http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 10:21:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Woblery dla zielonych
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Woblery dla zielonych  (Przeczytany 2291 razy)
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« : 08 Stycznia 2007, 16:00:17 »

Chciałbym, żebyście wytłumaczyli mi i innym zielonym, jak pracują woblery. Miałem okazję kilka razy je prowadzić, ale nie potrafię ich wyczuć, pomimo super wyczuwalnych drgań nie jestem w stanie stwierdzić, czy prowadzę go 5cm nad dnem, czy może pod samą powierzchnią, albo czy jest on 10m ode mnie, czy zaraz jak pociągnę to wyskoczy i uderzy kumpla w głowę  Laughing a zdarzało się już tak! Dodatkowo pewnie bierze się to stąd, że nie wiem czego się spodziewać, czyli jak ma się ich przeznaczenie do kształtu. Niektóre mają "języki", inne nie i nie mam pojęcia co do czego. Nie znalazłem takiego spójnego tematu na forum, jedynie w artykule o aerodynamice przeczytałem, jak latają i gdzieś tam jeszcze, że dzielą się na pływające nie. Interesuje mnie ogólna ich charakterystyka. Do tej pory łowiłem na gumy i obrotówki, ale miło byłoby spróbować tego, co inni tak chwalą. Proszę więc o cierpliwą pomoc. Bardzo chętnie pochłonę też wiedzę na temat sposobów prowadzenia tej przynęty. Pozdrawiam serdecznie Fishing  Beer Beer
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2007, 16:45:20 wysłane przez bregande » Zapisane
HollowMan

Wiadomości: 60


« Odpowiedz #1 : 08 Stycznia 2007, 17:14:13 »

Sporo o woblerkach, jak nimi łowić jak je prowadzic jest na stronnie naszego rodzimego producenta www.salmo.com.pl
Zapisane

Catch & Release

 FishingNie Rybie Mięso Wyznacza Sens Mojego Hobby
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #2 : 08 Stycznia 2007, 18:11:14 »

No to mi dużo wyjaśniło Smiley Dzieki za pomoc. A jakich woblerów Wy używacie? No i jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi dotyczące tematu to chętnie poczytam! Pozdrawiam
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #3 : 08 Stycznia 2007, 18:22:30 »

Temat jest tak wielki, że można by całą zimę przegadać... Wink
Najlepiej zacznij od wypytania kolegi z pokoju Wink Na pewno pomoże ok
Zapisane

bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #4 : 08 Stycznia 2007, 18:28:52 »

Hehe, no to ja akurat wiem, ale kiedyś chciałbym się czegoś sam dowiedzieć i go zaskoczyć Cheesy No ale może jeszcze nie tym razem  ok
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #5 : 23 Stycznia 2007, 13:42:05 »

Bregande witaj! Chciałbym Ci pomóc, o ile nie jest za późno. Daj znać, to może jakoś wytłumaczę zawiłości łowienia woblerem, chociaż żaden ze mnie autorytet, ale spróbuję.
Pozdrawiam! ...Serdecznie pozdrawiam!
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!