http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 09:04:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Drużno 2011
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drużno 2011  (Przeczytany 7834 razy)
Grabciu

Wiadomości: 6

Toruń


« Odpowiedz #30 : 30 Sierpnia 2011, 09:40:03 »

Nie wiem skąd macie takie informacje, ale zarówno w nowym regulaminie jak i z informacji które uzyskałem przy rezerwacji łódki oraz z okręgu elbląskiego wygląda to inaczej.

co do Drużna to sprawa wygląda tak:

opłata za łódkę (a nie od osoby) wynosi 60zł w okresie 01.09-30.10 oraz 100zł w okresie 01.11-31.12
do tego trzeba mieć opłaconą składkę na okręg elbląski co kosztuje albo 98zł (roczna) albo 20zł (dzienna)

tak więc w okresie wrzesień-październik koszt od osoby to 50zł (zakładam 2 osoby na łódce) a w okresie listopad-grudzień 70zł. Liczę ze składką dzienną - jeśli ktoś będzie więcej niż 5 razy lepiej mu wykupić roczną i będzie taniej.

Pozdrawiam
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #31 : 30 Sierpnia 2011, 10:18:56 »

Nie wiem skąd macie takie informacje, ale zarówno w nowym regulaminie jak i z informacji które uzyskałem przy rezerwacji łódki oraz z okręgu elbląskiego wygląda to inaczej.

co do Drużna to sprawa wygląda tak:

opłata za łódkę (a nie od osoby) wynosi 60zł w okresie 01.09-30.10 oraz 100zł w okresie 01.11-31.12
do tego trzeba mieć opłaconą składkę na okręg elbląski co kosztuje albo 98zł (roczna) albo 20zł (dzienna)

tak więc w okresie wrzesień-październik koszt od osoby to 50zł (zakładam 2 osoby na łódce) a w okresie listopad-grudzień 70zł. Liczę ze składką dzienną - jeśli ktoś będzie więcej niż 5 razy lepiej mu wykupić roczną i będzie taniej.

Pozdrawiam

Dzień Dobry/taki Polski zwyczaj kultury/.Przede wszystkim to proszę podaj od kogo masz te informacje/może nr tel/bo jeśli czytałeś regulamin a Drużno znasz z opowiadań to niestety chyba coś jest nie tak. Laughing
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #32 : 30 Sierpnia 2011, 11:18:53 »

Zważywszy na to, że nasz portal ma być rzetelny pozwoliłem sobie zadzwonić i wyjaśnić
wszelkie  wątpliwości w naturze opłat za wędkowanie na jeziorze Drużno

Cytuję a cytat pochodzi   ze strony okręgu PZW Elbląg

Cytuj
3. Opłata za zezwolenie na wędkowanie z łodzi na j. Drużno (dzienna)
w okresie od 1 września do 31 października wynosi 60 zł brutto (słownie: sześćdziesiąt złotych),
 a w okresie od 1 listopada do 31 grudnia - 100 zł brutto (słownie: sto złotych).
 W ramach tej opłaty wędkującemu będzie udostępniona łódź z wiosłami
będąca własnością ZO PZW w Elblągu oraz środki ratunkowe (kamizelki).
 Używanie kamizelek ratunkowych obowiązuje wszystkich wędkujących.

Wyjaśniono mi, że
- 60zł i w późniejszym - niby- łowniejszym czasie  100zł opłaty jest ZA  ŁÓDKĘ
                 na której może wędkować w zależności od jej wielkości do 3 osób
- osoby spoza okręgu dopłacają opłatę jednodniową w wysokości 20zł KAŻDA OSOBA NA ŁÓDCE.
- oczywiście mowa o członkach PZW z opłaconą składką.

Nie wiem czy było inaczej, czy wycofano się  z wczesniejszych ustaleń bo obecne opłaty chociaż nie są małe
są jednak  do przyjęcia bynajmniej według mnie. Inną sprawą jest zasobność lub jej brak tego łowiska w coś czego tam oczekujemy....


Niniejszym wszystkie wątpliwości zostały rozwiane temat zamykam.

« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2011, 11:23:54 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!