http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Marca 2024, 07:24:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2628 użytkowników
Najnowszy użytkownik: blak-blek
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Sprzedam/kupię/zamienię
| |-+  Sprzedam/Kupię/Zamienię (Moderatorzy: Urso, Pike, mekamil)
| | |-+  *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***  (Przeczytany 98187 razy)
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #30 : 11 Grudnia 2006, 15:34:45 »

OK
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #31 : 11 Grudnia 2006, 16:35:13 »

O.K ok
Zapisane

Siemka
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #32 : 11 Grudnia 2006, 18:43:34 »

OK
Zapisane

Pozdrawiam
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #33 : 11 Grudnia 2006, 18:47:46 »

OK
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #34 : 11 Grudnia 2006, 18:48:38 »

OK  ok
Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #35 : 11 Grudnia 2006, 20:21:21 »

Jaka zgodność i wszyscy się zgadzają Wink  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #36 : 11 Grudnia 2006, 20:56:49 »

No cóż, chyba akceptują decyzje Najwyższej Władzy na tym forum  Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #37 : 11 Grudnia 2006, 20:58:57 »

A mają inne wyjście  Laughing
(hihi)
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #38 : 11 Grudnia 2006, 21:06:43 »

Jeśli chcą przestrzegać zasad i nie dostać bana (czy jak to się nazywa) to nie   Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #39 : 11 Grudnia 2006, 22:14:16 »

w pełni się zgadzam z Pike`em
nie ma potrzeby robienia giełdy z b. fajnej strony.
zasadniczo i tak wszystkiego można się dowiedzieć z forum ( gdzie, za ile, itp. )
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #40 : 11 Grudnia 2006, 22:17:34 »

Słuszna decyzja, popieram
Zapisane

nic na siłę
MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #41 : 09 Lutego 2007, 11:09:49 »

Bardzo słusznie popieram ok
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #42 : 05 Marca 2007, 14:39:11 »

Sie porobiło
nie kupczyć w świątyni...  to jasne
ale...
A może zróbmy dział pt. "Ogłoszenia komercyjne". Można będzie wtedy poprosić handlowców aby podawali wszelkie info o nowościach. Możemy nawet sami zapraszać takowych do współpracy. Solidnych i uczciwych możemy nagradzać Paszportem Multiplikator.pl.   Takowe ogłoszenia mogą również dotyczyć lowisk, wypraw itp.
Wszak sami możemy użyć takich mechanizmów jak: rynek i konkurencja. Wygrać ma klient a sprzedawca ma być zadowolony.
Wiem, że to bardzo trudne utrzymać równowagę w relacjach handlowych ale spróbować nie zaszkodzi.
Wtedy handlowiec, czy też oferent usług nie będzie musiał być martwą duszą zarejestrowaną na forum.
No i to będzie (tak mi się wydaje) sprawiedliwie i po Bożemu...
Dawniej, to było lepiej bo i granat był pod ręką.. LaughingTo akurat dotyczy kultury wypowiedzi. Można nas nazwać towarzystwem wzajemnej adoracji - tak właśnie jest i nikt temu nie zaprzecza.
Właśnie po to jest NASZE forum.

Forum broni, forum radzi forum nigdy Cię nie zdradzi... (chyba się zapędziłem nie na to forum ok)

Witam a ja pozwolę sobie zgodzić się z powyższym zdaniem Big M mimo że Big później zrewidował swoje stanowisko. Na Multiplikator.pl bywam sporadycznie, mimo to wyniosłem wiele wiedzy za którą WIELKIE I SERDECZNE DZIEKI WAM KOLEDZY. Wykrzykniki celowe i jak najbardziej zasłużone SmileySmiley. Na forum iweb.bron.pl też bywam, to to forum do którego odwołuje się Big M "Forum broni, forum radzi forum nigdy Cię nie zdradzi..." Wiele razy korzystałem z linków zapodanych przez kolegów z multiplikator.pl (mam nadzieją że nikt nie obrazi się, że userów multiplikator.pl nawzałem kolegą tudzież kolegami), kilka razy nawet zakupiłem na tych linkach, że tak pozwolę sobie użyć kolokwializmu.
Żeby była jasność:
Nic jeszcze kolegom nie oferowałem, chociaż mam 2 szt towaru, które kolegom będę chciał zaoferować, ale to w przyszłości i nie należące do tematu. Reasumując: mimo wszystkich obiekcji byłbym za, ew jestem za założeniem forum " Ogłoszenia Komercyjne". Tak samo jak jestem za TWA, bo kto jak nie TWA ma pilnować porządku na forum i kultury NASZEGO Języka Polskiego. Celowo przymiotniki z Wilekiej litery piszę, chociaż powinienem z małej. Takie jest moje prywatne zdanie
Pozdrawiam Kiersnowski Artur vel Artur vel Sołtys.
Zapisane

Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #43 : 15 Marca 2007, 15:01:22 »

Popieram decyzję eliminowania ogłoszeń handlowych z forum. Od tego są inne adresy w necie. Dopuszczanie ogłoszeń komercyjnych spowoduje, że w ich gąszczu zaniknie idea forum.
Teraz i tak na forum jest zbyt dużo informacji sprzętowych.
Do kolegów handlarzy, sporadycznie zaglądających na forum: korzystanie z forum jako kanału dystrybucji stworzonego nie przez Was i nie w Waszych celach, to tak jak dosiadanie się do taksówki za którą ktoś inny zapłacił. Niby można, ale nie ładnie.
Znam ten ból, bo jako doradca mam stałe umowy na obsługe firm i nic mnie tak nie denerwuje, jak telefon od prezesa:
"Kuzyn mojej sąsiadki ma córkę, której kolega z pracy nie wie co zrobić z następującym problemem ... " 
A co mnie to u licha odchodzi!

Tak więc koledzy kupcy i biznesmeni:  zróbta se portal internetowy i handlujta. Nie załapujcie się do cudzego sukcesu.
Zapisane

Pozdrowienia
psulek

Wiadomości: 45


« Odpowiedz #44 : 14 Kwietnia 2007, 01:20:33 »


Odwoływać oferty w swojej aukcji można z następujących powodów:
    * Zdecydowałeś zakończyć aukcję z przyczyn losowych (kradzież, zniszczenie sprzedawanego towaru).
    * Licytant poprosił Cię o odwołanie jego oferty.
    * Nie możesz sprawdzić tożsamości licytanta (np. z powodu złego numeru telefonu)
    * Licytant ma wiele komentarzy negatywnych lub z innych, poważnych powodów nie budzi Twojego zaufania.

W/w  tekst jest wzięty z regulaminu. Wynika z niego jednoznacznie, że umieszczenie zdania  "Zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji."  jest niezgodne z regulaminem.

Panowie, bzdury piszecie. A gdzie tu jest napisane że nie można zakończyć przed czasem?? Można kończyć, nie można tylko odwołać ofert bez podania sensownej przyczyny. Jeżeli cena z licytacji mnie satysfakcjonuje, to mogę ją zakończyć przed czasem nie odwołując ofert. Jeżeli aukcja jest "Kup Teraz" i ofert brak, to też można to zrobić. Jeżeli aukcja jest Kup Teraz to też mogę nie odwołując ofert. Także taki zapis nie jest sprzeczny z regulaminem. Ech, fantazja was poniosła Smiley .Tak trochę off topic - ale warto wiedzieć. 

Pozdr.

Paweł
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!