http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 13:31:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Miałem w ręku...!!!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Miałem w ręku...!!!  (Przeczytany 4709 razy)
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« : 22 Grudnia 2006, 20:07:33 »

Cos niebywałego, miałem okazję mieć w ręku - Shimano Calais CL201DC  Laughing
Ciekaw jestem, kiedy pojawi sie jego test?  ok Laughing
Zapisane
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #1 : 27 Grudnia 2006, 18:02:55 »

Witam

No i jak wrażenia może coś więcej. Jakoś wykonania itp. Osobiście jakoś sceptycznie podchodzę do elektroniki w  multikach, ale napewno jest to ciekawy trend technologiczny. Rzucałeś tego typu multikiem ??

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #2 : 27 Grudnia 2006, 18:07:11 »

Czekam na odpowiednią pogodę i na ...mozliwości czasowe... JJ będzie tą pierwszą osoba, która przetesuje to coś... tuz po mnie.. ok Laughing Laughing
Zapisane
szczuply_maciek

Wiadomości: 333


Pyskowice

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #3 : 27 Grudnia 2006, 19:48:13 »

Hej

No to czekam na jakieś ciekawe spostrzeżenia. Sam śledzę różne opisy dotyczące Antaresa i jemu podobnych. Ostatnio expansja elektroniki od strony Shimano jest duża ciekawe czy uda im się zjednać sporą rzeszę wędkarzy przekonanych do tego systemu. Próbowałem rzucać Antaresem i było OK mimo moich średnich umiejętności. Życzę powodzenia w próbach.

pozdrawiam Maciek
Zapisane

Catch&Release don't be afraid my fish
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #4 : 27 Grudnia 2006, 21:12:11 »

JJ będzie tą pierwszą osoba, która przetesuje to coś... tuz po mnie.. ok Laughing Laughing

Zawsze chętnie  ok Ciekaw jestem jak to będzie działało w zestawieniu z Berkley'em  Wink
Zapisane

Pozdrawiam
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #5 : 27 Grudnia 2006, 23:29:53 »

JJ, śmiało można napisać, że zachorowałeś nieuleczalnie na chorobę zwaną "castingiem"  Laughing. Jeden z moich nauczycieli castingowych mawiał w takiej sytuacji - "przeszczep się przyjął"  Grin.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #6 : 27 Grudnia 2006, 23:42:30 »

No cóż, to wcale nie jest złe choróbsko  Laughing Laughing
A tak poważniej, to trzeba robić to, co sprawia przyjemność. Co już kiedyś pisałem.
Zapisane

Pozdrawiam
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #7 : 27 Grudnia 2006, 23:45:32 »

Zgadzam się z tym i właśnie przez to jakiś czas temu cały czas "leciałem" na debecie  Laughing. Na szczęście zatowarowałem się już dostatecznie i w końcu starcza mi na bułki do "pierwszego"  Wink.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #8 : 27 Grudnia 2006, 23:54:58 »

Moje znajome koleżanki, kobiety również łowiące ryby, zresztą za moją namową, przy każdym spotkaniu przestały już pytać jakie nowości posiadam  Grin Przyznaję, pokusa sprzętowa jest duża, ale ... umiarkowany rozsądek na razie zwycięża. Chociaż jednoczęściowa jerkówka 6' do 60-70g.....  Laughing Laughing Laughing Przyjdzie zima, czas na przegląd nieużywanego sprzętu i wyprzedaże sprzętu spiningowego, do którego już raczej nie wrócę.
Zapisane

Pozdrawiam
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #9 : 28 Grudnia 2006, 00:12:10 »

Poruszyłeś ciekawy wątek. Co zrobić z dotychczasowym sprzętem zgromadzonym przed zainteresowaniem castingiem? Moim zdaniem to jeden z większych problemów, dla niektórych osób, które chciałby spróbować albo spróbowały i im sie spodobało, ale mają w swoich zapasach dość drogi sprzęt, który potencjalnie może stać się nieużyteczny, a jego odsprzedaż wyjdzie całkowicie ze stratą dla naszej kieszeni. Ja miałem to szczęście, że na mój sprzęt stałoszpulowy szybko znaleźli się chętni i nie musiałem prowadzić takich rozważań  Smiley.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #10 : 28 Grudnia 2006, 03:21:02 »

Szkoda się pozbywać dobrego sprzętu, ale z drugiej strony po co ma stać w kącie nieużywany i zajmować miejsce.... które można wykorzystać na sprzęt castingowy  Laughing Laughing

A wracając do tematu wątku, czyli Shimano Calais CL201DC - znalazłem sklep internetowy w Polsce, który to cudo oferuje. Najzabawniejsze, że jest w dziale Kołowrotki Shimano Morskie  Grin Z tego co znalazłem jest to wersja Antaresa DC7 robiona na rynek amerykański. Przełożenie 7:1, szpulka o małej pojemności, waga o 15g większa niż Antaresa  DC7. Cena zresztą też większa, chyba ponad 100$, od Antaresa DC7. Hamulec ten sam co w Antaresie. Wychodzi, że to Rolls Roys wśród multiplikatorów. Ciekawe jak wypadnie w testach?
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2006, 03:33:58 wysłane przez JJ » Zapisane

Pozdrawiam
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #11 : 30 Grudnia 2006, 00:38:49 »

TEST już niebawem.... Calais vs. Antares.... sam jestem ciekaw testu Bentley vs. Syrenka.....    Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #12 : 30 Grudnia 2006, 08:39:50 »

Części sprzętu spinningowego już się pozbyłem. Mój najlepszy kij jest (stety czy niestety) podpisany moim imieniem i nazwiskiem. W związku z tym na razie postoi i poczeka na lepsze czasy. Trochę mi go szkoda, bo jest to idealny dla mnie kijaszek  Sad
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #13 : 01 Stycznia 2007, 21:24:52 »

Bez jaj, @Sławku. Casting to nie sekciarstwo, czasem fajnie, dla odmiany machnąć parę razy kijkiem spinnowym, a jeszcze jak tak dopasowany..............................
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #14 : 01 Stycznia 2007, 22:22:09 »

Casting to nie sekciarstwo, czasem fajnie, dla odmiany machnąć parę razy kijkiem spinnowym, a jeszcze jak tak dopasowany..............................

Niedługo zamierzam zrobić przegląd sprzętu i wystawić nieużywane spiningi na sprzedaż. I mimo, że kilka postów wcześniej napisałem

Przyjdzie zima, czas na przegląd nieużywanego sprzętu i wyprzedaże sprzętu spiningowego, do którego już raczej nie wrócę.

to chyba 2 kijki sobie zostawię.  Undecided Jakoś ciężko mi się z nimi, nawet w myślach, rozstać, choć już długi czas nie były używane. Może jeszcze kiedyś trafią nad wodę.
Zapisane

Pozdrawiam
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!