http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
29 Kwietnia 2024, 04:28:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2633 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Candyjjr
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  stereotyp dziwna rzecz...
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: stereotyp dziwna rzecz...  (Przeczytany 5866 razy)
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« : 20 Stycznia 2007, 15:34:16 »

Koledzy musze podzielic sie z Wami swoją dzisiejszą przygodą i nie bedzie to przygoda z ryba a ze sklepem. Rano w dobrym humorku pojechałem na zakupy i przy okazji wpadłem do sklepu wedkarskiego zapytac o kij castingowy coś z kolekcji JAXON bo w tej chwili nie bedzie mnie stac na cos lepszego i jak pisałem kiedys na poczatek wystarczy kij z takiej półki jak bedzie wparawa to moze i lepszy kupie, ale do rzeczy. Wchodze do sklepu za ladą siedzi pani i pytam o jakis kij pod multiplikator ta sie uśmiecha ładnie do mnie i mówi ze niestety ale sprzęt do połowów morskich sprowadzaja pod zamówienie. Ja sie uśmiechnałem i mówie ze przeciez multiplikator słuzy nie tylko do połowu na morzu równie dobrze mozna sie nim posługiwac jak spinningiem no może troszke cieższą przynetą. Pani sie uśmiechneła i mówi ze moze mi ściągnąc kij pod multika powiedzmy o c.w. od 50-100g. hmm mysle sobie przeciez widzialem juz kije które maja mniejsza gramature wyrzutu i staram sie dalej dowiedziec czy istnieje mozliwość sciągniecia takiego kija przeciez 100gram to juz niezła pała bedzie, a ona uśmiech i mówi niestety ale na południu połowy morskie nie są popularne wiec zwątpiłem i wyszedłem mysle sobie a co mi tam odwiedze drugi sklep a tam nawet ciezko było wytłumaczyc jak wygląda multik wiec ogarneło mnie zwątpienie ale jest światełko w tunelu 40km ode mnie jest sklep wędkarski i juz kiedys tam byłem i gośc który tam sprzedawał wiedział co jest co i o co chodzi z mojego późniejszego wywiadu wynika ze jest zapalonym wędkarzem wiec mysle ze uda mi sie wkońcu kupic kij i dogadac sie w sklepie bo to dzisiejsze to porażka. Widze ze słowo multiplikator przestawia tok myslenia sprzedawców na tor połów morski nic poza tym.... ah kochane stereotypy.
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #1 : 20 Stycznia 2007, 16:09:48 »

Zgadza się, w sklepach wędkarskich są czasem zatrudniani ludzie nie mający zielonego pojęcia o wędkarstwie Shocked
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #2 : 20 Stycznia 2007, 17:17:20 »

A jak by sprzedawcy łowili kiedyś tam w morzu, ewentualnie widzieli je na oczy, to by nie twierdzili, że multiplikator nadaje się tylko na morskie warunki. Dobry jest przy ciężkim i częstym łowieniu z kutra. Z brzegu stała szpula jest praktyczniejsza i lepsza. Pozdrawiam
Zapisane

Surfcasting
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #3 : 20 Stycznia 2007, 17:37:44 »

nie wdaje sie w polemiki czy stała szpula jest lepsza niz ruchoma chodzi mi tylko o taka dziwną przypadłość o której duzo na tej stronie czytałem ze dziwnie patrza wedkarze na kołowrotek załozony w ich mniemaniu "źle" na kiju tzn na górze i z tego co mnie dzis spotkało nie tylko inni wędkarze dziwnie na to patrzą w sklepach u mnie tez jest taka a nie inna opinia na temat multiplikatora hmm nie wiem skąd sie to wzieło ze akurat multiplikator musi byc uzyty tylko na morzu??
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #4 : 20 Stycznia 2007, 17:49:39 »

