http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
27 Kwietnia 2024, 07:09:10

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2632 użytkowników
Najnowszy użytkownik: DerekGreva
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Łososie @Matas'a
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Łososie @Matas'a  (Przeczytany 8014 razy)
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #30 : 28 Czerwca 2012, 23:56:26 »

Ryby bardzo ładne natomiast cały czas zastanawiam się nad tymi "OCHAMI" i "ACHAMI" nad osoba @MATAS'a, który raczej forum m.pl ma głęboko w du..e bo chyba dobre dwa lata go tutaj nie było.

To może załóżmy wątek o boleniach kolegi @patu z j.pl, też piękinie łowi a i również go z nami nie ma.
Ponieważ to ja założyłem wątek ,tak: Po pierwsze znam @MATAS'A, można powiedzieć, od urodzenia  Smiley wiem, że jest znakomitym wedlarzem i mimo młodego wieku można się czegoś nauczyć, w końcu nie daleko pada jabłko od... @Yukona  Smiley Pod drugie nie wiem czy wszystkim wiadomo, ale był na studiach za granicą a w tym roku chyba nawet w czerwcu bronił pracę magisterską. Po trzecie ciekawy filmik z holu ładnej ryby chętnie obejrzę nawet jak nie znam wędkarza. Po czwarte, powtórzę co napisał już to mój przedmówca, taka wypowiedź jest nieelegancka, czasem lepiej  inaczej wyrazić myśl, bądź ...zamilczeć
Maraf
Zapisane

coincidentia oppositorum...
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #31 : 28 Sierpnia 2012, 09:50:36 »

Witam!

Dawno mnie tutaj nie było, studiowałem za granicą i obecnie robię doktorat więc odpuściłem sobie trochę fora internetowe i wędkowanie. Postaram się chociaż raz na jakiś czas wrzucać tutaj małe relacje i fotki. Dziękuję dla Maraf'a za wątek i miłe słowa od innych - to był niezwykły wyjazd, a ryby jeszcze piękniejsze. Dodaję parę fotek.





















filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Wji-m6v26bM

Pozdrawiam
Mateusz
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #32 : 28 Sierpnia 2012, 12:29:03 »

Heja Mateusz ok
Po prostu piekne foty ok
Gratki ok
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!