http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 16:38:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wody szczupakowe na kaszubach
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wody szczupakowe na kaszubach  (Przeczytany 2599 razy)
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« : 21 Czerwca 2011, 22:43:44 »

koledzy moze Wy polecicie jakies fajne akweny na kaszubach gdzie mozna pouganiac sie za duuuzym szczupakiem i okoniem Huh
wody PZW czy tez moze lowiska prywatne...  Wink
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #1 : 21 Czerwca 2011, 22:48:19 »

moze ktorys z was lowil nad jeziorem mausz lub radunskim? slyszalem od kolegi ktory dosyc czesto nurkuje na radunskim ze mozna trafic naprawde ladne ryby
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #2 : 22 Czerwca 2011, 00:11:26 »

Witaj. Na Kaszubach to przede wszystkim Żarnowiec, skuteczne wszystkie techniki połowu. Drugie miejsce to bym obstawił za jeziorem Choczewskim, piękne jezioro lecz czasem na 15 szczupłych z jednego dnia żaden nie ma wymiaru.Co do jezior dzierżawionych przez firmę Radbur czyli min Raduńskie, to mam zdanie takie jak twój kolega , można coś trafić naprawdę ładnego, ostatnio podczas rozmowy w sklepie wędkarskim jeden kolega chwalił się dwiema metrówkami z któregoś z tych jezior, sam się wybierałem nad  jezioro białe lecz 50zł za dzień łowienia skutecznie może znichęcić
Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #3 : 22 Czerwca 2011, 21:48:15 »

no tak ale na żarnowiec bez lodzi to nie ma po co sie wybierac. ja niestety nie dysponuje lodka dlatego tez nie bywam na zarnowcu. nawet nie mam sie do kogo podczepic do towarzystwa Wink a kupno lodki musze odlozyc na nastepny rok. hmmm...50,- za dzien to sporo ale moze warto kto to wie Huh na choczewskim bylem moze ze dwa razy ale bez ryb no a od klientow slysze ze jest sporo ryby ale zebate to wszystko wymiar lub pod wymiar
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #4 : 22 Czerwca 2011, 23:45:40 »

Na Żarnowcu można wypożyczyć łódkę( 8zł/1h i silnik spalinowy 2,5km 15zł/1h ), w tym samym miejscu gdzie się wykupuje zezwolenie czyli w przystani w której zacumowany jest Nadolanin(statek wycieczkowy czy coś w tym rodzaju). Cena łódki do zniesienia, silnika nie za bardzo ale co zrobić, ja mam swój silnik elektryczny i ze znajomymi wypożyczamy tylko łódkę, koszty na dwóch nie są aż takie duże  więc trzeba poszukać kogoś kto by z Tobą pośmigał na jakieś wspólne wypady na rybki.
Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #5 : 23 Czerwca 2011, 23:27:47 »

Oooo....to nie wiedzialem ze mozna wypozyczyc lodzie w takich cenach Huh to calkiem do zniesienia kwota. hmmm...bede musial sie zastanowic nad tym co napisales Wink dzieki za zainteresowanie i pomoc ok
a czy Ty cos polapales w tym roku na zarnowcu?? bo z tego co slysze od znajomego klienta to podobno sporo sie dzieje
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Kraja

Wiadomości: 24


Gdynia


« Odpowiedz #6 : 26 Czerwca 2011, 10:47:21 »

Coś tam się zawsze dzieje, jedni łowią inni nie, jedni się chwalą inni narzekają jak na każdej wodzie, ja osobiście nie narzekam
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!