http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
18 Kwietnia 2024, 03:44:57

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2631 użytkowników
Najnowszy użytkownik: BryanEvope
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jezioro Bytyń niedaleko Poznania
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jezioro Bytyń niedaleko Poznania  (Przeczytany 2413 razy)
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« : 06 Września 2011, 15:03:40 »

Witam wszystkich.Wiem że na forum jest sporo osób z Poznania i okolic i mam nadzieję że któryś z kolegów mi pomorze.Wybieram się na jezioro Bytyń dlatego mile widziane będą wszelkie informacje dotyczące tego akwenu.Jeżeli chodzi o nabycie pozwolenia to już wszystko wiem.Wiem też że jezioro znane jest z sandacza.Liczę na podpowiedzi dotyczące wabików które są tam skuteczne i może polecicie mi jakieś konkretne miejscówki.Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #1 : 06 Września 2011, 16:24:05 »

Przyjdź w (każdy) wtorek ok 20.00 o restauracji tureckiej k. dawnego kina Wilda w części na piętrze zbierają sie wędkarze. Kelnerki wiedzą gdzie. Wielu z nich łowi na Bytyniu. Przyjśc, przedstawic się, posłuchać,  Beer wypić najpierw a potem popytać  Smiley
Maraf 
Zapisane

coincidentia oppositorum...
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #2 : 06 Września 2011, 16:25:48 »

Dobrze wiedzieć Smiley
Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #3 : 11 Września 2011, 10:15:00 »

Witam.Bytyń to fajowe jezioro z wieloma górkami.Pływa w nim jeszcze kilka ładnych sandałów ,szczupaków ,okoni .Mocno wzrasta populacja suma.A przynęty to przede wszystkim gumy .Niestety wskazane echo w celu poszukania miejscówek tzn. górek i twardych blatów.Pozdr i powodzenia.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #4 : 11 Września 2011, 11:50:07 »

Z pomocą innego forumowicza(wielkie dzięki) znalazłem kilka miejscówek ale faktycznie echo jest wskazane na tej wodzie.Niestety dzień nie uraczył mnie ładną rybą.Może następnym razem.pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!