To, że wędkarze dziwnie patrzą na kogoś z mutiplikatorem na wędce wynika z ich niedouczenia Smiley Gdyby wiedzieli coś o tych kolowrotkach i związanych z tym "niuansach" sprzętowych to patrzyliby normalnie a nie dziwnie Smiley Ich sprawa Smiley Nie twierdzę, że multik jest lepszy od stałej szpuli ale jak ktoś się czemuś dziwi to albo widzi to pierwszy raz albo nic o tym nie wie albo tego nie rozumie Smiley
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2007, 17:54:52 wysłane przez Herman » Zapisane
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #5 : 20 Stycznia 2007, 18:02:01 »

To, że wędkarze dziwnie patrzą na kogoś z mutiplikatorem na wędce wynika z ich niedouczenia Smiley Gdyby wiedzieli coś o tych kolowrotkach i związanych z tym "niuansach" sprzętowych to patrzyliby normalnie a nie dziwnie Smiley Ich sprawa Smiley Nie twierdzę, że multik jest lepszy od stałej szpuli ale jak ktoś się czemuś dziwi to albo widzi to pierwszy raz albo nic o tym nie wie albo tego nie rozumie Smiley

w pełni Cie popieram  Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #6 : 20 Stycznia 2007, 18:14:07 »

krzysztofek nie zwracaj uwagi na innych  Laughing i rób swoje  Beer
Zapisane

Siemka
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #7 : 20 Stycznia 2007, 18:19:09 »

krzysztofek nie zwracaj uwagi na innych  Laughing i rób swoje  Beer
taki mam zamiar Laughing tylko wiesz zeby tak zrobic trzeba miec kija a z takim podejsciem sprzedawcow to zostanie mi wystrugac sobie z leszczyny patyk Laughing Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #8 : 20 Stycznia 2007, 19:59:48 »

 Wink ok Fishing Beer
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #9 : 20 Stycznia 2007, 20:11:33 »

Wink ok Fishing Beer
hmm dosyc wymowna wypowiedź Wink czy to jakaś aluzja jest ?? Laughing Beer
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #10 : 20 Stycznia 2007, 20:14:22 »

Aluzji nie robię Smiley - z castingiem niestety jest tak, że w typowych sklepach go po prostu nie ma Smiley
Życzę owocnych poszukiwań  ok
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #11 : 20 Stycznia 2007, 20:34:44 »

Krzysztofek, po co się stresować chodzeniem po sklepach? Może kupisz sobie kijek St. CroixTriumph? Tani i dobry. Dostępny w wysyłkowym sklepie Rybie Oko. Wojtek Żbikowski, który to prowadzi z pewnością nie będzie zdziwiony, że chcesz kupić kij do multiplikatora Smiley Możesz liczyć na jego fachowość i dobr rady. A może mają coś aktualnie w jakiejśś fajnej promocji? Zapytaj Smiley
Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #12 : 20 Stycznia 2007, 22:11:18 »

OJ mają, mają!
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #13 : 20 Stycznia 2007, 23:43:59 »

Do mnie i moich kolegów po wodziku już kibice się przyzwyczaili ale w Kętrzynie, w sklepiku wędkarskim, gdy zapytałem o multiplikator, to pan mi podał kołowrotek muchowy... Huh Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #14 : 20 Stycznia 2007, 23:52:04 »

Cytat: Herman
Krzysztofek, po co się stresować chodzeniem po sklepach? Może kupisz sobie kijek St. CroixTriumph? Tani i dobry. Dostępny w wysyłkowym sklepie Rybie Oko. Wojtek Żbikowski, który to prowadzi z pewnością nie będzie zdziwiony, że chcesz kupić kij do multiplikatora Smiley Możesz liczyć na jego fachowość i dobr rady. A może mają coś aktualnie w jakiejśś fajnej promocji? Zapytaj Smiley

  Tak tak polecam  @Żbika. Kupiłem niedawno premierka do lżejszego casta właśnie u Wojtka. Konkretny sprzedawca niema co dużo gadać a i ceny promocyjne.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!