia 2012, 19:37:51 »

Jaki jest min ciężar przynęt który może obsłużyć Abu Revo Premier?  Bez tuningu i po tuningu, jeśli można.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Marcin
Zapisane
klonek02

Wiadomości: 32


« Odpowiedz #43 : 30 Stycznia 2012, 09:34:56 »

Wystarczy poszukać Smiley
http://www.multiplikator.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=94&Itemid=39
Tu wszystko pisze
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #44 : 30 Stycznia 2012, 10:19:32 »

Raczej "Jest napisane".  Laughing
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 17 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!