http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Marca 2024, 19:23:55

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Wędkarstwo muchowe (Moderatorzy: Urso, Pike, Sith)
| | |-+  Flyfishing dla zielonych.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Flyfishing dla zielonych.  (Przeczytany 60005 razy)
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #45 : 11 Stycznia 2013, 17:03:16 »

Już mam małą armię ponad 50szt, chyba na początek wystarczy? Czekam na kijka Smiley



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #46 : 11 Stycznia 2013, 17:08:33 »

Tylko nie mów że to będzie Fenwick?  Cool
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #47 : 11 Stycznia 2013, 17:09:06 »

Tylko nie mów że to będzie Fenwick?  Cool

Fenwick....  Wink Grin
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #48 : 11 Stycznia 2013, 17:10:56 »

Ech, uparty jesteś. Nie słuchasz... ale trudno... łow nie Ci radość przynosi.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #49 : 11 Stycznia 2013, 20:01:37 »

Ech, uparty jesteś. Nie słuchasz... ale trudno... łow nie Ci radość przynosi.

Dam znać co i jak... Miałem Dragona Millenium ale puściłem dalej w obieg kumplowi po kosztach - i mam już kompana od biedy  ok
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #50 : 11 Stycznia 2013, 22:19:01 »

Zamiast kijka swojego wyboru, spróbuj może odczytać rady innych. A miałeś w ręku kiedyś Orvis'a, lub Hardy'ego? W każdej metodzie są liderzy sprzętu. Nie ma uniwersalnych producentów. By the way... szukałem wiodącej firmy, poszukując bolonki i wierz mi... ...nie keirowałem się snobizmem, lecz doświadczeniem danej firmy... Nie traktuj radKkolegow, jako rad snobistycznych, lecz bazuj na ich doświadczeniu oraz tradycji danej firmy w produkcji sprzętu do danej metody.
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #51 : 11 Stycznia 2013, 22:46:01 »

Mi zawsze w wyborze fenwicka pomagają nie tylko jego walory, na które nie narzekam, a wręcz przeciwnie ale gwarancja. Od ręki spokojnie bez stresu. Kiedyś połamałem kilka wędek na drzwiach auta i dosłownie nie miałem czym łowić... I może tak - przezorny ubezpieczony...

Nie traktuję Was jako snobów  Grin  Bez przesady! Jak coś pójdzie nie tak to sięgnę do Waszych rad, na pewno się przydadzą. A tymczasem lecę spać, jutro zaliczam chemię...
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #52 : 11 Stycznia 2013, 22:55:32 »

Mi zawsze w wyborze fenwicka pomagają nie tylko jego walory, na które nie narzekam, a wręcz przeciwnie ale gwarancja. Od ręki spokojnie bez stresu. Kiedyś połamałem kilka wędek na drzwiach auta i dosłownie nie miałem czym łowić... I może tak - przezorny ubezpieczony...

Nie traktuję Was jako snobów  Grin  Bez przesady! Jak coś pójdzie nie tak to sięgnę do Waszych rad, na pewno się przydadzą. A tymczasem lecę spać, jutro zaliczam chemię...

Zazdroszczę ubezpieczyciela/gwaranta (niepotrzebne skreślić), który bierze pod uwagę nieuwagę przy zamykaniu drzwi od auta. Chętnie ubezpieczę swój sprzęt u Niego, szczególnie ten, który chcę unowocześnić/wymienić na nowszy (skreśl, co wolisz). Rady staraj się traktować jako sugestie, a nie nakaz. Ty wybierasz, ty decydujesz. Choć może warto skorzystać z rad baaaaaaaardziej doświadczonych kolegów, aby nie popełniać może ukrytych, ich błedów...
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #53 : 18 Stycznia 2013, 18:24:20 »

Jestem zadowolony, Fenwick HMX 5 klasa, Okuma Airflo czy jakoś tak i ta Rio Gold z allegro... Z marszu dobre pół linki spokojnie miotałem w pierwszym rzucie  Smiley  Leci to to fajnie, całość super się komponuje. I tak nie będę rzucał tak daleko, więc teraz trening i technika nad małymi rzeczkami...
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #54 : 19 Stycznia 2013, 01:16:42 »

Jestem zadowolony, Fenwick HMX 5 klasa, Okuma Airflo czy jakoś tak i ta Rio Gold z allegro... Z marszu dobre pół linki spokojnie miotałem w pierwszym rzucie  Smiley  Leci to to fajnie, całość super się komponuje. I tak nie będę rzucał tak daleko, więc teraz trening i technika nad małymi rzeczkami...

Jaaaasne i delikatnie kladziesz sznur i potem mucha sama, naturalnie opada... Powodzenia. Trzymam kciuki.  ok ok ok
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #55 : 03 Lutego 2013, 09:56:07 »

Dziś pierwszy raz łowiłem tym rio gold - naprawdę to mi się podoba, pierwszy raz łowiłem na zakrzaczonych rzeczkach i nie miałem żadnych problemów z rzutami jako amator. Wyczułem kijka i celnie podać na 10m muszki to nie był żaden problem. Piękne łowienie Smiley  Nic niestety nie złowiłem... Podoba mi się to, że jak mam 10m linki za sobą i dobre kilka metrów pod nogami to jednym ruchem nadgarstka - takim szybszym - posyłam całość w linii prostej gdzie tylko chcę Smiley  Nie miałem ani jednego splątania przyponu przy 3h łowienia. Jedynie na koniec zerwałem 2 muszki bo już kombinowałem  Laughing

A mam pytanko - jak wiążę żyłkę do pętelki linki to ta żyłka wrzyna się linkę tak jakby chciała ją przeciąć... są na to jakieś patenty?
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #56 : 03 Lutego 2013, 10:17:16 »

Zobacz tutaj... http://www.animatedknots.com/orvis/index.php?Categ=fishing&LogoImage=LogoGrog.jpg&Website=www.animatedknots.com
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #57 : 03 Lutego 2013, 10:27:51 »

Ok super-dzięki  Smiley
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #58 : 06 Kwietnia 2013, 12:08:16 »

Witam... tylko się nie śmiać  Cool jak połączyć sznur z podkładem - jakiś węzeł jest czy wynalazek podobny do łącznika? Pomocy... Cry
Zapisane

Tomek
woyan

Wiadomości: 332


Gliwice


« Odpowiedz #59 : 06 Kwietnia 2013, 12:11:51 »

... możesz nawet najtańszym łącznikiem. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!