http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 17:25:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Sprzedam/kupię/zamienię
| |-+  Sprzedam/Kupię/Zamienię (Moderatorzy: Urso, Pike, mekamil)
| | |-+  *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: *** PRZECZYTAJ ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE ***  (Przeczytany 98471 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« : 08 Grudnia 2006, 17:53:13 »

Prosimy o nie umieszczanie ofert handlowych osób nie uczestniczących w życiu naszego forum. Dział ten NIE został stworzony w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej prywatnym osobom, tylko w celu wymiany i sprzedaży koleżeńskiej. Od dziś wszelkie ogłoszenia zamieszczone przez osoby nie uczestniczące w życiu forum zostaną usunięte. Osoby te prosimy o prowadzenie swojej działalności na aukcjach bądź w sklepach internetowych.

Administratorzy forum multiplikator.pl
« Ostatnia zmiana: 04 Października 2007, 13:45:22 wysłane przez Urso » Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #1 : 08 Grudnia 2006, 18:13:36 »

No wreszczcie. ok ok ok ok ok ok ok
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #2 : 08 Grudnia 2006, 18:14:56 »

Tak, to dobra decyzja. Niektórzy rejestrują się tylko po to by dać ogłoszenie na forum... Roll Eyes
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #3 : 08 Grudnia 2006, 18:37:57 »

Mądra decyzja ok
Zapisane

Siemka
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #4 : 08 Grudnia 2006, 21:24:33 »

 ok popieram
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
ulver
Gość
« Odpowiedz #5 : 09 Grudnia 2006, 08:44:55 »

Witam ! Chciałbym kilka słów ze swojej strony....otóż kwalifikowanie użytkowników okresleniem " udzielają się " jest bardzo dziwne, gdyż jedni wędkarze mają więcej czasu inni mniej na siedzenie przed komputerem na necie. Dyskwalifikacja więc "młodych, nowych lub osób którzy nie dysponują zbyt czasem" świadczy o tym iż "wasze " multiplkator.pl jest zamkniętym kregiem wcale nie służącym do rozpowszechniania castingu tylko do "własnych" celów. Po drugie jak każdy wie rynek multików w Polsce jest bardzo kulawy...ja umożliwiałem osobom, które ....nie mają czasu na szperanie w necie...brak rejestracji na ebayu..brak rejesteracji na Paypal...brak kart kredytowych....i z różnych innych przyczyn nie mogą kupować w internecie , a w Polsce zakup jest niemożliwy.....Zakup tego o czym marza i czytaja np. na "waszym" forum. Szczególnie jest to cenne dla właśnie osób początkujących, ale Wy właśnie takie dyskriminujecie Sad
Twoja Urso sprzedaż na forum jest tak samo "handlowa" jak i moja więc nie rozumiem o co chodzi...piszesz o koleżeńskiej sprzedaży...hmmmm...sprzedawaleś scorpiona 1001 za 530 zł, czyli praktycznie za tyle co ja....ale Twoja sprzedaż jest " koleżeńska" a moja nie Sad... GENERALNIE NIE BEDĘ SIĘ JUŻ WTRĄCAŁ NA OBECNE FORUM BO JEST PRZECIEŻ "WASZE" I TAKIEŻ INTERESY REPREZENTUJE... Nikgo umieszczając swoje ogłoszenia nie skrzywdziłem, obraziłem ani nic złego nie zrobiłem Sprzedam/kupie/zamienię takie działy są wszędzie u różnych hobbystów i zawsze ludzie chcą coś sprzedać, kupić czy zamienić....ale u was z ograniczeniami co do użytkowników. Pozdrawiam i życzę udanego sezonu 2007 Smiley
Zapisane
pycol

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #6 : 09 Grudnia 2006, 09:11:44 »

Ulver masz rację.Prawdopodobnie Urso i cała reszta użytkowników,która się wypowiedziała negatywnie na temat sprowadzania sprzętu sama handluje.Mądre chcą mieć monopol.Pozdrawiam wszystkich na forum.
Zapisane
at305
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 83


« Odpowiedz #7 : 09 Grudnia 2006, 12:43:12 »

Nie masz racji. Multiplikator.pl to rodzaj klubu entuzjastów, którzy się nawzajem na swój sposób znają. Między sobą mogą wymieniać nie tylko doświadczenia i dobre rady ale również kupować i sprzedawać sprzęt. I nie chodzi tu wcale o monopol, tylko o dobre obyczaje. Jeśli ktoś wpisuje się na multiplikator.pl tylko po to, żeby sprzedać i zarobić zaprzecza idei tych stron w Internecie. Oczywiście to nie jest karalne, ale nieeleganckie, ponieważ oznacza wykorzystanie stworzonego przez kogoś grona pasjonatów do wyłącznie handlowych celów. Do handlu służy Allegro, do którego zresztą członkowie naszego klubu bardzo często się odwołują wskazując kolegom jakieś atrakcyjne oferty, i słusznie. Ktoś kto tylko handluje na multiplikator.pl zachowuje się jak natrętny niechciany domokrążca. Kupowanie i sprzedawanie między nami, członkami klubu nie ma charakteru komercyjnego. Jeśli ktos pomaga mi sprowadzić coś z Japonii czyni to na zasadzie zwrotu kosztów, bez żadnych marż. Taka jest niepisana umowa, jak między dobrze sobie znanymi kolegami. I niech tak zostanie! Oferty komercyjne pochodzące od ludzi spoza naszego grona powinny być usuwane. Multiplikator.pl to przyzwoity, troszkę elitarny, choc otwarty dla każdego klub ludzi "zakręconych" na punkcie swojego hobby. Niech nikt tego "zakręcenia" nie wykorzystuje do handlowych celów. Wystarczy, że producenci dobrego sprzętu i tak z nas zdzierają bez litości. Pozdrowienia.
Zapisane
hasior

