http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
28 Kwietnia 2024, 21:20:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okoń 2012
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okoń 2012  (Przeczytany 22211 razy)
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« : 12 Marca 2012, 23:42:59 »

Pozwolę sobie zacząć wątek 2012, aż dziwne że nikt do tej pory nie wrzucił fotek z okoniami.

Dzisiejsze dwa kolczaste z sekretnego odcinka Tamizy...

Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #1 : 12 Marca 2012, 23:43:43 »

Kolejna fotka...
Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #2 : 12 Marca 2012, 23:44:13 »

Drugi...
Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Krecik

Wiadomości: 118

Stevenage Anglia


« Odpowiedz #3 : 13 Marca 2012, 02:12:35 »

Piękne, gratulacje ....
Zapisane
Pyzdra

Wiadomości: 272


Legionowo

Ryby są oslizłe i śmierdzą!


« Odpowiedz #4 : 13 Marca 2012, 05:45:25 »

Piękne dinozaury,gratki!
Widzę że citica daje radę okoniowym gumkom  ;->Wirówkami też śmiga czy zaczynają się schody?
Zapisane

TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #5 : 13 Marca 2012, 08:48:43 »

Ładny początek sezony, oby tak dalej. U mnie jeszcze trochę lodu, jak zejdzie to powalczymy Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #6 : 13 Marca 2012, 10:37:37 »

Graty, Piotruś, piękne garbusy Grin
Zapisane
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #7 : 13 Marca 2012, 15:14:24 »

Piękne dinozaury,gratki!
Widzę że citica daje radę okoniowym gumkom  ;->Wirówkami też śmiga czy zaczynają się schody?

Citica daje radę mniej więcej główkom od 7 gram plus guma w górę, wirówek nie próbowałem do tej pory. To dość kapryśny multik, przynajmniej mój egzemplarz, potrafi zaskoczyć czasem niespodziewaną brodą. Curado 201E7 łowię o wiele łatwiej i przyjemniej. Jeśli ktoś myśli o Citice jako okoniowym młynku - cięższe główki jak najbardziej, pełen komfort od 10 gram w górę. Plus dobrze ładujący się kij.

Niedłudo przyleci do mnie CU51E i wtedy zacznie się zabawa na dobre... na żwirowniach  Grin Fishing
Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
OlekD

Wiadomości: 186


Gniezno


« Odpowiedz #8 : 13 Marca 2012, 15:47:03 »

Super garbusy ok Ja również mam pytanie odnośnie citici- z jakimi najcięższymi wabikami sobie poradzi? Od tego sezonu chciałem używać tego multika do przynęt 40-50 gram. Da radę?
Zapisane
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #9 : 13 Marca 2012, 15:50:12 »

Powinna dać radę, skoro niektórzy z nas używają Curado E do jerków. Citica ma niższe przełożenie, a co za tym idzie - odrobinę bardziej wytrzymałą przekładnię. Myślę że do lekkiego jerkowania powinna się nadać bez problemu.
Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #10 : 13 Marca 2012, 15:51:13 »

A teraz znikam nad rzekę spróbować coś zlowić...  Fishing
Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #11 : 13 Marca 2012, 16:57:04 »

Ładny początek sezony, oby tak dalej. U mnie jeszcze trochę lodu, jak zejdzie to powalczymy Smiley
Może w niedzielę   Fishing Fishing Laughing
Muszę tylko opłacić kartę  Grin
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #12 : 13 Marca 2012, 17:58:31 »

piękne garbusy  ok szczere gratulacje

PS
u nas niestety okres ochronny na okonia  Sad
trzeba tułać się za trocią
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #13 : 13 Marca 2012, 18:08:55 »

Piter, jaka założyłeś plecionkę na Citicę?
Zapisane
Tubaram

Wiadomości: 151


Oxford, UK


« Odpowiedz #14 : 13 Marca 2012, 20:39:30 »

Stren Sonic braid 14lb na Citica 201E, ta sama plecionka tylko 10lb na Curado 201E7. W obu przypadkach dowiązuję shock leader z fluorocarbonu Drennana Fly Leader 8lb o długości mniej więcej 4-4,5 metra. Zauważyłem że wtedy jest o wiele więcej brań niż przy łowieniu na gołą plecionkę.

P.S. Znów strzeliłem przyzwoitego kolczastego  Grin fotki wrzucę jak obrobię się z papierami firmowymi. Cierpliwości...

Jutro ostatni dzień łowienia, a potem close season aż do 15 czerwca. Nie wiem co jest gorsze - trzy miesiące bana na łowienie czy brak sexu przez miesiąc...  Wink
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2012, 20:41:47 wysłane przez Tubaram » Zapisane

Nie tylko casting, przepływanka za kleniem, karpiowanie, łowienie brzan, lipieni i węgorzy też ma swój urok. Życie jest zbyt krótkie, żeby ograniczać się do jednej metody...
Strony: [1] 2 3 ... 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!