http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 12:38:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  czy ktoś spotkał sie z multikiem abu garcia ambasadeur 2005??
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: czy ktoś spotkał sie z multikiem abu garcia ambasadeur 2005??  (Przeczytany 8194 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #30 : 16 Stycznia 2007, 19:05:26 »

oj widze ze rozpocząłem batalie lewa czy prawa ręka i jak przesłać wędzisko Laughing
Sławku nie zrozum mnie źle gdybym nie miał innej mozliwości skusił bym sie na Twoją propozycje ale w miescie gdzie mieszkam są dwa sklepy wędkarskie moze nie wiele ale są wiec pomimo moze wiekszego kosztu zakupu widzie co kupuje choc mikropęknieć nie zobacze Wink ale jestem człowiekiem który woli miec pewnośc nawet jakby miał dopłacić kilka złotych wiecej Smiley ale dla Ciebie  Beer za propozycje Smiley
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #31 : 16 Stycznia 2007, 19:37:31 »

...jedno jest pewne... przesyłki od Kolegów z forum, dochodzą:
1/ ekspresowo
2/ w stanie nienaruszonym
3/ w stanie takim, jak sa opisywane
4/ tzn... idealnie ok ok ok
Zapisane
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #32 : 16 Stycznia 2007, 20:30:17 »

@krzysztofek
Ależ ja wszystko rozumiem Smiley i nigdy nikogo na siłę nie namawiam Smiley ok Fishing Beer
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #33 : 16 Stycznia 2007, 20:40:31 »

Co do pakowania sprzętu to polecam piankę izolacyjna do ocieplania instalacji wodnej (taka szara miękka rurka cięta na metry). Ostatnio wysyłałem top do tyczki 13m. Przesyłka doszła nienaruszona.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #34 : 16 Stycznia 2007, 22:35:28 »

ok ja nie mówie ze nie sie nie da przesłac tylko pracuje w sklepie i jak kurierzy przyjeżdzaja do nas z dostawą i jak widze jak rzuca paczka na której pisze ostrożnie szkło to siłą rzeczy jestem uprzedzony do przesyłania delikatnego bądź co bądz towaru jakim jest wędzisko Smiley mozna powiedzec ze jestem uprzedzony do firm kurierskich
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #35 : 16 Stycznia 2007, 22:42:10 »

Wiele wędek odebrałem i wysłałem i nigdy nie miałem problemu. Tuby z grubej tektury (nie takie cienkie po materiałach) są moim zdaniem najlepsze bo są sztywniejsze od PCV (chociaż te też są dobre). Niestety więcej ważą a co za tym idzie wysyłka jest droższa. Dobrze spakowana (na ciasno, bez luzu) wędka w pokrowcu owiniętym folią bąbelkową lub innym materiałem wrzucona do tuby jest praktycznie niezniszczalna.
Jeśli chcesz kupić kij castingowy bez wysyłki to pozostaje tylko właśnie Jaxon w lokalnym sklepie.
Zapisane

Jarek
Gość
« Odpowiedz #36 : 17 Stycznia 2007, 23:10:46 »

Bartek
- Właśnie dlatego, że tuba papierowa o której pisałem była gruba i sztywna uległa uszkodzeniu - tuba PCV może być wygięta bez           szkody dla znajdującego się w niej kija.
- Jak napisałeś, tuba papierowa więcej waży i koszt wysyłki jest większy.
- Jak wcześniej napisałem, w tubie o średnicy 5cm, kij w miękkim pokrowcu jest spakowany idealnie, bez luzu i konieczności dodatkowego załatwiania i owijania  folią bąbelkową.
- Czy widziałeś co dzieje się z taką tubą papierową wystawioną na kilka minut na deszcz.
Wszystkie Twoje przesyłki dotarły nieuszkodzone w papierowych  tubach, ja otrzymałem jedną z przesyłek w przełamanej tubie.    Dlatego twierdzę, że nie jest to bardzo dobry sposób, o wiele lepszym i bezpieczniejszym dla naszych cennych i delikatnych zakupów  jest przesyłka w tubie PCV.

Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!