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #8 : 09 Grudnia 2006, 14:21:40 »

Witam serdecznie ,jest mi miło gościć w gronie miłośnikow przyrody i wędkarstwa ,jestem nowy na TYM forum choć zalogowany od 12lipca Smiley
Nie jestem handlarzem sprzętu Grin raczej kupuję,ostatnio multic z tego forum.
Mam nadzieję,dowiedzieć się dużo o castingu i jerkingu oraz poznać ciekawych ludzi,moj nick jest taki sam na stronie jerkbait.pl
pozdrawiam
HASIOR
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #9 : 09 Grudnia 2006, 14:33:07 »

Witamy, wkońcu ktos od Krzysia Kononowicza. Miłego uzytkowania.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




wils

Wiadomości: 30


Giżycko


« Odpowiedz #10 : 09 Grudnia 2006, 14:36:44 »

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Na tym forum powinni rejestrować się ludzie zainteresowani castingiem. Nie ma nic strasznie złego w tym, że rejestrują się tacy co chcą zarobić na pasjonatach ale jak napisał at 305 jest to nieeleganckie. I dlatego uważam, że kupowanie od kolegów z forum jest właśnie "koleżeńskie". Pasjonat pasjonatowi krzywdy nie zrobi.
Pozdrawiam Leszek
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2006, 16:20:44 wysłane przez wils » Zapisane

Pozdrawiam Leszek
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #11 : 09 Grudnia 2006, 17:42:35 »

@Ulver, Pycol
Zarejestrowaliście się na forum po ty, by świadczyć swoje usługi. Nie mówcie teraz proszę, że macie mniej czasu na łowienie i takie tam. Żaden z waz nie wypowiedział się konstruktywnie w żadnym wątku więc mogę stwierdzić, że nie wnosicie nic od siebie (oprócz ofert sprzedaży sprzętu, który leży sobie w Japonii). Żeby było jasne, nikt Was nie wyprasza, to otwarte forum. Jeśli będziecie potrzebowali pomocy przy doskonaleniu techniki castingowej lub będziecie chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami to proszę bardzo.
Piszecie, że chcemy mieć monopol, hahaha zapewniam że mamy inne źródła dochodu, nie związane z wędkarstwem. Wędkarstwo traktujemy jako pasję. Dla pełnej informacji: każdy może za darmo założyć sobie konto w mBanku, wyrobić eKartę za 20zł i do woli kupować na eBay.
At305 słusznie zauważył, że samoczynnie stworzył się tutaj klub ludzi, których łączy wspólna pasja, niech forum rozwija się dalej w tym kierunku.

@At305, @Jerzy
Składam wyrazy szacunku, pozostałym klubowiczom także.
Zapisane

Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #12 : 09 Grudnia 2006, 18:46:33 »

W zasadzie wszystko zostało już powiedziane. Ten dział powstał dla osób pasjonujących się castingiem, a nie dla handlarzy. O jakim monopolu Wy piszecie (@ulver, @pycol)? Im więcej dystrybutorów sprzętu castingowego tym lepiej. Wytworzy się konkurencja i ceny zaczną spadać z korzyścią dla nas czyli castingowców, ale nie róbcie tego kosztem non-profitowej strony. Macie od tego allegro, albo wykażcie się inicjatywą i stwórzcie własne sklepy internetowe. Nasza decyzja w stosunku do handlarzy w tym dziale, jest niepodważalna!
Nachalności mówimy STOP  Grin.

Nie umiecie uszanować naszej decyzji (@ulver, @pycol) i nie interesuje Was casting, to naprawdę nie zmuszamy Was do odwiedzania naszej strony. W pyskówki nie zamierzamy się wdawać!

« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2006, 19:00:14 wysłane przez Urso » Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #13 : 09 Grudnia 2006, 21:34:04 »

Ulver, ostrzegałem, że nie będę się wdawał z Tobą w pyskówki. Nie musisz przy okazji obrażać innych. Na razie dziękuję Ci za obecność na forum. Pozdrawiam
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #14 : 09 Grudnia 2006, 21:38:07 »

 ok
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
Strony: [1] 2 3 ... 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!